מפרסם: אולמדיה פי. אר
תאריך: 10/10/2019 13:04
נושא: טכנולוגיה והייטק
ג'ו פרננדס, סגן נשיא מוצרים ופלטפורמות ענן ברד האט קרדיט צילום: יח"צ
ג'ו פרננדס, סגן נשיא מוצרים ופלטפורמות ענן ברד האט קרדיט צילום: יח"צ
הודעה לעיתונות

Red Hat OpenStack Platform 15 משפרת אבטחה ואינטגרציה ברחבי הענן ההיברידי הפתוח

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על הספקות Red Hat OpenStack Platform 15 – הגרסה העדכנית ביותר של פתרון תשתית-ענן כשירות (IaaS) עתיר הסקלאביליות והאג'יליות. הפלטפורמה מבוססת על מהדורת הקהילה Stein של OpenStack, ומוסיפה שיפורי ביצועים ואבטחת ענן, ומרחיבה את סביבת שותפי החומרה הנתמכת של הפלטפורמה, כשהיא עוזרת לארגונים לתמוך במהירות רבה יותר ובאופן מאובטח יותר בעומסי עבודה תובעניים של ייצור. בהתחשב בתפקיד לינוקס כבסיס עבור הענן ההיברידי, לקוחות יכולים ליהנות ממערכת הפעלה לינוקס יותר מאובטחת, גמישה וחכמה, בחיזוק פריסות ענן פרטי שלהם עם Red Hat Enterprise Linux 8. נושאים אלה יוצגו בכנס Red Hat Israel Forum שיתקיים במרכז הכנסים Avenue שבקריית שדה התעופה, יום שני 16.12.2019.

כאשר ארגונים מתקדמים במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם, הטמעות IT יעילות ואג'יליות בהיבט התפעולי הן אבן הפינה של הצלחה. המהדורה החדשה של OpenStack מסייעת להניע מאמצים אלה על ידי צירוף יחד של חידושים המגיעים מהקהילה עם יציבות ותמיכה ברמה ארגונית. כאשר הם משתמשים ב- OpenStack יכולים ארגונים לספק מהר יותר חדשנות כדי לזכות ביתרון תחרותי ולענות טוב יותר לדרישות המתפתחות של לקוחות.

Red Hat OpenStack Platform 15 מספקת פלטפורמה רבת עוצמה עבור עומסי עבודה חדשים כמו בינה מלאכותית (AI); אבטחה משופרת בלי הקרבת ביצועים; ביצועי רשת משופרים; מרחב פעילות גדול ללקוח דרך ריבוי ארכיטקטורות נתמכות; ותמיכת מודל אבטחת חומרה (HSM) דרך יצירה משופרת של מפתחות הצפנה וניהולם.

אינטגרציה עם Red Hat Enterprise Linux 8
ככל ש- OpenStack מבשילה, כך חייב קצב החדשנות לשקף את היכולת והרצון של ארגוני IT לצרוך ולהטמיע אצלם מהדורות חדשות. כדי לשרת טוב יותר את צרכי הלקוחות המריצים את OpenStack בייצור, גרסאות עתידיות של הפלטפורמה יתמכו כמהדורות ארוכות חיים (Long-life releases). Red Hat OpenStack Platform 15 היא מהדורה קצרת חיים (Short-life) הסופית, עם תמיכה לשנה אחת.

מעצימים לקוחות ברחבי תעשיות ותחומים
OpenStack, בשילוב עם הובלת רד האט בקוד פתוח, יכולה לספק חוויה עקבית ברחבי שירותים, תמיכה, מודלים של צריכה וניהול מחזור חיים, כשהן מעצימות צוותי IT במגוון תחומים. מאות לקוחות מסתמכים על OpenStack להפעלת העננים ההיברידיים והפרטיים שלהם עבור מגוון שימושים, ביניהם החברות Turkcell, Cathai Pacific ו- Tata Communications.

ג'ו פרננדס, סגן נשיא מוצרים ופלטפורמות ענן ברד האט; אמר: "הענן ההיברידי מספק חזון ברור ורב עוצמה לעתידו של ה- IT הארגוני, כשלינוקס ועננים פרטיים מספקים רכיבי יסוד מרכזיים של טרנספורמציה זאת. Red Hat OpenStack Platform 15 מספקת תשתית ענן פרטי בעלת סקלאביליות גבוהה ביותר, המוכנה כבר היום לענן ההיברידי ובנויה מעל פלטפורמת לינוקס ארגונית המובילה בעולם, כשהיא משדכת חדשנות עם מערכת הפעלה חכמה כדי לסייע ללקוחות להפיק את המירב מעתידו של הענן ההיברידי".

אודות רד האט
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של ה-IT. רד האט ישראל ממוקמת ברעננה ומונה כ-250 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.
למידע נוסף www.redhat.com

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אולמדיה פי. אר.