1 משמאל לימין: אורי שי, מייסד ומנכ"ל, EnsureDR; סטיבן ג'. הרפר, נשיא הוועדה המייעצת של Awz Ventures; ירון אשכנזי, מייסד ושותף מנהל, Awz Ventures. (תמו
1 משמאל לימין: אורי שי, מייסד ומנכ"ל, EnsureDR; סטיבן ג'. הרפר, נשיא הוועדה המייעצת של Awz Ventures; ירון אשכנזי, מייסד ושותף מנהל, Awz Ventures. (תמו
LOGO
LOGO
BUSINESS WIRE LOGO
BUSINESS WIRE LOGO
הודעה לעיתונות

EnsureDR מגייסת 2.5 מיליון דולר בסבב מימון סדרה A שמובילה Awz Ventures כדי להאיץ את הצמיחה

סן חוזה, קליפורניה ותל אביב, 25 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

פלטפורמת המוכנות להתאוששות מאסון החלוצית EnsureDR מגייסת 2.5 מיליון דולר בסבב מימון סדרה A שמובילה Awz Ventures, קרן הון סיכון קנדית שמתמקדת בטכנולוגיות סייבר ובינה שבחזית הקידמה. בראש Awz עומדים המייסד והשותף המנהל ירון אשכנזי ונשיא הוועדה המייעצת סטיבן ג'. הרפר, ראש הממשלה ה-22 של קנדה.

EnsureDR הוא פתרון מוכנות להתאוששות חלוצי שמזהה ופותר בעיות בתוכנית להתאוששות מאסון לפני האסון על ידי הפעלה אוטומטית של האתרים המשניים על בסיס שבועי.

EnsureDR מגן על ארגונים גלובליים במגזרי השירותים הפיננסיים, טכנולוגיה, ייצור, בריאות ומימשל. EnsureDR מפעיל אוטומטית שרתים, יישומים, מסדי נתונים, משאבים, פורטלי אינטרנט, ומחבר את הסביבה לרשת. באמצעות EnsureDR, ארגונים יכולים להעריך באופן מלא, לבקר ולהעריך במדויק את תוכניות ההתאוששות מאסון שלהם. הם יכולים לפתור בעיות של התאוששות העסק לפני שהאסון מתרחש.

ירון אשכנזי, מייסד ושותף מנהל של Awz Ventures, אמר: "EnsureDR הוא פתרון מהפכני לכל הגופים במגזר הפרטי שצריכים ראות לתוך מצב ההתאוששות מאסון שלהם. יש לנו אמון רב מאוד במייסדים והצוות של EnsureDR שימשיכו לפתח כלים מובילים בשוק לאנשי המקצוע בענף כדי שינטרו ויתחזקו את תוכניות המוכנות לאסון שלהם. EnsureDR יוסיף שכבה חדשה של ביטחון, יציבות והמשכיות לחברות ברחבי העולם".

אורי שי, מנכ"ל EnsureDR, אמר: "כיום פתרונות התאוששות מאסון מבוססים על שכפול מהאתר העיקרי לאתר המשני. אבל חסר כאן ההיבט העיקרי של התאוששות: להבטיח שעסקים יכולים להמשיך לתפקד מאתר משני פועל. במציאות, יותר מ-40% מזמן ההשבתה בהתאוששות מאסון נגרם בגלל אי התאמה בשכפול בין האתר הראשי והמשני".

שי הוסיף: "ציון המוכנות להתאוששות של EnsureDR יציב את EnsureDR כתקן של המוכנות להתאוששות. בדיקה ותרגול הם השלבים הכי חשובים של התכנון להתאוששות מאסון והמשכיות עסקית. פלטפורמת המוכנות להתאוששות EnsureDR הופכת את שלבי הבדיקה והתרגול לאוטומטיים. כדי שעסק ישרוד צריך שתהיה לו תוכנית להתאוששות מאסון שנבדקה, בוקרה ואומתה אוטומטית. לא מקבלים הזדמנות שנייה כשהאסון מכה".

אודות EnsureDR

EnsureDR שהוקמה ב-2018 היא תוכנת מוכנות להתאוששות חלוצית. EnsureDR מזהה ופותרת בעיות לפני מצב של אסון על ידי הפעלת האתרים המשניים אוטומטית, על בסיס שבועי -- כך שאם אסון אכן מתרחש, הארגון שלכם עדיין יוכל לתפקד כראוי. כלי ניהול המוכנות להתאוששות של EnsureDR כוללים דוח ודשבורד מקיפים.

אודות Awz Ventures

Awz שהוקמה ב-2016 היא מרכז קנדי להשקעה בטכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית של אבטחת סייבר, בינה ואבטחה פיזית מישראל, מובילה כלל עולמית במגזרים האלה. Awz מנהלת 100 מיליון דולר במצורף בשתי קרנות הון הסיכון הראשונות שלה, Awz HLS (Homeland Security) Fund I ו-II.

בראש Awz עומדים נשיא הוועדה המייעצת סטיבן ג'. הרפר, ראש הממשלה ה-22 של קנדה, המייסד ויו"ר מועצת המנהלים מר אד זנשיין, והמייסד והשותף המנהל מר ירון אשכנזי. ההנהלה והיועצים של Awz כוללים מנהלים בכירים לשעבר בגופים ממשלתיים ישראלים וקנדיים (המוסד, ISA, CSIS, CAF) ומומחים בעסקים והון סיכון מכל העולם.

http://www.awzventures.com/

קישורים קשורים
https://ensuredr.com/

אנשי קשר
Mark Ciabatari
markc@ensuredr.com
+1 (877) 418 7005

מקור: EnsureDR

מולטימדיה

https://www.businesswire.com/news/home/20191025005442/en/EnsureDR-Raises-2.5M-Series-Financing-Led-Awz

תמונה
1 משמאל לימין: אורי שי, מייסד ומנכ"ל, EnsureDR; סטיבן ג'. הרפר, נשיא הוועדה המייעצת של Awz Ventures; ירון אשכנזי, מייסד ושותף מנהל, Awz Ventures. (תמונה: Business Wire)

לוגו

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.