מפרסם: שלו יח"צ ותדמית
תאריך: 14/03/2016 14:54
נושא: תיירות
הודעה לעיתונות

בצל המשבר בתיירות הנכנסת, נפתחת מחר ועידת המלונאים, שתעסוק בהשפעת הטכנולוגיה על התיירות והמלונאות

איזה מזל שהאופטימיות נשמרת
בצל המשבר בתיירות הנכנסת, נפתחת מחר ועידת המלונאים, שתעסוק בהשפעת הטכנולוגיה על התיירות והמלונאות
על רקע הוועידה, תתפרסם מחר מודעה הקוראת לציבור הישראלי לצאת לנופש בארץ וליהנות מהמחירים המיוחדים בימים אלו בבתי המלון
בצל המשבר בתיירות הנכנסת, תתכנס מחר, יום שלישי (15 במרץ), הועידה השנתית של התאחדות המלונות בישראל, במלון וולדורף אסטוריה שבירושלים.
השנה תתרכז הועידה במהפכה הטכנולוגית, שמשנה את פני התיירות ועולם המלונאות ובהשפעתה העצומה על תחומי השיווק, המכירות, שירות הלקוחות, חווית האורח, ביקורות האורחים על בתי המלון ושימור הקשר עם האורחים, גם לאחר הצ'ק אאוט.
לדברי אלי גונן, נשיא התאחדות המלונות בישראל: "למרות שאנחנו מתמודדים תקופה ארוכה עם משבר בתיירות הנכנסת, אנו בוחרים להיות אופטימיים ולהקדיש את הועידה בעת הזו דווקא לנושאים מקצועיים. הועידה תתמקד בעולם החדש, שבו אנו חיים, ובדרך שבה משתנה המלונאות כנגד עינינו בזכות טכנולוגיה מתקדמת, שמייעלת את מערכי השיווק והמכירות, ובעיקר כדי לספק לאורחים חוויה מוצלחת ונעימה. אנחנו המלונאים תקווה שגם משרד התיירות יאמץ יותר כלים טכנולוגיים אפקטיביים לשיווק ישראל בעולם, במסגרת תקציב השיווק הגדול שעומד לרשותו".
ואגב, אומר גונן: "אגב, השינויים הטכנולוגיים הרבים בבתי המלון מבוססים על שקיפות וניהול תקין, והם עומדים בסתירה לעולם הדיגיטלי של משכירי הדירות לתיירים, שעובדים כחלק מה'כלכלה שחורה'".
בין אורחי הועידה יהיו מנהלי חברות טכנולוגיות, שמפתחות כלים יישומיים לבתי המלון, בהם: מייקל מנזל, סגן נשיא חברת TRUST YUO מגרמניה, המתמחה בהשפעה על חוות הדעת של אורחי בתי המלון באתרי ההזמנות הבינלאומיים, בדרך שמייתרת את שיטת הדירוג המסורתית של בתי המלון, ערן ואנונו, מנכ"ל חברת לייבפרסון ישראל, שמפתחת כלים דיגיטאליים מסנג'ים (צ'טים) בעולמות תוכן צרכניים, לרבות לתחום בתי המלון וגל ברקת, מנכ"ל חברת Routier, שמפתחת טכנולוגיה להפיכת ה-wi fi לנגיש.
בועידה ישתתפו גם רונן ניסנבאום, סגן נשיא הילטון – רשת מלונות היוקרה באמריקה,

שישתף את המלונאים בחידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר ברשת הילטון ובתחרות מול אתרי ההזמנות הרב לאומיים וגם נציגי דור העתיד במלונאות, שמרכזים את פעילות הדיגיטל ברשתות: נדב פתאל, בנו של דוד פתאל, דניאל פדרמן, בנו של מיקי פדרמן ורועי ויינר, בנו של רפי ויינר.
קמפיין עיתונות לעידוד תיירות הפנים על רקע אביב של מבצעים במלונות
על רקע הועידה תפרסם מחר התאחדות המלונות בישראל מודעה המחזקת את המבצעים הקיימים בבתי המלון ותקרא לציבור הישראלי ליהנות מאביב של מבצעים. באתר התאחדות המלונות בישראל מפרסמים כ- 200 בתי מלון ברחבי המדינה מבצעים לישראלים במחיר של עד 225 ₪ לאדם על בסיס לינה וארוחת בוקר, במחיר של עד 300 ₪ לאדם ובמחיר של עד 450 ₪ לאדם.
אומר נועז בר ניר, מנכ"ל התאחדות המלונות בישראל: "ברקע לוועידה החלטנו לפרסם בעיתונות קמפיין לעידוד תיירות הפנים, הקורא לציבור הישראלי ליהנות מאביב של מבצעים בבתי המלון. הישראלים עומדים לצדנו בתקופות של משברים וקשיים וגם בעת הזו. בימים אלו המחירים נוחים ואני מזמין את הציבור לצאת ולנפוש בישראל".
• מצו"ב דוגמת המודעה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- שלו יח"צ ותדמית.