הודעה לעיתונות

צפו: כך ייראה ירי טיל מיו״ש לעבר העיר נתניה

סרטון חדש שמפיצה תנועת רגבים מדמה ירי טילים קטלני לעבר מוסדות חינוך בישראל - המופגזים מתוך תחומי יהודה ושומרון.

אחרי תליית מאות דגלי אש״ף ברחבי יהודה ושומרון החלה תנועת רגבים להפיץ החל מאתמול סדרת סרטונים הממחישים כיצד יראו שיגורי טילים מנקודות שונות ברחבי יהודה ושומרון לעבר יישובים ברחבי ישראל.

בסדרת הסרטונים המופצים כחלק מקמפיין מדינת טרור מעבר לפינה נראים טילים יוצאים מנקודות שונות ביהודה ושומרון אל עבר נקודות מדוייקות בישראל.

הצילום בוצע בטכנולוגיה מתקדמת ומסתיים תוך המחשה ברורה של נחיתת הטיל הקטלני על גג מוסדות החינוך כפר הנוער ניר העמק בעפולה.

בסרטון הראשון שהופץ אתמול ע״י תנועת רגבים נראה הטיל נוחת על גג כפר הנוער ניר העמק בעפולה ובסרטון החדש שהופץ הערב נראה טיל משודר מ ״מרכז פלשתין״ לעבר בית הספר דבורה עומר בנתניה

מטרת הסרטונים להמחיש את העתיד להתרחש אם הבניה הפלסטינית הבלתי חוקית בשטחי C תמשיך ללא הפרעה ותאפשר הקמת מדינה פלסטינית בפועל על פי תכנית פיאד.

לפני כשבועיים חשפו בתנועת רגבים נתונים מטרידים לפיהם מעל 28,000 מבנים פלסטינים חדשים הוקמו בעשור האחרון על שטחי C וכי תפיסת מאות אלפי דונמים על ידי הרשות הפלסטינית, עשויה להוביל לנקודת אל חזור של מדינת טרור ברחבי יהודה ושומרון.

מנכ"ל רגבים מאיר דויטש אמר: ״השתוללות הבניה הבלתי חוקית של הרשות הפלסטינית אמנם מתרחשת בשטחי יהודה שומרון. אבל חשוב להבין שלא מדובר בבעיה שאמורה להטריד את ציבור המתיישבים בלבד.

מדינת הטרור שאורבת לנו מעבר לפינה תשפיע לא פחות על חייהם ובטחונם של תושבי עוטף יהודה ושומרון. כנראה שיש כאלה בישראל שלא יתעוררו עד שיפלו בעפולה ובמודיעין טילים פלסטינים מהרי השומרון. אז זה כבר יהיה מאוחר מדיי. אנחנו בכל מקרה נעשה הכל כדי למנוע הקמת מדינת טרור״.

מצ״ב הסרטון לשימוש חופשי: https://youtu.be/PmWR5_RFSac

לפרטים ותיאום ראיונות
אריק בן שמעון
טלמון & בן שמעון תקשורת
054-2404933

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- TBS טלמון & בן שמעון.