אליה אריאל כוכבים בשמיים | גרפיקה
אליה אריאל כוכבים בשמיים | גרפיקה
אליה אריאל | תמונת יח"צ
אליה אריאל | תמונת יח"צ
הודעה לעיתונות

מלך הדיסקו של תל אביב חזר בתשובה – ועכשיו הוא מוציא סינגל שמפגיש את ארמסטרונג ומארלי

ותיקי סצנת חיי הלילה של תל-אביב לבטח זוכרים היטב את אליה אריאל – שארגן והפיק מאות מסיבות דיסקו בשנות ה-90 ובתחילת שנות ה-2000. עשרות אלפי הבליינים שהגיעו למסיבות במועדונים "גת רימון" ו"התמר'ז" לא יכלו לפספס את אריאל החייכני, עם תסרוקת האפרו שהפכה לסימן ההיכר שלו. מאז, הסצנה השתנתה וגם אריאל שחזר בתשובה. אבל המוסיקה הייתה ועודנה חלק חשוב בחייו.
לאחר שנתן במה לחלוצי ההיפ-הופ הישראלי ושיתף פעולה עם לא מעט אמנים בתחום, כגון פישי הגדול .סבלימינל .שבק ס . טיפקס ועוד...ולאחר מסע רוחני ארוך, חוזר אריאל הביתה – אל המוסיקה והניגון היהודי, שבגרסה שלו, משתלב היטב עם השראות מגוונות – מלואי ארמסטרונג וסטיבי וונדר ועד בוב מארלי, U2 בלייר זוהר ארגוב ואביב גפן.
מילות השיר החדש נכתבו בהשראת סיפור חייו המורכב של אריאל, ודרכו בין עולם חיי הלילה של תל-אביב לבין חיי הקדושה של צפת, ועד להקמת משפחה גדולה ושמחה והטרגדיה של חייו – פטירת בנו ינון בגיל 4.5 בלבד. ולמרות כל אלה, שומר אריאל על שמחה, פשטות ואופטימיות, בשיר שמבטא נוסטלגיה מתוקה למוסיקה של פעם ולעידן התמימות.
"המוסיקה תמיד הייתה לצידי ותפסה מקום מכובד במאורעות פסקול חיי", מספר אריאל. "הכי טבעי בשבילי להביע את דעתי בשירה, לצאת מעצמי ולהתחבר לעצמי מחדש תוך כדי יצירה והתבוננות מעמיקה. בשיר זה לקחתי את הקהל איתי ביחד אל היער מסלול התייחדות התבודדות יורדים אל הפרטים הקטנים אל עצמך אל השביל אל המעיין, שנובע ממך תתחבר לעצמך אל האור שבך אל מעיין החכמה אל מקור מים חיים".

https://www.youtube.com/watch?v=hfujY6ELRNQ

האזנה מהנה!

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- תומר כהן מיתוג תקשורתי ויחסי ציבור.