הודעה לעיתונות

אנדרסן גלובל מודיעה על הסכם בהולנד

סן פרנסיסקו, 27 באוגוסט 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל והחברה מאמסטרדם Taxture הגיעו להסכם לשיתוף פעולה, שמפגין חוזק בהמשך הצמיחה של האיגוד הגלובלי ברחבי אירופה.

45 אנשי המקצוע של Taxture, שהוקמה לפני עשר שנים על ידי שותפים עם שורשים בחברות עורכי דין גדולות וארבע החברות הגדולות לראיית חשבון, מספקים שירותי ייעוץ מס וציות מס ללקוחות מקומיים ובינ"ל. בנוסף, החברה מציעה ללקוחות שירותים משפטיים ונוטריוניים.

"התחלתי את הקרירה שלי לפני 20 שנה אצל ארתור אנדרסן, כך שערכי השקיפות והאחריות שלי כבר עולים בקנה אחד עם ערכי הליבה של אנדרסן גלובל", אמר פרו טריק טיגלי, המנהל הכללי של המשרד של Taxture. "הדרייב שלנו להתמקד בעקרונות ומומחיות של שירות שמותאם אישית ללקוחות מבדיל אותנו מהמתחרים. אנחנו מצפים לעבודה המשותפת עם אנדרסן גלובל כדי להמשיך לספק שירות יעיל באיכות גבוה ברחבי הולנד והעולם".

"הצוות של פרו בידל את עצמו כחברה הטובה מסוגה בהולנד תוך פרק זמן קצר יחסית, והמפתח להצלחה שלהם הוא ערכי היסוד שרוב האנשים מקשרים עם השם אנדרסן", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "יש להם פרקטיקת ייעוץ בעלת יכולות גבוהות שמשתלבת היטב בארגון גלובלי, וזה יאפשר לנו לספק תכולה רחבה של שירותים בכל העולם".
Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-147 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר
Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700
מקור: Andersen Tax

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.