מפרסם: ESET
תאריך: 17/10/2017 12:40
נושא: אינטרנט, היי טק, מחשבים
הודעה לעיתונות

ESET ו- Google משתפות פעולה ונלחמות בתוכנות הזדוניות

פתרון חדש של חברת אבטחת המידע ESET המיועד למשתמשי דפדפן כרום של גוגל מאפשר חיפוש בטוח באינטרנט באמצעות הגנה על מחשבים מתוכנות לא רצויות.

חברת אבטחת המידע ESET משיקה היום את Chrome Cleanup, סורק ומנקה חדש שפותח עבור Google Chrome ונועד לסייע למשתמשים לגלוש באינטרנט בבטחה וללא הפרעה. Chrome Cleanup זמין עבור גולשי דפדפן Chrome העובדים עם מערכת הפעלה של Windows.

ככל שמתקפות הסייבר הופכות מורכבות וקשות יותר לאיתור, גלישה באינטרנט יכולה להוביל משתמשים לאתרים מסוכנים אשר יכולים להתקין תוכנות זדוניות על גבי המחשבים שלהם.

Chrome Cleanup יזהיר את גולשי דפדפן Google Chrome מפני איומים פוטנציאליים כאשר הוא יזהה תוכנה לא רצויה. Google Chrome ייתן למשתמשים אפשרות להסיר את התוכנה. הפיתוח החדש פועל ברקע, ללא חשיפה או הפרעות למשתמש, מוחק את התוכנה הזדונית ומודיע למשתמש לאחר שהניקוי הושלם בהצלחה.

"השימוש באינטרנט חייב להיות חוויה חלקה ובטוחה לכל אחד", אומר יורה מולכו, מנהל הטכנולוגיות הראשי בחברת ESET. "במשך שלושה עשורים פיתחה ESET מספר פתרונות אבטחה המאפשרים למשתמשים ליהנות מהטכנולוגיה שלהם ולהפחית מגוון של איומי סייבר. Chrome Cleanup מטפל בתוכנות לא רצויות שעלולות להשפיע לרעה על חוויית המשתמשים באינטרנט ".

Chrome Cleanup נכלל בגרסה העדכנית ביותר של Google Chrome. מידע נוסף על כלים אלה ניתן לקרוא בבלוג של Google.
https://www.blog.google/products/chrome/cleaner-safer-web-chrome-cleanup

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- ESET.