יעקב חגואל, מ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית
יעקב חגואל, מ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית
 עו"ד אוריאן שלמה, מפירמת עורכי הדין M.M.G & Co. קרדיט: דורון גולן
עו"ד אוריאן שלמה, מפירמת עורכי הדין M.M.G & Co. קרדיט: דורון גולן
החממה החיפאית לדיור בחיפה
החממה החיפאית לדיור בחיפה
הודעה לעיתונות

ציונות למען העולים הצרפתים בחממה החיפאית

בברכת ההסתדרות הציונית העולמית, החממה החיפאית לדיור בשיתוף פירמת עורכי הדין M.M.G & Co מרחיבים את הפעילות למען העולים הצרפתים.

ארגון החממה החיפאית לדיור הינו ארגון שמעניק שירות ללא עלות וללא כל התחייבות לתושבי חיפה בכל הקשור לנדל"ן.

השבוע הושק בחיפה מוקד חדש לפניות עולים מצרפת בתחומי הדיור והנדל''ן בשפה הצרפתית, המוקד יעניק שירות לתושבי העיר חיפה, ללא עלות וללא התחייבות בהמשך לשאר האוכלוסיות שהחממה מסייעת בהצלחה רבה.

עד עכשיו הצליחה החממה החיפאית לדיור לעזור ולסייע לחיפאים בעשרות מקרים ובתחומים רבים, הסיוע ניתן על ידי צוות מומחי החממה ולאור בקשות חוזרות ונשנות של תושבים בחיפה, בארבע שנים שחלפו עלו מצרפת לחיפה כ-1000 עולים חדשים, אשר זקוקים לעזרה, על כן החממה החיפאית לדיור בשיתוף פירמת עורכי הדין M.M.G & Co הרחיבו את הפעילות גם לשפה הצרפתית.

תכירו את עו"ד אוריאן שלמה, מפירמת עורכי הדין M.M.G & Co, אשר תפעיל את מוקד הפניות בצרפתית של החממה החיפאית לדיור. עו"ד אוריאן בעצמה עשתה עלייה לישראל מצרפת בשנת 2007 וכיום עו"ד אוריאן גאה להיות עו"ד בתחום הנדל''ן.

עו"ד אוריאן: "זיהיתי ביחד עם צוות החממה החיפאית לדיור את הצורך הגדול שמגיע מהשטח לאוזן קשבת דוברת צרפתית, לצערנו קיימים מקרים קשים של ניצול, רמאות ועוד וכאן אני כעולה חדשה לשעבר יכולה ורוצה לתת להם מענה".

מ״מ יו״ר ההסתדרות הציונית העולמית, יעקב חגואל: "אני מברך מאוד את היוזמה החשובה, הקהילה היהודית בצרפת היא קהילה ציונית מאוד וככול שירבו יוזמות כגון אלה כך יעלו יותר יהודים לישראל ובכך נחזק את מדינת ישראל.

מעולה לעולה כוחנו עולה״.

החממה לדיור בחיפה - מתן שירות חינם בכל נושאי הדיור והנדל''ן, מוזמנים לפנות בכל עת: haifa.diur@gmail.com

תמונות: ללא קרדיט

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- לסקר את יעקב - תקשורת ויחסי ציבור.