מפרסם: דיוניסוס יחסי ציבור
תאריך: 06/08/2018 18:20
נושא: אמנות
עבודה של האמן הספרדי ג'וזף מיר
עבודה של האמן הספרדי ג'וזף מיר
הודעה לעיתונות

הילד הפנימי עדיין חי בלב האמן.

הילד הפנימי עדיין חי בלב האמן.

לקראת חודש תשרי והחגים הבאים עלינו לטובה, זמן של טהרה והתחדשות, תיפתח התערוכה "חגיגת קיץ ב'”, שתציג אמנות נאיבית שנוצרה על ידי אמנים שהילד הפנימי שבהם עדיין חי וחולם!

פתיחה: יום ב’, ה-3 בספטמבר 2018, בשעה 18:00 . נעילה ביום ו', ה-12 באוקטובר

שעות פתיחה: ב'-ה' 12:00-21:00, ו’ וערבי חג 10:00-14:00.

האמנות הנאיבית חוגגת את הסיפור האנושי, אשר ייחודי לכל מקום ממנו מגיע האמן, הז'אנר יכול להכיל בתוכו אינספור סגנונות, שלכולם מאפיינים 'נאיביים'. התערוכה "חגיגת קיץ ב'" שתציג את מיטב האמנים המככבים באוסף של גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית ביניהם שרלוט להשאפל מצרפת, ז'אן פייר לוראן מבלגיה, זוזאנה ורסקי מסרביה, לוצ'יאנו פרנדיני מאיטליה, ג'וזף מיר מספרד, מריה הלנה אלבוקרקה מפורטוגל וגם אמנים ישראלים כמו אביבה סונסינו וכיו"ב.

הצייר הנאיבי מסתכל על העולם בעיניים נקיות מביקורתיות, משתמש בצבעים עזים, פרטנות מדוקדקת ופרספקטיבה ילדית. העיתוי של התערוכה בתקופת החגים תואמת את האווירה והערכים של האמנות הנאיבית, זמן בו אנחנו נקראים לחשבון נפש, מבקשים התחלה חדשה ובעצם עוברים ניקוי פנימי וחזרה למקור.

גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית בצפון הישן של תל אביב היא הגלריה היחידה בעולם המתמחה באמנות נאיבית בינלאומית. בגלריה ניתן למצוא עבודות של למעלה מ-200 אמנים מ-37 מדינות בעולם. עושר זה מציע לצופה ליהנות ולהעריך את המגוון והטווח הרחב הקיים בז'אנר האמנות הנאיבית.

הציורים המוצגים בתערוכה מוצעים לקהל במחירים אטרקטיביים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- דיוניסוס יחסי ציבור.