גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- Infinidat
גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- Infinidat
Infinidat
Infinidat
הודעה לעיתונות

חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים

Container Storage Interface (CSI) Driver חדש ל- InfiniBox מספק למשתמשים בקונטיינרים שליטה רבה יותר וגמישות

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום על הזמינות הכללית של Container Storage Interface (CSI) Driver עבור Kubernetes וקונטיינרים אחרים תואמי CNCF.

ה- InfiniBox CSI Driver החדש מסייע למשתמשים בפתרונות האחסון המהירים והאמינים של InfiniBox לנהל ביעילות את האחסון שלהם בפלטפורמות קונטיינרים התומכות בתקן CSI. ה- InfiniBox CSI Driver הוא תוצאה ישירה של דרישות הלקוחות להביא את האוטומציה והקלות בשימוש של InfiniBox לפעילות ה- DevOps, ומדגים את המשך המחויבות של Infinidat לסביבת העבודה של Kubernetes, כפי שהוכח לאחרונה ב- GigaOm Radar for Data Storage for Kubernetes.

אחסון הופך לאתגר קריטי ככל שאימוץ הקונטיינרים גדל והלקוחות דורשים יכולת לגדול, גמישות וסטנדרטיזציה. ה- Container Storage Interface (CSI) הוא התקן החדש לתזמור תפעול שכבת הניהול (Control Plane)של אחסון קבצים ובלוקים. בין מאפייני המפתח האחרים, ה- InfiniBox CSI Driver מאפשר למשתמשים:

  • לפרוס מאות ואלפי Persistent Volumes לכל InfiniBox.
  • לנהל Persistent Volumes המגובים בפרוטוקולי iSCSI, NFS או Fibre Channel.
  • לשלוט במספר פתרונות InfiniBox בתוך אשכול Kubernetes יחיד.
  • לנהל העתקי בזק ושיכפולים של InfiniBox, כולל שחזור מהעתקי הבזק.
  • לבצע שיכפולים, להרחיב ולנהל Persistent Volumes שנוצרו מחוץ ל- InfiniBox CSI Driver.

Infinidat מציגה את מחויבותה לפריסות Kubernetes למשימות קריטיות עם InfiniBox CSI Driver, שעבר הסמכה מלאה עם הפצות מסחריות מרכזיות של Kubernetes, Red Hat OpenShift Container Platform ו- VMware Tanzu Kubernetes Grid Integrated Edition. לקוחות יכולים לגשת ל- Infinidat Operator עבור ה- InfiniBox CSI Driver דרך ה- Red Hat Ecosystem Catalog ולפשט את הפריסה בסביבות של Red Hat. משתמשים בפלטפורמות Kubernetes אחרות יכולים לפרוס עם Helm charts. ה- InfiniBox CSI Driver מופיע גם ב- VMware Solutions Exchange.

"החל משנת 2019 אנו רואים פופולריות הולכת וגוברת של הצעת ה- 'Containers-as-a-Service' שלנו, המופעלת על ידי Kubernetes. לקוחותינו משיקים סביבות קונטיינרים תובעניות ביותר וממנפים אמינות ומדרגיות של הסביבה הזאת. עבודה עם אחסון מסורתי היא אתגר בסביבות Kubernetes. ה- Infinidat CSI Driver יאפשר לנו ולקוחותינו להשתמש בפתרון InfiniBox בעל הביצועים הגבוהים ביותר בסביבות קונטיינרים. יכולת חדשה זו מפשטת את שילוב האחסון בלקאסטרים של Kubernetes והופכת את InfiniBox לנוח אפילו יותר עבורנו. אני בטוח שלקוחות Kubernetes שלנו יעריכו את החידוש הזה ב- InfiniBox" אמר מיכאיל סולוביוב, מנהל פיתוח מוצר ב- DataLine.

"קצב השינוי בסביבות הקונטיינרים הוא מדהים. ההכרזה של היום מעניקה ללקוחות שליטה רבה יותר על סביבות הקונטיינרים שלהם כדי להאיץ את החדשנות מבלי לדאוג שהאחסון יעמוד בקצב", אמר גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- Infinidat. "אנו לוקחים את כל היתרונות הכלכליים שיש ל- InfiniBox להציע - ביצועים גבוהים, אמינות גבוהה ועלות בעלות נמוכה בקנה מידה מרובה פטה-בייט - והופכים אותם לזמינים ברחבי הסביבה המתפתחת של Kubernetes".

ה-InfiniBox CSI Driver רשום בטבלת מנהלי ההתקנים הרשמיים של CSI, וזמין היום ללא עלות דרך GitHub ו- Docker Hub.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.