משה ינאי, מנכ"ל Infinidat
משה ינאי, מנכ"ל Infinidat
Infinidat
Infinidat
הודעה לעיתונות

חברת Infinidat מוקמה ברביע המובילים לאחסון עיקרי בשנת 2019

Infinidat, הספקית העצמאית המובילה בשוק לפתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי היא נבחרה כמובילה (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסם החדש לאחסון עיקרי (Primary Storage).

גרטנר מציינת כי קטגורית ה"אחסון עיקרי" (Primary Storage) מחליפה שני ריבועי קסם: רבוע הקסם ל- Solid State Arrays וריבוע הקסם למערכי דיסק רב תכליתיים (General-Purpose Disk Arrays). גרטנר העריכה את היצרנים על סמך שלמות החזון שלהן ויכולת ההוצאה לפועל שלהם. בנוסף, גרטנר מעריכה כי השוק הגלובלי למערכי אחסון עיקריים עומד על מ- 16.8 מיליארד דולר.

לאחרונה פרסמה Infinidat את חזון ה- Elastic Data Fabric שלה לאחסון, שיתוף וייצור ערך מתוך מערכי נתונים מרובים על גבי טכנולוגיות מבוססות מחשוב מקומי בדטה סנטר (On Premise) עם שילוב מחשוב הענן. עוד השיקה החברה את הגרסה החמישית של מוצר הדגל שלה ה- InfiniBox™ (R5) וחצתה את ציון הדרך המשמעותי של קיבולת האחסון הכולל בארגונים, בסך 5 אקסה-בייט.

"אנחנו רואים בהצבתנו ברביע המובילים, פחות כ'משימה שהושגה', אלא כאבן דרך במסלול של גידול נתח השוק שלנו", אמר בריאן קרמודי, מנהל טכנולוגיה ראשי ב- Infinidat. "אנחנו גאים בכך שאנחנו החברה היחידה שטרם הונפקה".

מאז ש- Infinidat הטמיעה את הפתרונות הראשונים שלה בשנת 2013, החברה שמרה על רמת שביעות רצון גבוהה של הלקוחות. החברה שימרה דירוג והערכות חיוביות ב- Gartner Peer Insights, תוך שהיא מציגה 114 ביקורות בדירוג 4.9 בממוצע מתוך 5, ונכונות של 100 אחוז להמליץ , בהתבסס על 12 חודשי הביקורות האחרונים החל מ- 18 בספטמבר 2019, בתוך שוק מערכי האחסון הרב תכליתיים.

משה ינאי, מנכ"ל Infinidat, אמר: "אנו רואים את המיקום שלנו ברביע המובילים של גרטנר, כאישור לחזון המוצר הייחודי של Infinidat וההצלחה שהשגנו בעזרה ללקוחותינו להשיג יתרון יחסי על מתחריהם. כבר מתחילת דרכנו התמקדנו באספקת פתרונות האחסון הארגוניים עם הביצועים הטובים והאמינים ביותר, בעלות נמוכה מהעלות של פתרונות אחרים. אנו מודים ללקוחותינו ושותפינו על כך שחיזקו את מחויבותנו להעצמת היתרון התחרותי שלהם, באמצעות פתרונות אחסון מעולים טכנולוגית, כמו גם כלכלית".

למידע נוסף הורד עותק של ריבוע הקסמים של גרטנר לשנת 2019 לאחסון ראשוני:
https://info.infinidat.com/gartner_magic_quadrant_report.html?source=Public+Relations&campaign=PR_Gartner_2019_MQ_Report

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.