אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat
אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat
Infinidat
Infinidat
הודעה לעיתונות

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat

במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת אלגרונט, המתמחה בשירותי מחשוב ענן ללקוחות עסקיים, בוחרת בשנית ב- Infinidat ומטמיעה את פתרון האחסון המתקדם InfiniBox. במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של למעלה מפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית ללקוחותיה. הפרויקט, שהיקפו נאמד ביותר ממיליון וחצי שקלים, החל לפני כחודש וחצי והסתיים בימים אלו.

אלגרונט מפעילה שלוש חוות שרתים המתפקדות כמרכזי מחשוב ודטה-סנטר, ומנהלת את מערכות המידע עבור מאות לקוחותיה, ביניהם חברות מסחריות, תעשייתיות, רשתות בתי מלון ועיריות. החברה הטמיעה לפני כשנתיים פתרון InfiniBox ראשון בהיקף של פטה-בייט וכיום סיימה את הטמעת הפתרון השני.

דני מזרחי, יו"ר חברת אלגרונט, אמר כי: "עקב ביקושים רבים לעבודה מהבית בעת משבר הקורונה, עלתה הדרישה לתשתית אחסון בעלת ביצועים גבוהים מאוד על מנת לענות על הצרכים. פתרון האחסון של Infinidat מאפשר לנו להרחיב את היצע השירותים ולספק ללקוחותינו שירותי אחסון מתקדמים לצד שירותי גיבוי והמשכיות עסקית בלחיצת כפתור, פתרון שמסייע במתן פתרונות חדשניים למלחמה בפשעי סייבר דוגמת התקפות כופרה וקבלת הסמכות ISO27017 ו- ISO27018 עבור אבטחת מידע בענן והגנת הפרטיות בענן".

פתרון InfiniBox מאפשר לאלגרונט לספק שירותים ביחס עלות תועלת מיטבי. אלגרונט מספקת, באמצעות הפתרון של Infinidat, תשתית עבור מערך גדול מאוד של מצלמות לכמה מפרויקטי העיר החכמה המתקדמים בישראל. היכולות המתקדמות של InfiniBox מאפשרות שליפת נתונים מהירה ממספר רב של מוקדים בו זמנית ושימוש במערכות BI לצורך קבלת החלטות של הגוף המנהל את מערך השליטה והבקרה.

אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat אמר כי: "בימים אלו של חוסר וודאות ושינויים בשוק, גמישות ויכולת לספק קיבולת אחסון לפי דרישה הם ערכים ראשונים במעלה עבור עסקים רבים, שאינם יכולים לצאת למסעות רכש נרחבים ופרויקטים ארוכי טווח ומורכבים בשל דרישות אד-הוק לנפחי אחסון. InfiniBox הוא כיום פתרון האחסון היחיד שמאפשר לגדול ולקטון בנפחי מידע לפי הצורך בקלות ובפשטות, עם האמינות והביצועים הגבוהים ביותר בשוק".

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.