Infinidat
Infinidat
הודעה לעיתונות

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics

ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום על הצעות חדשות שמפחיתות את עלויות תשתית האחסון ומצמצמות את הסיכונים של כשלים וליקויים טכנולוגיים ומוסיפה אפשרות ניתנת להרחבה של NVMe over Fabrics. הצעות ושיפורים פונקציונליים אלה יספקו ללקוחות חדשים וקיימים גמישות רבה יותר בניהול תשתית האחסון המתקדמת שלהם, תוך הפחתת העלות והסיכון הכרוכים בעמידה ביעדי השירות של הארגון.

הצעות עסקיות חדשות

מיגרצית נתונים ללא עלות ללקוחות חדשים: חברות המבקשות לשדרג או לבצע קונסולידציה לתשתיות האחסון שלהן כבר לא צריכות להתעכב בשל עלויות המיגרציה, הסיכונים או המחסור במיומנויות. על ידי הסרת חוסר הוודאות הנלוות בדרך כלל למיגרציות, לקוחות חדשים יכולים להכפיל את יכולתם ויותר מכך ביחס לכל פתרונות ה- Flash Array מבלי להגדיל את התקציב.

אחריות לזמינות 100% לנתונים: עם הרחבת האחריות לזמינות נתונים של 100% גם במערכות יחידות, Infinidat מתחייבת באופן מלא מול לקוחות קיימים ופוטנציאליים שהם לעולם לא יחוו השבתה הנגרמת על ידי Infinidat. אם לקוח אי פעם יסבול מאירוע השבתה לא צפוי, Infinidat תעגן את מודל הפיצוי בחוזה בהתאם למודל העסקי עמו עובדים וכמו גם, ניתוח root-cause מפורט כדי להבטיח שאירוע ההשבתה יהיה אירוע חד פעמי.

תמחור אלסטי: באמצעות מודל התמחור האלסטי של Infinidat, לקוחות אינם צריכים לבחור בין עלות נמוכה לגמישות. תמחור אלסטי מציע ללקוחות את היכולת לרכוש Base Capacity, לשכור Burst Capacity ולהמיר את ה- Burst ב- Base Capacity בכל עת - ללא קנסות או פרמיות. התוצאה: תמחור אלסטי מבטל את הצורך של הלקוחות לשלם פרמיה או להתחייב לטווח ארוך בעת מענה לדרישות אחסון לטווח קצר, תוך מתן אפשרות להוסיף קיבולת על פי דרישה.

יגאל ג'אני, סמנכ"ל מערכות מידע ב- IFOM (מכון FIRC לאונקולוגיה מולקולרית) אמר כי "בהיותנו בתחום המחקר והאונקולוגיה, כל השבתה מזיקה לעסקים שלנו. Infinidat הבטיחה לנו זמינות נתונים וסיפקה - אנחנו מפעילים את InfiniBox כבר שנתיים ולא חווינו שנייה אחת של השבתה. אנו מנהלים את הפעילות שלנו בביטחון, בידיעה שהנתונים שאנו צריכים כדי לעמוד ביעדים עסקיים ולספק את דרישות הלקוחות, תמיד יהיו זמינים לנו כשאנחנו זקוקים להם".

יכולות חדשות

פרוטוקול NVMe over Fabrics: Infinidat היום מודיעה גם כי עם שחרור גרסת התוכנה InfiniBox V5.6, יהיה זמין פרוטוקול NVMe/TCP . Infinidat בחרה ב- NVMe/TCP כפרוטוקול ה- NVMe הראשון שיהיה זמין, מכיוון שלקוחות כבר מרוצים מהביצועים של InfiniBox ב- Fibre Channel SANs, ו- NVMe/TCP מאפשר ללקוחות פוטנציאליים וקיימים למנף את ההשקעות הקיימות שלהם ב- Ethernet. בנוסף, מספר גדל והולך של מרכזי נתונים מהדור הבא נבנים אך ורק על תשתית רשת Ethernet, ו- NVMe/TCP תואם עם החזון של מרכז נתונים מבוסס תוכנה (SDDC). התמיכה של Infinidat ב- NVMe-oF תתרחב ותכלול את FC ו- RoCE כפי שמכתיבות דרישות הלקוח. על ידי הוספת תמיכה ל- NVMe over Fabrics, חברת infinidat מסייעת ללקוחות לשפר/להפחית את זמן האחזור באופן משמעותי, מבלי לשאת בעלויות משמעותיות.

שכפול של 3 אתרים: InfiniBox Release 5.5, שהוצג גם הוא היום, מאפשר כעת לשכפל העתק active-active בו זמנית באופן אסינכרוני לפתרון InfiniBox שלישי, ומספק עותק להתאוששות מאסון במיקום מרוחק, שאינו מוגבל על ידי זמן אחזור ומרחק. הרחבת הביצועים והזמינות המעולים של זוגות פתרונות active-active של InfiniBox, מאפשרת ללקוחות כעת להגדיל את המרחק של העתק מרוחק מעבר לאזור המטרופולין למטרות התאוששות מאסון, מבלי לגרוע מהביצועים.

בין אם היא מציעה תוכניות עסקיות חדשות לגמישות ואמינות, או מוסיפה תכונות טכניות חדשות לשיפור זמן האחזור והביצועים, Infinidat נשארת איתנה במחויבותה לספק את כל דרישות האחסון של הלקוחות כיום, וכל מה שהעתיד צופן.

"כספק שירות, כל החלטה טכנולוגית שאנו מקבלים מתמקדת בשיפור חווית המשתמש", אמר מארק קרוויאר, מהנדס מערכות ראשי, ב- US Signal Company. "אסטרטגיית NVMe-oF של Infinidat מציגה חדשנות מתמשכת ל- US Signal וללקוחות שלנו. הדבר עוזר לנו לשמור על חזון משותף לאספקת דטה סנטרים מבוססי תוכנה בעלי ביצועים גבוהים ניתנים לגידול, בהווה וככל שהדרישות מתפתחות".

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.