אודות סקופר

Scooper הוא מנוע חיפוש ממוקד לטובת אנשי מדיה, אנשי עסקים והעוסקים באקדמיה המבקשים להתחקות אחר מידע על גופים מסוימים או אישים שונים. העובדה שהרוב המכריע של התוכן נמצא כיום ברשת, אך עם זאת אינו נגיש מספיק באמצעים נוחים וידידותיים לאותם בעלי תפקידים, גורמת לערפל סביב הכרת אותם גופים ואישים. Scooper בא לענות על צורך זה ולספק את המידע, אם מבחינת הצגת התכנים שעלו ברשת על אותם מוקדי עניין ואם מבחינה השוואתית על ידי אמצעים ויזואליים, שמאפשרים להבין טוב יותר מול מי עומדים הגופים או האישים השונים.

עולם התקשורת תופס תאוצה והופך להיות שחקן מרכזי יותר ויותר המשפיע על ההתנהלות היומיומית ברבדים השונים בחברה. חברות כלכליות, גופים ציבוריים ופוליטיקאים אשר בעבר שיווקו עצמם באמצעים הקיימים, מעסיקים כיום אנשי יחסי ציבור, דוברים ומפרסמים שמכירים את עבודת התקשורת מקרוב ומשמשים גורם מקשר בין אותם בעלי תפקידים לבין אנשי המדיה השונים. Scooper זיהתה צורך אמיתי בקידום וייעול עבודתם של כל העוסקים במדיה התקשורתית, אשר מצביע על חלל גדול בין הדרישה לשימוש בכלים מתקדמים לבין המחסור הקיים והאמצעים הדלים העומדים לרשותם. כיום לא קיים שימוש מובנה ונכון באמצעות רשת האינטרנט בכדי לקשר בין גופי התקשורת השונים.

Scooper מפתחת כלים טכנולוגיים מתקדמים, שבאמצעותם גופי התקשורת משפרים ומתעלים את יכולות העבודה שלהם בהשוואה לאמצעים הקיימים העומדים לרשותם כיום.

Scooper נהנית משיתוף פעולה טכנולוגי עם חברת "בינת מערכות תוכנה" מקבוצת "רד בינת". החיבור בין Scooper ל"בינת מערכות תוכנה" מניב יצירתיות טכנולוגית מאתגרת ומתקדמת, אשר מבוססת בין השאר על הידע הטכנולוגי שנצבר בבינת.

חשוב לנו ב-Scooper להיות קשובים לצרכי משתמשינו. אין זו סיסמה, אלא דרך חיים.

המשך לקרוא אודות השירותים והמוצרים...