טבלת דירוג הטכנולוגיה
טבלת דירוג הטכנולוגיה
 ThetaRay מובילה ב- AI-BASED BIG DATA ANALYTICS
ThetaRay מובילה ב- AI-BASED BIG DATA ANALYTICS
מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay
מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay
ThetaRay
ThetaRay
הודעה לעיתונות

Frost & Sullivan מדרגת את ThetaRay כמובילה בקטגורית פתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומעניקה לה ציון מושלם

פירמת המחקר Frost & Sullivan פרסמה את תוצאות המחקר שלה בתחום AI-BASED BIG DATA ANALYTICS והעניקה ציון 9.5 מתוך 10 אפשרי לThetaRay הישראלית. בין הקריטריונים שבחנה היו: אספקת מובילות טכנולוגית ללקוחות, השפעה על הלקוח ומינוף טכנולוגי.

Thetaray, חברה ישראלית לניתוח נתונים גדולים ( Big Data) פיתחה פלטפורמת בינה מלאכותית אינטואטיבית (Intuitive AI) המחקה את יכולות קבלת ההחלטות של האינטואיציה האנושית. הפלטפורמה יכולה לזהות פעילות זדונית לא ידועה קיימת וגם היסטורית של גורמים עוינים.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay מסר כי: תוצאות המחקר של Frost & Sullivan משקפות את המובילות הטכנולוגית של פלטפורמת ה- AI האינטואטיבית של החברה. "אנחנו מציעים היום ללקוחות החברה את האפשרויות המתקדמות ביותר לנהל את הסיכונים שלהם ולהגן על עצמם מפעולות זדוניות מראש וללא תלות בחוקים ובמקור הנתונים והאיומים."

בסקירת השוק והצרכים כתבו ב- Frost & Sullivan כי "חברות העוברות טרנספורמציה דיגיטלית צריכות לזהות איומים / סיכונים צצים והזדמנויות צמיחה על ידי איתור מדויק ואמין של התנהגות בלתי חוקית, בזמן אמת, במערכות נתונים גדולות ומורכבות, ללא קשר למקור הנתונים. המהירות והתחכום של האיומים ממשיכים להתגבר ולהתקדם. באופן טבעי, חברות רוצות לגלות את "הלא ידועים הלא ידועים" ( Unknown Unknown) - סוגי איום / התקפה שאינם ידועים וקיומו של האיום אינו ידוע - לפני שהפעילות שלהם תיפגם או המוניטין ייפגע. לפיכך, די בכך שאיתור רק איומים ידועים או איומים שהוגשו מראש אינו מספיק. במילים אחרות, ארגונים אינם מסוגלים לתפוס איומים לא ידועים באמצעות מערכות מבוססות כללים מדור קודם.

יתר על כן, פתרונות אנליטיקה מבוססי חוקים המשתמשים באלגוריתמים מפוקחים מוטים ואינם מצליחים לחשוף את הלא ידועים הידועים מכיוון שהם יכולים להגדיר / לחפש רק סוגים של איום או התקפה שנראו בעבר. בנוסף, גישות כאלה מועדות להתראות חיוביות שגויות (false positive) , לעיתים באחוזון ה- 90.

בנסיבות כאלה, ספקים המציעים פתרונות אנליטיים מתקדמים ומדויקים בכדי לחשוף את הלא נודעים הלא ידועים ולהתמודד עם האתגרים האמורים, צפויים להבטיח עמדת מנהיגות בשוק.

Frost & Sullivan מעריכים את יכולת הפתרון של ThetaRay לאתר התנהגות בלתי חוקית בתוך מערכי נתונים גדולים ומורכבים; לזהות במדויק את הלא ידועים הידועים; ותוצאות חיוביות שגויות נמוכות יותר. הלקוחות הגלובליים של ThetaRay יכולים כעת לזהות סיכונים מתעוררים, לגלות הזדמנויות צמיחה חדשות, לצבור יעילות עלות ולמקד את כל הצוותים שלהם במציאת מה שחשוב ביותר והכל באמינות קיצונית.

שלא כמו פתרונות מתחרים, האלגוריתמים של ThetaRay אינם מבוקרים לחלוטין - הם אינם צריכים לדעת את הנתונים או להבין כיצד נראה איום כדי לקבוע מה לא תקין. במילים אחרות, אלגוריתמים שלא מבוקרים חושפים התנהגות בלתי חוקית בנתונים ללא הטיית והגבלת חוקים. יתרה מזאת, ThetaRay מספקת גישה מוגברת או היברידית, בה למידה ראשונית מתבצעת באופן מפוקח. לדוגמה, אלגוריתמים לא מבוקרים לומדים מאלגוריתמים מפוקחים (אם כי אלגוריתמים לא מבוקרים ממשיכים להיות האלגוריתמים הראשיים) על מה זה נורמליות ואז משתמשים בידע זה כדי להאיץ, לשפר ולמקד את כוחם של אלגוריתמים ללא פיקוח בבעיה עסקית נתונה.

הלקוחות של ThetaRay מוצאים את מהירות הפעולה מושכת מכיוון שהטכנולוגיה הייחודית של החברה ( AI אינטואיטיבי), בשילוב עם אלגוריתמים ללא פיקוח לחלוטין, מאפשרת לחברה לפרוס את הפתרון שלה בשבועות ולא במינימום שישה חודשים למערכות מבוססות חוקים; באופן דומה, הפתרון של החברה יכול לבצע ניתוחים מורכבים על כמויות עצומות של נתונים תוך דקות ולא חודשים. בהיותה רב-תחומית, הפלטפורמה של ThetaRay משלבת נתונים ממקורות רבים ברחבי הארגון במסגרת אנליטית אחת, שהופכת חכמה יותר כשמוסיפים מקור נתונים חדש.

כדי לענות על דרישות התעשייה וההתקדמות הטכנולוגית, מוציאה ThetaRay, את גרסה 4.0 של הפלטפורמה שלה מאפייני ניתוח משופרים משמעותית. אמנם ניתן לפרוס את הפלטפורמה ב- Azure, AWS או GCP, אך לחברה יש גם גרסת מקום.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.