מפרסם: ניר הירשמן תקשורת
תאריך: 16/12/2019 09:55
נושא: חקלאות, גאדג'טים
הודעה לעיתונות

הסטרטאפ הישראלי שמאפשר לכל אחד להיות מגדל קנאביס מקצועי יוצא למימון המונים

== GrowDirector נכנסת לשוק גידולי הקנאביס וחקלאות ה Indoor עם טכנולוגיה שתמקסם את התוצר, תדע בדיוק מה הצמח צריך ותלווה את המגדל עם אגרונום פרטי. לקראת השקת הדור השני של המוצר, החברה מציעה לציבור להצטרף להשקעה באמצעות אתר Fundit ==

[הסטרטאפ הישראלי GrowDirector] המפתח מערכת אולטימטיבית לשליטה ומיקסום גידולי חקלאות Indoor במינימום מאמץ, יוצא לסבב גיוס משקיעים באמצעות אתר Fundit של HeadStart וזאת לקראת השקת הדור השני של המערכת ולאחר חתימת הסכמי הפצה ראשונים בעולם. עד כה, ורק בתחילתו של קמפיין הגיוס, GrowDirector גייס כחצי מיליון ש"ח.
GrowDirector מחליפה סבך של מערכות מיושנות בעלות יכולות שונות ומאחדת אותם במוצר אחד המנהל את כל מהלך הגידול בממשק מרכזי ונוח למשתמש. תוכנת הניהול של המערכת עושה שימוש בMachine Learning והיא היחידה שמאפשרת להתחבר בקלות לכל מערכות השליטה והחיישנים הקיימים בשוק, כגון התאורה, השקיה, לחות, טמפרטורה, ניטור מצלמות ויזואלי ועוד. המערכת אוספת כל הנתונים לאורך כל תהליך הגידול, מעדכנת בזמן אמת, מציעה שיפורים ואף מעניקה למגדל משוב אישי מאגרונום אונליין. כך כל משתמש במערכת הופך למגדל מקצועי שמצליח להגיע לתפוקה מיטבית, גם ללא ידע מקדים.
לאחר שני סבבי גיוס מוצלחים, עבודת פיתוח ומחקר מאסיבית, שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיים כמו מכון ויצמן, סדרת ניסויי שטח מוצלחים עם חוות גידול קנאביס וחקלאים, חתימת הסכם הפצה באירופה ויתרונות בולטים על פני המתחרים, GrowDirector נמצאת בפוזיציה לכבוש את שוק גידולי ה Indoor שמצוי בעלייה לאור פריחת שוק הקנאביס וטרנד החקלאות האורבנית. בנקודת הזמן הזו, החברה מתכוונת לגייס במימון המונים עד ארבע מיליון ₪ שיאפשרו לה להמשיך את מגמת הצמיחה ולעבור לייצור סדרתי.
דימה צרנובילסקי, מנכ"ל GrowDirector: "כבר היום יש לנו מוצר עובד שמגדלים ביתיים וחוות מקצועיות יכולים להשתמש בו בכדי להגיע בקלות ובעקביות לתוצרת ברמה גבוהה, בין אם של קנאביס או גידולים חקלאיים אחרים. ל GrowDirector קיימים יתרונות בולטים לעומת המתחרים בקטגוריה ותוכנית עסקית סדורה שתוביל לרווחיות משמעותית בשנים הקרובות. בנקודת הזמן הנוכחית בה אנחנו לפני תחילת שיווק המוצר והפצתו באירופה, החלטנו לצאת לגיוס המונים שיאפשר לנו להתחזק לקראת הגדילה המואצת הצפויה לחברה."

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- ניר הירשמן תקשורת.