מפרסם: רב תקשורת
תאריך: 28/05/2019 09:46
נושא: גמלאים, נדל"ן
יחידת דיור לעצמאים באגף החדש בנוה הורים
יחידת דיור לעצמאים באגף החדש בנוה הורים
בית אבות נוה הורים - הגן
בית אבות נוה הורים - הגן
נוה הורים - חדר האוכל
נוה הורים - חדר האוכל
נוה הורים - אגף חדש לעצמאים
נוה הורים - אגף חדש לעצמאים
הודעה לעיתונות

בית אבות "נוה הורים" בירושלים סיים בניית ושיפוץ אגף עצמאים חדש בהשקעה של 4 מיליון ₪ ובו 10 יחידות דיור עצמאיות

בית אבות "נוה הורים" בירושלים ערך שיפוץ מקיף שארך מספר שנים, כולל בניית אגף חדש הכולל 10 יחידות דיור לעצמאים בעלות כוללת של 4 מיליון ש"ח. בארבע השנים האחרונות שופצו במתחם 3 מחלקות ונבנה אגף חדש בהשקעה כוללת של 20 מיליון ₪.

מהנהלת נווה הורים נמסר כי האגף החדש נבנה בקונספט חדשני ואיכותי ובסטנדרטים גבוהים במיוחד. האגף כולל 10 יחידות דיור לעצמאים של חדר עד שני חדרים בגדלים שונים בקונספט חדשני. הדירות משווקות במחירי מבצע החל מ 190,000 ש"ח ליחידת דיור – מחירים שטרם נראו עד היום בשוק ליחידות דיור בסטנדרט גבוה.

כל יחידות הדיור מעוצבות, מרווחות ומוארות במיוחד, הן מרוהטות קומפלט, מצוידות במיזוג אויר מלא ובלחצני מצוקה. יחידות הדיור כוללות מטבחון צמוד, מקלחת ושירותים. יש לציין כי דיירי נוה הורים נדרשים לתשלום דמי אחזקה חודשיים עבור חבילת שירותים כוללת ופנסיון מלא שמשולמים בנפרד. יחידות הדיור מיועדות לאוכלוסיית גמלאים עצמאית או גמלאים הזקוקים לסיוע קל, הרוצים ליהנות מרמת חיים גבוהה ומסביבה עירונית, ירוקה ומפנקת המאפשרת איכות חיים וקרבה למרכז העיר.

"נוה הורים" הוא בית אבות הממוקם בלב אזור ירוק, צמוד לפארק סן סימון על שטח של 10 דונם ובמרכזו מבנה של 8000 מ"ר. "נוה הורים" הוא בית האבות הראשון שהוקם בארץ במשכנו הישן בעיר העתיקה, בשנת 1878. בשנת 1966 עבר הבית למשכנו הנוכחי ברח' מעלה זאב 3, פינת ש"י עגנון. המוסד מתנהל כארגון ציבורי ללא כוונת רווח וכולל שלוש מחלקות סיעודיות, מחלקת תשושי נפש ואגף חדש לעצמאים או לזקוקים לסיוע קל.

מנהל בית האבות נוה הורים, אביטוב זלקין מדגיש כי "הייחודיות של המקום היא ביחס המשפחתי החם והמסור, ברצף הטיפולי ובשירות האיכותי הניתן לכ-200 דיירי הבית, שירות שעליו קיבל הבית את פרס גליקמן למצוינות ולאיכות השירות. הבית זוכה גם לציונים גבוהים מאוד של משרדי הבריאות והרווחה ונמצא בתפוסה מלאה. בבית האבות צוות מקצועי גדול ומסור המונה 150 עובדים, צוות רפואי, שירותי סיעוד, צוות סוציאלי, אחים ואחיות, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, תזונאים ועוד.

ב"נוה הורים" מקפידים על פעילות חברתית ותרבותית ענפה הכוללת הרצאות, סרטים, מוזיקה, חוגים, מפגשי יצירה, טיפול באמצעות גינון ועוד. ב"נוה הורים" שטחי ציבור נרחבים לשימוש הדיירים ובהם לובי וחדר אוכל מרווחים, חדרי חוגים, חדר מחשבים עם הדרכה לדיירים, חדרי טיפול ובהם גם סנוזלן, חדר לריפוי במוסיקה, אולם תרבות, מרפאה, פארק צמוד ובית כנסת פעיל. דיירי "נווה הורים" נהנים משמירה ואבטחה קפדניים והשגחה ופיקוח רפואי 24 שעות ביממה.

לפרטים לפנות לרחל מלומד, 054-4588672 או 02-6403333 www.neveh-horim.co.il

יחסי ציבור: יצחק רביחיא, 054-7999209

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- רב תקשורת.