הודעה לעיתונות

אליי, פתרון ה-OKR המוביל, מגייסת מימון סדרה B של 15 מיליון דולר בהובלת Tiger Global Management

הכסף יאיץ עוד את ההשקעה של אליי במכירות ושיווק גלובליים, ירחיב את היצע המוצרים וישפר את השירותים המקצועיים.

סיאטל, 24 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE) :

Ally, ספקית מובילה של תוכנה לקביעת יעדים וניהול ביצועים עסקיים, הודיעה היום על מימון סדרה B של 15 מיליון דולר בהובלת Tiger, LLC Global Management, חברת השקעות מניו יורק שידועה בהשקעות בחברות חדשניות אסטרטגיות כמו פייסבוק, Flipkart, Slack ו-Stripe. גם המשקיעות הקודמות, Accel, Vulcan Capital ו-Founders Co-op השתתפו בסבב הזה.

אליי עוזרת להזנקים וארגונים גדולים להאיץ את הביצועים העסקיים באמצעות תיאום, זריזות וגמישות ושקיפות כדי להתאים לצרכים המשתנים במהירות של השווקים המתפתחים שלהם. המוצר שלה מבוסס על המסגרת של OKR (מטרות ותוצאות מפתח), המודל התפעולי לניהול עסקים זריזים וגמישים שנעשה פופולרי בזכות גוגל ומובילי תעשייה אחרים.

מאז השקתו ב-2018, הפתרון של אליי אומץ על ידי מאות ארגונים מובילים ביותר מ-70 מדינות. הלקוחות של אליי כוללים הזנקים שצומחים במהירות וארגונים גדולים כמו Slack, Remitly, DoorDash, UrbanClap, Nike ו-InVision.

ההשקעה סדרה B באה בעקבות הסבב סדרה A של 8 מיליון דולר שנסגר ביוני שנה זאת, ומביאה את המימון הכולל של החברה ל-26 מיליון דולר. בשלושת החודשים האחרונים אליי הוסיפה יותר ממאה לקוחות חדשים והכפילה את מספר העובדים שלה.

"אנחנו שמחים להיות שותפים של Tiger Global ומודים על התמיכה החזקה של המשקיעות הקיימות שלנו Accel, Vulcan Capital ו-Founders Co-op ו-Lee Fixel. ההשקעה של Tiger Global נותנת תוקף למסלול הצמיחה החזק של אליי ולחזון ליצור את מערכת התפעול העסקי החדשה שמניעה ארגונים מודרניים לספק תוצאות יוצאות גופן באמצעות תיאום, זריזות וגמישות, שקיפות וביצוע מוכוון נתונים", אמר וטרי ולור, מייסד ומנכ"ל אליי.

אליי תמשיך להגדיל במהירות את המכירות, השיווק והשירותים המקצועיים גלובליים תוך ביצוע השקעות גדולות כדי להרחיב את היצע המוצרים, ולחזק המעמד של החברה כמובילה בקטגוריה המתפתחת של תוכנה לניהול ביצועים עסקיים.

"ארגונים בכל גודל עוברים לתהליכים עסקיים מתואמים, זריזים וגמישים ומוכווני נתונים כדי לשפר תוצאות. פתרון ה-OKR של אליי משפר את היצרניות ואנחנו נרגשים להיות שותפים של וטרי והצוות של אליי", אמר סקוט שלייפר, שותף, Tiger Global.

אודות אליי:

Ally הוא פתרון לקביעת יעדים אסטרטגיים וניהול ביצועים עסקיים שמאפשר לעסקים לעבור מתכנון וביצוע מסורתיים, נפרדים למסגרת מודרנית מבוססת OKR שיוצרת תיאום, זריזות וגמישות ושקיפות חזקים ומעצימה את העובדים. באמצעות הפתרון של אליי קל במידה שלא תאומן לאמץ OKRs כחלק יעיל מזרימת העבודה היומיומית של המשתמשים. לפלטפורמה יש פרקטיקות OKR מיטביות מובנות והיא מאפשרת שילוב חלק עם כמה מערכות ארגוניות, כולל Slack, Salesforce, Jira, Smartsheet, Asana ו-ZenDesk. השירותים המקצועיים המקיפים של אליי מספקים תמיכה רציפה, הכשרה ייעודית והדרכה כדי להבטיח פרקטיקות מיטביות ביישום וניהול שינויים מוצלח. מאז השקתה ב-2018, הפתרון של אליי אומץ על ידי מאות ארגונים מובילים ביותר מ-70 מדינות

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.ally.io.

למידע נוסף על הזדמנויות חדשות מלהיבות, בקרו בבקשה באתר careers page.

אודות Tiger Global Management:

Tiger Global Management, LLC היא חברת השקעות שמשקיעה כסף בכל העולם. ההשקעות של החברה מתמקדות בעיקר במגזרים הגלובליים של האינטרנט, תוכנה, טכנולוגיה פיננסית, צריכה ותעשייה. לאסטרטגיית ההשקעות הפרטיות יש אופק השקעה של עשר שנים והיא מכוונת לחברות פרטיות מוטות צמיחה. השקעות אלה כללו את ספטיפיי, Harry's, וורבי פרקר, פלוטון, JD.com, פייסבוק, לינקדאין, ינדקס, Mail.ru Group, דספגר, אולה ופליפקרט. ההשקעה בחברות ציבוריות מדגישה בדיקת נאותות מעמיקה של חברות פרטניות ונושאים מתמשכים לטווח הארוך. Tiger Global Management, LLC הוקמה ב-2001 ובסיסה בניו יורק עם משרדים בהונג קונג, סינגפור, בנגלור ומלבורן.

אודות Accel:

Accel היא חברת הון סיכון מובילה שמשקיעה באנשים והחברות שלהם מהימים הראשונים דרך כל שלבי הצמיחה של חברה פרטית. בין החברות שהחברה תמכה בשלושים השנים האחרונות:

Acko, Atlassian, BlackBuck, BlueStone, BookMyShow, Braintree, BrowserStack, Cloudera, Collectabillia, CureFit, DJI, Dropbox, Etsy, Facebook, Flipkart, Freshworks, Housing-PropTiger, Lookout Security, Mitra Biotech, MuSigma, Myntra, Ola, Paxata, Portea, Qualtrics, Samunnati, Slack, Spotify, Supercell, Swiggy, UrbanClap, Vox Media

החברה מבקשת להבין יזמים כאנשים, להעריך את המקוריות שלהם ונצל את החוזקות שלהם, כי לגדולה אין סטריאוטיפ. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתרים www.accel.com או www.twitter.com/accel_india.

אודות Vulcan Capital:

Vulcan Capital היא זרוע ההשקעות של מיליארדי דולרים של Vulcan Inc., החברה שהקים המייסד השותף של מיקרוסופט והנדבן פול ג. אלן. Vulcan Capital מתמקדת ביצירת העלאת ערך ארוכת טווח בתיק שכולל מגוון של מגזרי תעשייה וסוגי נכסי השקעות, מהשקעות הון סיכון בשלב המוקדם ועד להשקעות ערך בחברות ציבוריות, רכישות ממונפות, רכישות ומצבי מצוקה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתרים www.capital.vulcan.com או www.twitter.com/VulcanInc.

אודות Founders Co-op:

Founders' Co-op היא קרן הון סיכון בשלב הסיד שנוצרה על ידי מייסדים, עבור מייסדים. משכנה בסיאטל והיא עוזרת ליזמים הכי חזקים בצפון מערב הפסיפיק לבנות חברות שמשקיעי הצמיחה הטובים ביותר בעולם בוחרים לתמוך בהן. בהיותה הקרן הגדולה ביותר והכי ותיקה שמתמחה בשלב הסיד באזור, היא שותפה אמינה למייסדים בשלב המוקדם ונקודת גישה אמינה להצעות לעסקאות בצפון מערב הפסיפיק עבור משקיעים מחוץ לאזור בשלב הסיד ואחריו. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתרים www.founderscoop.com או www.twitter.com/founderscoop.

אנשי קשר
Jessica Baum
press@gotoally.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.