הודעה לעיתונות

Interactive Brokers Group הכריזה על קידום המכירות המר, למד, זכה (BET,Learn,Win)

גרינוויץ', קונטיקט, 1 ביולי 2019, :(BUSINESS WIRE)

Interactive Brokers Group (IEX:IBKR) תעניק זכיות בקרדיטים של עד ל- 1,000 דולר למיליון לקוחות חדשים, בהם ניתן יהיה להשתמש בחשבונות IBKR שלהם. המשתתפים בקידום מכירות זה יוכלו לקבל את הקרדטים האלה, על ידי המרת הזכיות שלהם בסימולטור של בורסת הימורי הספורט של IBKR (Simulated Sports Betting Exchange).

הבורסה ממוקמת ב- sports.ibkr.com או שהיא זמינה דרך האפליקציה לניידים "IBKR Sports". הבורסה היא זירת peer-to-peer בה המשתתפים יכולים לרכוש, למכור ולסחור בחוזי הימורים על אירועי ספורט אמיתיים, כולל טניס, כדורגל, בייסבול ובהמשך גם ענפים נוספים.

"אנו צופים כי קידום המכירות הזה ימשוך לקוחות שאינם מכירים את פלטפורמת Interactive Brokers, ואשר מחוברים היטב לצפייה בספורט יותר מאשר לשווקים פיננסים", אמר תומס פיטרפי, יו"ר Interactive Brokers.

"הכוונה שלנו היא להמחיש לאנשים את האופי ההסתברותי של שווקים, מסחר והשקעות. אנו מדגימים זאת באמצעות סימולטור של בורסת הימורים, בה כל כל הימור זוכה משלם 100. שחקן אשר מעריך כי הסיכויים של קבוצה לזכות עומדים על נניח 40%, עלול לרצות לרכוש הימור בפחות מ- 40 או למכור אותו ביותר מ- 40. ככל שיותר מידע נאסף, וכאשר האירוע יוצא לדרך, הסיכויים ישתנו והמחירים של ההימור יתחילו לנוע, באופן דומה למחירים של מניה בבורסה", אמר פיטרפי.

"באמצעות אימוץ של קידום המכירות הזה, השחקנים שלנו ילמדו אודות הפלטפורמה שלנו, כיצד לסחור ולבצע השקעות, וכיצד לשמור על הכספים שלהם, וכל זאת במסגרת פעילות מהנה. אנו מהמרים כי רבים מהמשתתפים גם ינסו את חשבון ההדגמה החינמי שלנו, ובסופו של דבר רבים יהפכו ללקוחות פעילים של Interactive Brokers".

כך פועלים ההימורים של סימולציות ספורט של Interactive Brokers:

2.2 מיליון המשתתפים הראשונים שיפתחו חשבון ב- Simulated Betting יזכו למאזן חשבון של "1000$" במטבע דולר וירטואלי (או שווה ערך במטבעות יורו, פאונד או דולר קנדי וירטואליים). המשתתפים יוכלו להשתמש במטבע הוירטואלי כדי לרכוש, למכור, או לסחור בסימולציות של חוזי הימורים.

כל סימולציה של חוזה זוכה תעניק 100 דולר וירטואליים (או מטבע שווה ערך). בדיוק כמו במסחר במניות, אגרות חוב, אופציות או חוזים עתידיים, ב- Simulated Sports Betting Exchange המשתתפים יכולים לקנות ולמכור הימורים אחד של השני באמצעות מתן הצעות עבור תוצאה מסוימת. הצעות תקפות ינועו בין 0.05 ל- 99.95 במטבע וירטואלי, כאשר הן משקפות את ההערכה של המהמר לגבי הסבירות של התוצאה. חשבונות סימולטור ההימורים יזוכו עבור כל זכיה וירטואלית או יחויבו בכל הפסד וירטואלי. עמלה וירטואלית עבור כל חוזה תנוכה בסכום הנמוך בין 1% מהיקף ההימור (100 – סכום ההימור בסימולציה). משתתפים לא יוכלו להחזיק יותר מ- 3 חוזי הימורים פתוחים במקביל עבור אירוע בודד, אבל ניתן יהיה לסגור הימורים פתוחים וניתן לרכוש ולמכור חוזים חדשים באופן שוטף.

ניתן יהיה להמיר זכיות בחשבונות של סימולטור הימורי הספורט עד לסך קרדיטים ב- 1,000$ (ה- PRIZE) לצורך שימוש בחשבונות הסחר של Interactive Brokers. המרה שכזו יכולה להיעשות רק בפעם אחת, ולא ניתן להעביר או למשוך קרדיטים של עמלות. כל קרדיט שלא יהיה בשימוש יפוג ללא ערך לאחר 5 שנים. משתתפים לא יכולים לבצע הפקדות או משיכות מחשבונות סימולטור ההימורים.
כל הכסף בחשבונות סימולטור ההימורים הוא וירטואלי, לא ניתן להעברה, והוא חסר ערך כספי.
אם המאזן של חשבון וירטואלי מגיע ל- 0, הוא ייסגר, ולא ניתן יהיה לפתוח חשבון סימולטור הימורים אחר על ידי אותו השחקן. פתיחת חשבון הסחר כפוף לדרישות הזכאות של Interactive Brokers ולתנאי ומגבלות החברה.

קידום מכירות זה זמין למשתתפים בגיל 21 ומעלה, הנמצאים בשטח שיפוטי מורשה. אין צורך ולא נדרש אך תשלום או רכישה, והמשתתפים לא יכולים להמר, לזכות או להפסיד כסף אמיתי. אנשים המחזיקים בחשבונות סחר ב- Interactive Brokers בכל זמן בין ה- 1 בינואר ל- 30 ביוני, 2019, אינם זכאים להמרת הזכיות שלהם לקרדיטים. קידום המכירות מסתיים ב- 31 לדצמבר, 2020, או כאשר יחולקו כל הפרסים, הראשון מבין השניים. החוקים הרשמיים מתפרסמים ב- https://sports.ibkr.com/ibg/#/ext/rules
אנו פותחים כרגע 1,000 חשבונות של סימולטור הימורים לאנשים אשר ניסו בעבר הלא רחוק את חשבון הדמו החנמי כקבוצת מבחן. אנו צופים כי עד רבע הגמר של ווימבלדון, כל מי שרשאי להשתתף, יהיה מסוגל לפתוח חשבון סימולטור הימורים.

בקרו באתר https://sports.ibkr.com לפרטים נוספים.

אודות Interactive Brokers Group:

Interactive Brokers Group מספקת הפעלה של סחר אוטומטי, ומשמורת על בטחונות, סחורות ומטבעות, מסביב לשעון, ביותר מ- 125 שווקים במספר גדול של מדינות ומטבעות, החל מחשבון השקעות משולב של IBKR ועד ללקוחות ברחבי העולם. אנו מספקים מענה למשקיעים בודדים, קרנות גידור, קבוצות סחר עצמאיות, יועצים פיננסים וברוקרים. 4 עשורים של מיקוד בטכנולוגיה ואוטומציה אפשרו לנו לצייד את הלקוחות שלנו בפלטפורמה ייחודית ומתוחכמת לניהול פורטפוליו ההשקעות שלהם, ובמחיר הנמוך ביותר (על פי סקירה של ברון: Best Online Brokers, מה- 25 בפבראור, 2019). אנו שואפים לספק ללקוחותינו יתרון ממשי במחירים ובסחר, בכלים לניהול סיכון ופורטפוליו, ביחידות מחקר ומוצרי השקעה, במחיר נמוך או ללא עלות, כשאנו מקדמים אותם להשגת החזר עודף על ההשקעה.

ליצירת קשר:
For Interactive Brokers Group, Inc. Investors: Nancy Stuebe, 203-618-4070 or Media: Kalen Holliday, media@ibkr.com or 203-913-1369.

מקור: Interactive Brokers Group, Inc.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.