מפרסם: דניאלה רייבנבך תקשורת
תאריך: 19/11/2017 12:16
נושא: קולינריה

שוק הפליאו הגדול בישראל

יום ו', 24 נוב' 2017 בשעה 09:00
מיקום: מתחם חוצות המפרץ אאוטלט
כתובת: רח' החרושת 10, חיפה (מפה)
משך: 7 שעות וחצי
הודעה לעיתונות

שוק הפליאו הגדול בישראל ייערך במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

השוק יציע למעלה מ-40 דוכני בשר, אלכוהול וקולינריה ישראלית במיטבה

השוק יתקיים ביום שישי 24.11 בשעות 9:00-14:30 הכניסה חינם

במתחם חוצות המפרץ OUTLET - בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה יתקיים ביום שישי ה- 24/11/17 בשעות 09:00-14:30 .שוק הפליאו - המבוסס כולו על תזונה אבולוציונית בריאה ומיטיבה .

השוק כולו תוצרת כחול לבן, צבעוני , גדול,- עם היצע קולינרי עשיר. המבקרים בשוק ייהנו מ 40 דוכני מזון וציוד המותאמים לדרך הפליאו ואשר יכללו יצרני מזון בוטיקים כחול לבן ובילוי נפלא ליום שישי בבוקר שיכלול חגיגת בשרים מעושנים, אלכוהול, מוזיקה מצויינת והזדמנות לשדרג את המזווה והמטבח.
שוק הפליאו יתקיים צמוד למרכז לעיצוב הבית במתחם

שוק הפליאו מציע שפע חומרי גלם ומציגים ייחודיים המרוכזים במתחם אחד - בשרים טריים, מעושנים, מיובשים, גבינות, פירות וירקות ישירות מהמגדלים, מאפים וחומרי גלם, תבלינים, דבש, ירקות שורש מיוחדים, מאפים , חליטות, שמני זית ושמני קוקוס, שוקולד איכותי, סיידר ובירת בוטיק ישראלית לצד מעשנות, גרילים וציוד מטבח המתומחרים באופן הוגן ופונים כולם למנהלים אורח תזונה וחיים פליאוליתי, וכן לחובבי המזון הטרי והבריא, שוחרי הקולינריה ואוהבי החיים הטובים.
שוק הפליאו בחוצות המפרץ אאוטלט עומד להיות במתכונת רחבה ולהיות הגדול ביותר בצפון הארץ, מקום מפגש חובה לקהילת הפליאו ולחובבי קולינריה באשר הם.

פליאו היא דרך חיים שאחת מאבני היסוד שלה היא תזונה בריאה. תזונת הפליאו הינה תזונה אבולוציונית המתבססת על הבנה ששניים וחצי מליון שנות אבולוציה אנושית הביאו את גוף האדם
לנצל באופן אופטימלי את המזון שהיה נגיש לו. בשחר קדמותו האדם היה צייד ולקט ותזונתו התבססה על מזון טבעי שצמח וגדל בסביבת המחיה שלו. בפליאו אנו מבינים היטב שגופנו הותאם לאכילה של מזונות טבעיים, ולעומת זאת איננו יודעים לפרק ולעכל בצורה טובה מזון מעובד, עתיר כימיקלים, שמנים מזוככים , סוכרים מעובדים, דגנים וקיטניות. מה אוכלים ? אוכל אמיתי, בשר, דגים, לא פוחדים משומן, ירקות, אגוזים ושורשים, ביצים ומעט פירות. תזונת הפליאו עלתה לישראל רק בשנים האחרונות ובדומה להתפשטותה בעולם, גם בישראל היא זוכה לצמיחה מהירה של אנשים שרוצים לשפר את איכות חייהם ובין היתר גם להפחית ממשקלם.

לדברי אוהד רוט היזם והבעלים של השוק: " שוק הפליאו הוא הבשורה הקולינרית החשובה ביותר שיצאה מישראל מאז עידן הפתיתים, שוק הפליאו הינו מדורת שבט מודרנית אשר מאפשרת ליצרני בוטיק להגיע ישירות לקהל היעד עם מוצרים מעולים במחירים הוגנים ללא פערי תיווך ובנוסף משמשת כמקום מפגש קהילתי, כהזדמנות לחשוף את דרך החיים הבריאה שנקראית פליאו לקהל ישראלי חובב קולינריה וכחממה לפיתוח עסקי מזון קטנים ומצויינים. "

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- דניאלה רייבנבך תקשורת.