מפרסם: נוי תקשורת
תאריך: 15/10/2020 19:56
עדכון: 15/10/2020 19:58
נושא: בנקאות, שוק ההון וביטוח, כלכלה עולמית
הודעה לעיתונות

מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה

ניו יורק, 15 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

MetLife, Inc. (NYSE: MET) הודיעה היום על כמה שינויים בהנהלה הבכירה שלה. כל השינויים ייכנסו לתוקף ב-1 בינואר 2021, אלא אם צוין אחרת.

"בניהולו החזק, גדלנו והפכנו לחברת הביטוח הכי גדולה באמריקה הלטינית - ציון דרך מכובד שהושג באופן אורגני ובאמצעות כמה רכישות".

סגן הנשיא הביצועי ונשיא אזור אמריקה הלטינית אוסקר שמיט יפרוש אחרי קריירה מכובדת של 26 שנים בחברה. הוא יעזוב את התפקיד הביצועי שלו ב-31 בדצמבר 2020 ויישאר עד סוף מרץ 2021 כדי לסייע בשינויים בהנהלה.

"בשניים וחצי העשורים האחרונים, אוסקר עזר לנו להגדיל ולפתח את העסק שלנו באמריקה הלטינית, ובנה תיק מאוד מגוון של עסקים בכל האזור", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף מישל חאלף. "בניהולו החזק, גדלנו והפכנו לחברת הביטוח הכי גדולה באמריקה הלטינית - ציון דרך מכובד שהושג באופן אורגני ובאמצעות כמה רכישות".

את שמיט יחליף כנשיא אזורי של אמריקה הלטינית אריק קלרפיין, סגן נשיא ביצועי ויו"ר, נשיא ומנכ"ל MetLife Japan K.K., בכפוף לאישורים הנחוצים. הוא יהיה כפוף לחאלף.

"עם יותר משני עשורים של ניסיון בביטוח, לאריק יש ניסיון מוכח בבניית צוותים ועסקים עתירי ביצועים ומחויבות עמוקה לשותפים וללקוחות שלנו", אמר חאלף. "בשנתיים האחרונות המיקוד האינטנסיבי שלו בביצוע של העסק ובמרכזיות של הלקוח בו יצר שינוי תרבותי ביפן והביא לתוצאות חזקות שתומכות באסטרטגיית האופק הבא שלנו. בניהולו, אני בטוח שאמריקה הלטינית תמשיך להיות מנוע צמיחה של מטלייף".

מסלול הקריירה של קלרפיין כולל מספר רב של אזורים ג"ג ותפקידי ניהול אסטרטגיים. לפני תפקידו הנוכחי, קלרפיין היה המנהל האזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ואחראי על 25 השווקים של האזור. קודם לכן, הוא היה המנהל האזורי של מרכז ומזרח אירופה אחרי שהיה המנהל הכללי של מטלייף בטורקיה. מוקדם יותר בקריירה שלו ב-AIG/Alico, קלרפיין גר ועבד באמריקה הלטינית.

יחליף את קלרפיין כסגן נשיא ביצועי ויו"ר, נשיא ומנכ"ל MetLife Japan K.K. דירק אוסטין, מנהל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, בכפוף לאישורים הנחוצים. אוסטין יהיה כפוף לסגן הנשיא הביצועי קישור פונאבולו, נשיא אזורי, אסיה.

"דירק ניהל בהצלחה את אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה שלנו בסביבת פעולה מאתגרת", אמר חאלף. "בניהולו, הצוות של האזור צבר תנופה חזקה עם צבר חזק של הזדמנויות עסקיות חדשות, מיקוד בלתי נלאה ביעילות, ומודל מגוון שכולל יותר מ-25 שווקים. אני יודע שהניהול למופת שלו, הניסיון העמוק בביטוח והלהט ללקוח יתקבלו בברכה והערכה בצוות שלנו ביפן".

עם יותר מ-30 שנות ניסיון, הקריירה של אוסטין מקיפה את כל ההיבטים של ענף ביטוחי החיים, כולל מוצרים, פיננסים, תפעול, שירות לקוחות וטכנולוגיה. הוא גם ניהל במשך עשור עסקים של תיווך ביטוח, שימש כמנהל כללי בבלגיה ומילא תפקידים אזוריים כגון מנהל כספים ראשי ומנהל יוזמות אסטרטגיות.

תחליף את אוסטין כמנהלת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה נוריה גרסיה, סגנית נשיא בכירה וסגנית מנהל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. היא תהיה כפופה לחאלף.

"לנוריה יש מיקוד חזק בפיתוח עסקי ושותפויות וגם להט ללקוח", אמר חאלף. "היא מנהלת מאוד יעילה שיכולה לחבר בעלי עניין פנימיים וחיצוניים כדי שישתפו פעולה בעסקים, בתפקוד ובשוק. הניהול שלה מילא תפקיד אינטגרלי בביצועים החזקים המתמשכים של האזור, ואני בטוח לחלוטין שהיא תמשיך להוסיף לרקורד הזה בעתיד".

לגרסיה יש יותר מ-20 שנות ניסיון באירופה, המזרח התיכון ואפריקה שכולל הפצה, שיווק, תפעול ופיננסים, במטלייף וב-GE.

"ביחד, המהלכים האלה מראים לא רק את המחויבות שלנו לפיתוח אנשים מוכשרים ותכנון רציפות בעלי תפקידים, אלא גם את הספסל העמוק של מנהלים שיש לנו שמוכנים להתקדם מייד ולתת ערך ללקוחות ולבעלי המניות שלנו", אמר חאלף.

אודות מטלייף

MetLife, Inc. (NYSE: MET), באמצעות החברות הבנות והקשורות שלה ("מטלייף"), היא אחת החברות המובילות בעולם השירותים הפיננסיים, והיא ספקית גלובלית של ביטוחי חיים, אנונות, הטבות לעובדים וניהול נכסים ומסייעת ללקוחות הבודדים והמוסדיים לנווט בעולם המשתנה שלהם. למטלייף, שנוסדה ב-1868, יש פעילות בקרוב ל-40 שווקים ברחבי העולם ומעמד מוביל בשוק בארצות הברית, יפן, אמריקה הלטינית, אסיה, אירופה והמזרח התיכון. למידע נוסף, בקרו באתר www.metlife.com.

מידע צופה פני עתיד

המידע צופה פני עתיד בגילוי זה, שמשתמש בביטויים כמו לשון עתיד, מבוסס על הנחות וציפיות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, כולל "גורמי הסיכון" ש-MetLife, Inc. מתארת בדוחות לרשות האמריקנית לניירות ערך. התוצאות העתידיות של מטלייף יכולות להיות שונות, והיא לא מחויבת לתקן או לעדכן מידע כלשהו ממידע זה.

ליצירת קשר
Media: Randy Clerihue, 646-552-0533
Investors: John Hall, 212-578-7888

מקור: MetLife Foundation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.