הודעה לעיתונות

חישבו מחוץ לקופסה: הסיבה לחום היא שכדה"א רותח לרעידות אדמה כי דנ"א פיזי לא מאובחן ורע של האדם פגע באיזונו ובכוח המשיכה

הודעה זו תציל עשרות מיליוני בני אדם בעולם. אם רצונכם להינצל מרעידות אדמה איומות, משם החום, חשבו מסלול מחדש: בטבע יש רק אי רציפות ללא זמן, ורק כך ניתן לנוע! פה יש זמן, ולכן התנועה אשליה וכלום לא זז ב'טבע' שלנו. מכאן, אלהים ברא טבע ללא זמן, ולאדם ברא סרט 'טבע' עם זמן, והפיזיקה מתנפצת לרסיסים!

כל מי שחושב מחוץ לקופסה, יבין מיד שניוטון, שקיבע את הנחת הרציפות ואת הניסויים האמפיריים לפני 350 שנה, פעל בשטחיות, ובגללו אנו מיד ברעידות אדמה איומות, כי כדה"א רותח בפנימיותו, וההתחממות- מבפנים. הסיבה לכך היא שניוטון לא בדק חלופה לרציפות, המוכיחה שבטבע קיימת רק אי רציפות ללא זמן (בהמשך). אני מוכיח שכל גוף בטבע חייב לנוע רק באי רציפות וללא זמן. כיוון שבטבע שלנו יש זמן, אין אפשרות לשום תנועת גופים כאן. כל הגופים שכולכם מוכנים להישבע שהם זזים- כלום לא זז. החושים שלכם מטעים אתכם, והכול חייב להיות אשליית 'טבע'. כלומר, החושים אמיתיים, זה נכון, אבל התנועה עצמה, עם המאמץ והזעה, האוכל והשתייה, הכאבים והאושר, כבר התרחשה בטבע ללא זמן, בהווה. הטבע אינו זמין לאדם מפאת מהירותו העצומה, והאדם אינו מודע לקיומו. לכן, לאנושות נעלם טבע, שניתן רק להוכיח את קיומו. כפי שכבר ציינתי, קיים טבע ללא זמן, בו מבוצע הכל. לפיכך, כדי שהאדם האיטי יוכל לקלוט אותו בחושים שלו, נוצר זמן, המאפשר קליטה של חלק מהחושים וגם חלק מפיזיות. כאן בטבע שלנו בו יש זמן, אין אפשרות לאי רציפות ולכן, אין אפשרות לשום תנועה, ונזכור כי הכל כבר התרחש בטבע בהווה, וכאן זה העבר. לכאן מגיע מפנימיותנו שבטבע, קוד טבע הבונה בתוכנו באמצעות הזמן ב'פינצטה' מדויקת סרט תמונות 'טבע' שרץ לפנינו. על הסרט "מולבשים" במדויק חלקי חושים ופיזיות, הבונים אשליה שהתמונות אמתיות, בעוד הן תמונות אנימציה של קוד מפוענח. שינוי מיקום גופים בין תמונות יוצר אשליית תנועה, כשבפועל כלום לא זז, מחוץ לדיבוב, חושים ופיזיות שמקורם בטבע ללא זמן! מכאן, שיש אלהים והוא ברא את הטבע ללא זמן, וגם ברא את אשליית הטבע.
מה שאציג עתה זה את ההוכחה שיש רק אי רציפות בטבע ואין צורך לדעת מילה בפיזיקה: 'כדי לנוע, כל גוף בטבע חייב להתנתק לחלוטין ממקום קודם, ונוצר פער הכרחי> 0 שלא ניתן להקטינו, ובו אין תנועה ואין זמן'. הוכחה זו אינה נסמכת על שום הנחה. איך קרה שניוטון הגאון ואחריו כל הפיזיקאים טעו בגדול, כשהניחו שיש רציפות תנועה וזמן לפנינו ב'טבע'? כי הם חילקו הכל במוח שלהם, והמוח סובל כל מחשבה שטותית, אם לא לוקחים בחשבון את המציאות! כדי להיות צמוד לקרקע, עליהם היה לשאול: איך גוף נע ממקום למקום במציאות, וזה ניסוי אמפירי במחשבה ורק הוא נכון! ניוטון לא עשה מעולם. ניוטון ידע היטב שאין אפשרות שברציפות יש תנועה שכן, ניתן להקטין כל תנועה, עד שלא זזים מהמקום. לכן, גם הפתרון שלו של 'שאיפה לגבול' שגוי, שכן הגדרת הרציפות של ניוטון ואחרים, לפיה 'בין כל שתי נקודות קרובות ככל שתהיינה, ניתן להציב עוד נקודה', מוכיחה ההיפך הגמור: קיימת תמיד רק אי רציפות. אז למה כולם מאמינים לניוטון ולפיזיקאים? כי הנוסחאות שלו, 'איך' ולא 'למה', פשוטות ומבוססות על ניסויים אמפיריים, ולכן עובדות. גם הכבידה וגם חוקי התנועה. אבל, הכל מבוצע רק בטבע הנעלם, לא כאן, וכל הפיזיקה מופרכת. לפיכך, כל הניסויים האמפיריים הם על אשליית קוד טבע. מיקסומיה תורת הטבע מוכיחה את כל הטבע במערכת אחת ויחידה, שכולה אורגניזם חי של דנ"א פיזי משותף לאדם ולטבע כולל הדומם, שברא אלהים ללא זמן ב-7 חוקי יסוד ללא שום הנחה. אני מפנה את הקוראים למאמר מ-8.8.19. אחזור שוב: הוכחתי שיש מטרה לטבע, והיא מיקסום אושר האדם ע"י שיפור דנ"א פיזי שלא מאובחן בניסוי אמפירי. לכן ערכים ומוסר, טוב ורע הם פיזיים. במשפט 111 אני מוכיח שמפץ גדול ואבולוציה הם המצאת פיזיקאים, ושאלהים ברא את העולם בספר בראשית ע"י מיקסומיה תורת הטבע. הכל באתר mixumya.net . מאמר מ-8.8.19 וגם מאמר מ-14.07.19 מוכיחים שאלהים קבע מראש עוד טרום הבריאה, שאם האדם יבחר ברע, אזי דנ"א האדם המושחת יזלוג לכדה"א ויגרום לשיבוש באיזון כדה"א ויפגע בכוח המשיכה שלו, ויגרום לרתיחה ולרעידות אדמה קשות. לכן, הפתרון הוא רק שיפור דנ"א ומלחמה בשחיתות. הודעה זו בתוספת המאמרים שבאתר, מוכיחים שאנו בפני רעידות אדמה, ויש כבר מאות מיליונים שייהרגו בגלל זלזול. לולא אני כאן, כל האנושות מוכחדת ללא מודעות. כיוון שגם הוכחתי שיש אלהים, אוסיף שאני כאן בשליחותו האישית להציל את האנושות מהכחדה, ע"י שיפור דנ"א ומלחמה בשחיתות יחד אתכם. זו העבודה החשובה ביותר שנעשתה במדע, והיא תגרום מיד למהפכת ענק, שבסיסה שיפור דנ"א למיקסום אושר, אהבה ונתינה. הכל אודותיי נמצא באתר mixumya.net, כולל שאלהים מדבר איתי פיזית.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- Mixumya - מיקסומיה.