משחק הזיכרון באנגלית
משחק הזיכרון באנגלית
משחק רביעיות באנגלית
משחק רביעיות באנגלית
קלפים ממשחק הזיכרון באנגלית ABC
קלפים ממשחק הזיכרון באנגלית ABC
הודעה לעיתונות

לומדים אנגלית עם קאט-באדו, נעים מאוד ו How do you do?

קאט-באדו הוא גיבור סדרת משחקים חדשה בשם קאטס אנ'בוקסז, אשר מטרתם לסייע לילדי הגנים ובית הספר היסודי ללמוד אנגלית. בליווי איורים מקוריים של סיטואציות יומיומיות משעשעות, קאט-באדו מתווך לילדים את נבכי השפה, הילדים משחקים ונחשפים לאותיות ה-ABC , רוכשים אוצר מילים ראשוני ומתרגלים את הקריאה והכתיבה.

סדרת המשחקים פותחה על ידי סיגל כהן סקאלי, העוסקת במתן ייעוץ שיווקי וניהול פרויקטים שיווקיים לעסקים קטנים ובינוניים. סיגל מספרת "נעם הבת שלי בכל יום מלמדת אותי משהו חדש, ובשנים האחרונות אני לומדת ממנה איך להתאים את חומרי הלימוד לאינטליגנציה המתפרצת שלה, שהרבה פעמים משתעממת ונובלת מול חומרי למידה רגילים. התחלתי לייצר משחקים פשוטים עבורה. מקרטון ביצוע וטושים פשוטים יצרתי משחק זיכרון וכך היא למדה את האותיות בתוך זמן קצר.

עד היום היא מבקשת לשחק במשחק הפשוט מקרטון, פשוט כי כיף לה לשחק ולתרגל.

"כדי לעזור לה ללמוד לקרוא ולהבחין בין הצלילים השונים פיתחתי עבורה משחק רביעיות. די מהר נעם אמרה לי שזה לא הוגן שרק היא יכולה ללמוד עם המשחקים הכיפיים האלה, ושצריך להכין כאלה לכל הילדים. אז הכנתי".

אין ספק שקאט באדו הוא הכוכב המרכזי של משחקי קאטס אנ'בוקסז. ההבעות העשירות, הסיטואציות המצחיקות, התנועתיות הקומית, כל אלו מלהיבים את הילדים ומזמינים למשחק מלא דמיון ושמחה.

סיגל מספרת: "הדבר הראשון שידעתי ללא ספק, הוא שאני רוצה שהמשחקים ירגישו ויחוו כמשחקים מהנים וכיפיים ולא כעזרי למידה רגילים. יצרתי קשר עם מאייר צעיר מאוקראינה שיצר את קאט באדו, ומכאן והלאה נפתח לנו העולם העשיר שקאט-באדו מוסיף למשחקים. בדרך התייעצתי עם מורות לאנגלית ומתורגמניות, וכולנו כצוות לא התפשרנו על כך שלצד הערך החווייתי נקבל גם יעילות משמעותית של תהליך רכישת השפה".

המשחקים מסדרת קאטס אנ'בוקסז:

משחק זיכרון אותיות ABC -
המשחק מסייע בהטמעה ושינון של אותיות ה ABC הגדולות והקטנות. המשחק מקצר את תהליך השינון ולמידת אותיות ה ABC והוא גם מציע לילדים אוצר מילים ראשוני באיורים מקוריים מקסימים. המשחק מיועד לילדים סקרנים בגילאי הגן המעוניינים ללמוד את השפה ולילדי בתי ספר יסודי הנפגשים לראשונה עם אותיות ה ABC.

משחק הרביעיות – קוראים אנגלית לפי תנועה וצליל
המשחק מסייע ללמוד ולהטמיע את צלילי השפה השונים ובכך לשפר את יכולת הקריאה. משחק הרביעיות מתוכנן על פי התנועות והצלילים והוא מאפשר תרגול ויישום של הקריאה של מילים שונות, על פי צליליהן. וכל זאת – בליווי האיורים המקסימים של קאט-באדו, הנתקל בסיטואציות משעשעות בחיי היומיום. במקביל לתרגול הקריאה על פי הצלילים, הילדים גם מרחיבים את אוצר המילים וגם נהנים ממשחק מהנה ומותח.

"בסדרי העדיפויות שלנו שאפנו לייצר את המשחקים הטובים ביותר שניתן להשיג. לכן לא התפשרנו על ערכים נוספים וחשובים כגישה מנחה של כלל המותג והמשחקים הבאים אשר בדרך:

  • לספק לילדים תחושת סיפוק והישג בכל רמה שבה הם נמצאים.
  • כל ילד יכול לנצח ללא קשר לרמת השפה.
  • המשחקים יהיו מזמינים ונעימים לשחק וליהנות.
  • ושאפשר לשחק ללמוד את האותיות באופן הדרגתי המותאם לרמת הידע של הילדים.

התוצאה היא שקיבלנו משחקים מעשירים, מלמדים, מהנים, שגם נותנים מענה מצוין להפחתת זמן מסכים וגם מגבשים את בני המשפחה סביב משחק מהנה, מעשיר ומותח."

למידע נוסף אודות סדרת המשחקים, בקרו אותנו באתר האינטרנט: https://catsandboxes.com/
או צרו אתי קשר, סיגל: 054-6681772
מייל: catsandboxesinfo@gmail.com

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- יוד בוצר - שיווק ופרסום באינטרנט.