כרטיס אשראי בלעדי לעצמאים
כרטיס אשראי בלעדי לעצמאים
אתי רז, מייסדת ומנכלית ALL CLUB (קרדיט Q Elite Beauty)
אתי רז, מייסדת ומנכלית ALL CLUB (קרדיט Q Elite Beauty)
הודעה לעיתונות

בשורה לשנה החדשה : כרטיס אשראי ייעודי לעצמאים

== הכרטיס החדש, ALL CLUB BUSNIESS, מושק באמצעות מועדון העצמאים של ישראל
בשיתוף עם חברת MAX, ויעניק הטבות והנחות מיוחדות לבעלי עסקים
==

השבוע מושק בישראל כרטיס אשראי ייחודי לעצמאים, ביוזמת מועדון הצרכנות לעצמאיים ALL CLUB ובשיתוף פעולה עם חברת MAX.

השקת הכרטיס מהווה בשורה של ממש לעצמאים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, בפרט בימים אלה של משבר כלכלי מתמשך ומחריף.

הכרטיס החדש יספק לבעלי העסקים הנחות והטבות במגוון תחומים, כמו גם
כרטיס נטען הכולל 16.5% הנחה קבועה ו-100 ₪ מתנת הצטרפות, פריסת מיסים ל 2 תשלומים ללא ריבית והצמדה (ארנונה, מים, מע"מ מס הכנסה וכו), פטור מדמי כרטיס לשנתיים, הטבות ופינוקים מבית MAX, דחיית מועדי חיובי מט"ח ועוד.

מועדון הצרכנות ALL CLUB הוקם לפני כ-4 שנים ומציע לעצמאים, מלבד הנחות וטבות עבור שלל מוצרים ושירותים, מעטפת עסקית תומכת 360 לעסק, הכוללת מגוון שירותים חיוניים כמו : ייעוץ וליווי משפטי (עד פסק דין) , מיצוי זכויות והטבות המס לעסק, פתרונות סליקה מגוונים ומותאמים לסוג העסק, מגוון פתרונות לניהול העסק, הרצאות שבועיות אונליין, כנסים מקצועיים, כרטיס ביקור דיגיטלי ללא עלות וכן מפגש 1:1 עם יועץ עסקי לאבחון העסק – ללא עלות ( הצטרפות למועדון כרוכה בעלות של 360 ₪ לשנה)

אתי רז, מייסדת ומנכ"לית ALL CLUB
: "אני גאה ונרגשת, בעיקר בתקופה כה מורכבת ומאתגרת לציבור רחב של עצמאים ובעלי עסקים שמובילים את המשק הישראלי, לצאת עם בשורה, שתאגד ותעניק לכולנו יותר כח כצרכנים מצד אחד, ותאפשר לעצמאים להנות מהטבות והנחות עבור מגוון רחב של מוצרים ושירותים, על מנת להוזיל את סל הצריכה והמוצרים הנדרשים לעסק ולבית.
המועדון הוקם במטרה לסייע ולתמוך בקבוצת בעלי העסקים בארץ, תוך הובלת מערך מקצועי ועסקי, ולפיכך, אני מרגישה מלאת סיפוק ושליחות, עם פתיחת השנה האזרחית החדשה, לבשר לעצמאים על כרטיס אשראי ייעודי ובלעדי עבורם, כדי שיוכלו להנות ממגוון רחב של הנחות והטבות מסובסדות, ולהוביל שינוי צרכני חסר תקדים בישראל".

טל כהן, סמנכ"ל לקוחות עסקיים ב-MAX : "השנה החולפת הייתה קשה ומטלטלת עבור רבים מהעסקים בישראל, בהם כמובן סקטור העצמאים. אנו בMAX- משקיעים מחשבה ומשאבים רבים בקידום יוזמות ושירותים שיסייעו להם לצלוח את התקופה ולתת להם כלים להצמחת העסק שלהם, חרף כל הקשיים. אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם ALL CLUB BUSNIESS ונמשיך לפעול לטובת קידום העסקים הקטנים והבינוניים".
'''
להצטרפות למועדון All Club ולהזמנת כרטיס האשראי החדש, הכנסו לאתר :
https://www.allclub.co.il/

לפרטים וראיונות בנושא : רותי ארן - יח"צ גורר יח"צ 054-7634794

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- יח"צ גורר יח"צ – רותי ארן.