גילה גמליאל- השרבה לשוויון חברתי
גילה גמליאל- השרבה לשוויון חברתי
הודעה לעיתונות

ביוזמת השרה גילה גמליאל – מבצע סבא-נכד חוגג עצמאות: הטבה ייחודית לאזרחים ותיקים ביום העצמאות השבעים

16 באפריל 2018
הודעה לעיתונות

*ביוזמת השרה גילה גמליאל – מבצע סבא-נכד חוגג עצמאות: הטבה ייחודית לאזרחים ותיקים ביום העצמאות השבעים כרטיסי סבא-נכד לקולנוע ב 10 ₪ בלבד*

*השרה גילה גמליאל:* "מבצע סבא נכד חוגג עצמאות הוא המשך למיזמי המשרד לשוויון חברתי לחיזוק הקשר הבין דורי. זה מגיע לאזרחים הוותיקים שלנו, זה חינוכי לדורות העתיד וזה חיוני כל כך למדינת ישראל כי גם בכך נמדד חוסננו הלאומי והחברתי. אז ביום העצמאות השבעים של מדינת ישראל, חובתנו ואחריותנו להעמקת הקשר הבין דורי גדולה לאין ערוך".

לרגל יום העצמאות השבעים של מדינת ישראל, יוזמת השרה לשוויון חברתי ח"כ גילה גמליאל מבצע מיוחד במסגרת מיזם שלישי בשלייקס פלוס, ולפיו ביום העצמאות הקרוב ייהנו אזרחים ואזרחיות ותיקים ייהנו מכניסה לקולנוע ב 10 ₪ בלבד לכרטיס, להם ולנכדיהם.
לכבוד יום העצמאות ה- 70 למדינת ישראל, המשרד לשוויון חברתי יוצא במבצע מיוחד ומציע לאזרחים הוותיקים לממש הטבה ייחודית במספר בתי קולנוע ברחבי הארץ במסגרת מבצע "סבא - נכד חוגגים עצמאות". כרטיס קולנוע לאזרח/ית הוותיק/ה וגם לנכד/ה אחד/אחת בעלות של 10 ₪ לכרטיס.
במסגרת המבצע, אזרח/ית ותיק/ה זכאי/ת לרכוש עבור עצמו/ה כרטיס אחד בעלות 10 ₪ וכרטיס נוסף אחד בלבד בעלות של 10 ₪ עבור נכד/ה אחד/אחת שטרם מלאו לו/לה 18 שנים. ההטבה תינתן בבתי קולנוע ברחבי הארץ [רשת סינמה סיטי, רשת יס פלאנט, רשת רב חן, רשת גלובוס מקס, רשת קולנוע לב, בית גבריאל, קולנוע כוכב, קולנוע ארז (עממי) חיפה ופרימיום סינמה בכרמיאל] וזאת, בהצגת תעודת

אזרח ותיק בצירוף תעודה מזהה נושאת תמונה וכן מסמך המתייחס לגיל הנכד/ה, במידה ונדרש.

ההטבה תקפה לתאריך 19.4.2018 בלבד!

*השרה גילה גמליאל:* "מבצע סבא נכד חוגג עצמאות הוא המשך למיזמי המשרד לשוויון חברתי לחיזוק הקשר הבין דורי. זה מגיע לאזרחים הוותיקים שלנו, זה חינוכי לדורות העתיד וזה חיוני כל כך למדינת ישראל כי גם בכך נמדד חוסננו הלאומי והחברתי. אז ביום העצמאות השבעים של מדינת ישראל, חובתנו ואחריותנו להעמקת הקשר הבין דורי גדולה לאין ערוך"

קרדיט תמונה: דוברות המשרד לשוייון חברתי – מותרת לשימוש

*לפרטים וראיונות:*

יקותיאל צפרי,
דובר המשרד לשוויון חברתי
050-6237666

אוהד כהן,
דוברות המשרד לשוויון חברתי
050-6796100

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- המשרד לשוויון חברתי.