הודעה לעיתונות

קופנס מציגה פלטפורמת זיהוי ותגובה לדיוג (PDR) שמשנה את הענף

== יכולות אוטומציה מתקדמות מפחיתות את זמן התגובה ואת הסכנה של התקפות דיוג
==

ליסבורג, וירג'יניה, 7 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Cofense®, המובילה הגלובלית בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג (פישינג), הציגה היום את פלטפורמת הזיהוי ותגובה לדיוג (PDR) שלה, פתרון שמיועד ספציפית לארגונים גדולים. התקפות הדיוג ממשיכות להיות יותר מתוחכמות ומתמידות ולהתאים את עצמן להגנות האבטחה הוותיקות, והביקוש לפתרונות הגנה מפני דיוג מקצה לקצה נמצא בשיא של כל הזמנים. פלטפורמת ה- PDRשל קופנס מספקת גישה מקיפה לעצירת התקפות דיוג באמצעות מודיעין דיוג גלובלי ממיקור המונים מ-25 מיליון אנשים בשילוב אוטומציה מתקדמת.
פלטפורמת ה-PDR החדשה של קופנס מיועדת להתקנה כחבילת מוצרים משולבת או להספקה כשירות PDR מנוהל מקיף באמצעות מרכז ההגנה מפני דיוג של קופנס (PDC). שתי האופציות עוצרות ביעילות התקפות דיוג ונלחמות בתחכום של ההתקפות באמצעות שילוב של אנשים וטכנולוגיה אוטומטית כדי להפחית ולסלק את הסכנה במהירות.

למרות השקעות גדולות בשערי דוא"ל מאובטחים (SEGs) והדרכות על מודעות בענפים השונים, התקפות דיוג ממשיכות להגיע למשתמשים. בדוח של גרטנר* "איך להגיב לסביבת האיומים של 2020" (17 June 2020; John Watts) נאמר:

  • "דיוג הוא עדיין וקטור הגישה הראשונית מספר 1 של התקפות נוזקה".
  • "דיוג וטקטיקות אחרות של הנדסה חברתית מול לאנשים הן עדיין הווקטורים העיקריים של התקפות מוצלחות".
  • "דיוג ממוקד (spear phishing) ודיוג המכוון לבכירים (whaling) שמשתמשים בחדירה לדואל של העסק (BEC) הופכים ליותר נפוצים ופוטנציאלית יותר הרסניים. ה-FBI דיווח ש-BEC היה אחראי להפסדים של יותר מ-26 מיליארד דולר בין 2016 ו-2019".

"קופנס היא הספקית המובילה של PDR בגלל הגישה שלנו לשלב חידושים טכנולוגיים עם רשת של יותר מ-25 מיליון אנשים ברחבי העולם שמזהים, מדווחים ומשתפים מידע על חשדות לדיוג. הבינה האנושית תהיה תמיד גדולה יותר מהבינה המלאכותית, וביחד עם טכנולוגיה קופנס מספקת הגנה ללא מקבילים לארגונים", אמר רוהיט בלני, מייסד שותף ומנכ"ל, קופנס.

פלטפורמת ה-PDR של קופנס היא הפתרון הכי הוליסטי בשוק, וכוללת:

• PhishMe: הארכיטקטורה שונתה לגמרי כדי לתת מענה לצרכים של ארגונים גדולים, והמשתמשים יכולים להפעיל ביתר קלות ויעילות הדמיות של דיוג ולנהל את תוכנית המודעות לאבטחה שלהם; הדמיות שנבנו בקפידה על בסיס דיוג אמיתי - לא תאורטי - אופפות את המשתמשים בחוויית הדיוג מקצה לקצה, ומשפרות את העמידות של הארגון מפני התקפות.

  • Triage: פתרון התיאום, אוטומציה ותגובה הראשון שספציפי לדיוג שעוזר לזהות התקפות דיוג פעילות שבעיצומן; דיוג חשוד מקובץ ומנותח במהירות על ידי מנתחי SOC שיוצרים מהאינדיקטורים רצף לתיקון.
  • Vision: Vision, שמופעל על ידי אוטומציה, מזהה במהירות את כל המקבלים של התקפות דיוג ואוטומטית שם את האיום בהסגר ומסלק אותו מכל תיבות הדואר; מאפשר לצוותי SOC ו-IR לחפש באופן פעיל איומים, IOCs ו-TTPs לא מדווחים ויוצר ביקורת ומימשל שקופים של פעולות הקלה.
  • Intelligence : מקורות של אוספים גלובליים קנייניים מספקים מבט נרחב בזמן אמת למבצעים של איומים שנצפו בשטח; מספק התראות ומודיעין מאוד אמינים ספציפיים לדיוג, מספק הערכות מדויקות ובזמן על סביבת איומי הדיוג הנוכחית ועל מגמות שמתפתחות. אפשר לשלב בקלות מידע מהפתרון Intel עם SOARs, SIEMs ו-TIPs.

Cofense Managed PDR

• עבור ארגונים גדולים שמעדיפים לחפש פתרונות מנוהלים, הצוות של מרכז ההגנה מפני דיוג של קופנס מספק את Managed PDR, שמנהל את כל התהליך של זיהוי ותגובה לדיוג. מפעילי אבטחה מקבלים את המומחיות, המשאבים והשקט הנפשי שנחוצים כדי להגן באופן פעיל מפני איומים עכשוויים או מתפתחים עם תוצאות ללא מקבילים על ידי הפעלת Cofense Managed PDR. כפי שנדון לאחרונה, צוות ה-PDC עצר וסילק התקפה תוך פחות מ-10 דקות.

מדריך השוק של גרטנר לאבטחת דואל (published September 8, 2020, Mark Harris, Peter Firstbrook, Ravisha Chugh) ממליץ: "מנהלי אבטחה וניהול סיכונים שאחראים על אבטחת דואל צריכים: לטפל בפערים ביכולות ההגנה מפני איומים המתקדמות של שער דואל מובטח (SEG) קיים על ידי החלפתו או להוסיף לו יכולות משלימות באמצעות שילוב של API".

על ידי שילוב כל הרכיבים של פלטפורמת ה-PDR של קופנס, ארגונים יכולים לזהות דיוג בסביבה שלהם, ללמד את העובדים איך לזהות דיוג ולדווח עליו, ולהגיב במהירות כדי לתקן את האיומים לפני שנגרם נזק לארגון שלהם. למידע נוסף על קופנס ו-PDR, בקרו בבקשה באתר cofense.com/product-overview.

*Gartner, How to Respond to the 2020 Threat Landscape, John Watts, 17 June 2020

אודות קופנס

Cofense®, היא הספקית המובילה בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג בכל העולם. פלטפורמת ה- PDRשל קופנס המיועדת לארגונים ארגוניים, מספקת גישה מקיפה לעצירת התקפות דיוג באמצעות מודיעין דיוג גלובלי ממיקור המונים מ-25 מיליון אנשים בשילוב אוטומציה מתקדמת, המדווחים באופן פעיל על חשד לדיוג. בשילוב עם אוטומציה מתקדמת, חבילת המוצרים של קופנס משלבת מודיעין התקפות בזמן הנכון על איומי דיוג שחמקו מאמצעי בקרה היקפיים ודווחו על ידי עובדים, עם טכנולוגיות פעולות אבטחה הטובות מסוגן כדי לעצור התקפות מהר יותר ולהקדים את הפורצים. עם אינטגרציה חלקה ברוב ה- TIPs, SIEMs ו-SOARs העיקריים, פתרונות קופנס מתיישרים בקלות עם מערכות אקולוגיות אבטחה קיימות. הלקוחות של קופנס כוללים ארגוני Global 1000 במגזרי הביטחון, אנרגיה, שירותים פיננסיים, בריאות וייצור שמבינים איך שינוי ההתנהגות של המשתמשים ישפר את האבטחה, יעזור להגיב לאירועים ויפחית את הסכנה של פריצה לנתונים. למידע נוסף, בקרו בקשה באתר www.cofense.com או התקשרו איתנו: Twitter, LinkedIn.

אנשי קשר
Katie Brookes
press@cofense.com

מקור: Cofense

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.