סניף קל אוטו נתיבות. צילום יח"צ
סניף קל אוטו נתיבות. צילום יח"צ
הודעה לעיתונות

קל אוטו פותחת סניף חדש בנתיבות. מנכ"ל קל אוטו: "דרושה כיפת ברזל כלכלית - קורא לקהילה העסקית להתחייב לפיתוח הדרום"

''קבוצת הרכב קל אוטו פתחה השבוע את הסניף הראשון שלה בנתיבות, המשתרע על מגרש של 1.5 דונם. סניף קל אוטו נתיבות החדש יציע שירותי מכירת רכב חדש ויד ראשונה, השכרת רכב, ליסינג לעסקים, וקל אוטו אאוטלט- בו יוצעו רכבים במחירים אטרקטיביים – החל מ- 5,000 ₪. ''שמוליק קליין, הבעלים של קבוצת קל אוטו: "פתיחת הסניף בנתיבות, מהווה שיקול לאומי מעבר לשיקול עסקי אסטרטגי. המגזר העיסקי צריך להתגייס לטובת הדרום ולדאוג לחוסן כלכלי וביטחון תעסוקתי, מתוך אחריות לאומית. אני קורא למגזר העסקי להקים כיפת ברזל כלכלית מעל עוטף עזה"

קבוצת הרכב קל אוטו, החמישית בגודלה בישראל, ממשיכה להתרחב: קל אוטו פתחה השבוע סניף ראשון באזור עוטף עזה- בנתיבות, ברח' ד"ר יוסף סמילו בעיר. בסניף "קל אוטו נתיבות" החדש, ינתנו שירותי מכירת רכב - חדש, יד-ראשונה ואאוטלט, טרייד אין לכל רכב, השכרת רכב, ליסינג לעסקים וביטוח.

שמוליק קליין, מנכ"ל קל אוטו: "שקלנו את פתיחת הסניף בנתיבות עוד לפני ההסלמה האחרונה בדרום. ירי הטילים גורם תמיד להתלבטות עסקית. הנטייה הטבעית היא לחשוש מהשקעה באזור שהפך לזירת ירי טילים. החלטתי לפתוח את הסניף, דווקא עכשיו, כי אני מאמין גדול בפריפריה וסבור שעל המגזר העיסקי מוטלת היום חובה לפעול לפיתוח הדרום ועוטף עזה מתוך אחריות לאומית. אני קורא לחבריי במגזר העסקי להקים כיפת ברזל כלכלית מעל עוטף עזה, מקומות עבודה בעוטף עזה יהיו התגובה הנחרצת של המשק לכל התקפה".

בסניף נתיבות, ברחוב ד"ר יוסף סמילו 78, השקיעה קל אוטו רבע מיליון ש"ח בבנייה ופיתוח. סניף זה יהיה הראשון מסוגו באזור עוטף עזה ויספק את כל הפתרונות לרכב במקום אחד: מכירת רכב חדש ויד ראשונה, שירותי השכרת רכב לעסקים ולאנשים פרטיים ואף שירותי ליסינג ללקוחות באזור. השטח עליו הוקם הסניף הינו בבעלות פרטית, עליו תשלם קל אוטו דמי שכירות בגובה 24,000 ש"ח לחודש.
בסניף קל אוטו נתיבות, הוקם גם הסניף הרביעי של קל אוטו אאוטלט – חברת הבת של הקבוצה, המציעה מגוון רחב של רכבים ודגמים בתקציב נמוך, החל מ-5,000 שקלים. סניפי קל אוטו אאוטלט פרושים ברחבי הארץ בבאר שבע, עפולה ובפי גלילות וכעת גם בנתיבות. לקוחות קל אוטו אאוטלט נהנים מאפשרות לטרייד אין על כל רכב, התחייבות לקנייה חוזרת, אחריות ושירותים נוספים, המעניקים לכל קונה ביטחון בקנייה גם אם מדובר בתקציב נמוך.

קבוצת קל אוטו היא קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, ועוסקת במכירה, השכרה, ליסינג, הובלת רכב, בתחום המדיה, ביטוח בכל תחומי החיים ובתחום הנדל"ן. בין לקוחות קל אוטו ניתן למצוא חברות מהמובילות במשק: קבוצת מגדל, ישקר, סוגת, טמפו, א. דורי, פקר פלדה, ישרוטל, מכון התקנים, דנאל, דלתא, נגב קרמיקה ועוד. קבוצת קל אוטו אף מפעילה את Highway, בי"ס להכשרת מנהלים בתחום התעבורה והתחבורה.

פרטים נוספים ב www.calauto.co.il או ב- *6020

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אפדייט תקשורת שיווקית.