מפרסם: ספילו תקשורת
תאריך: 10/12/2009 13:37
נושא: עבודה ורווחה
הודעה לעיתונות

JobMaster נלחמת עבור לקוחותיה המעסיקים על איכות קו"ח

אתר הדרושים jobmaster.co.il פעיל ברשת האינטרנט מזה 10 שנים ומספק פלטפורמה למפגש בין מעסיקים למחפשי עבודה, אחד השירותים העיקריים הניתנים בחינם למחפשי העבודה מבוסס על היכולת לשלוח קו"ח, באמצעות מערכת מיוחדת, ישירות מהאתר אל המעסיק שפרסם מודעת דרושים באתר.

מהנהלת האתר נמסר כי לאחרונה גוברים הנסיונות לרמאויות והטרדות מצד גורמים שונים. אנשים פרטיים בעלי חברות מסחריות מנצלים את המערכת המיוחדת למשלוח קו"ח לצורכי הפצת מסרים פרסומיים ומכירתיים שונים. הקבצים הפרסומיים שמועלים על ידם לאתר במסווה של קורות חיים נשלחים על ידי אותם גורמים אל המשרות המופיעות באתר והן מגיעות בסופו של דבר אל המעסיקים שמפרסמים מודעות דרושים ומצפים לקבל קו"ח בלבד, אך נתקלים בפרסומות והצעות שונות ומשונות.

במהלך חודש נובמבר חברת "חושן כהן ביטחון" שלחה מעל 400 פעמים קו"ח כביכול, אבל הקבצים הכילו מסרים פרסומיים שלה. ג'וב מאסטר עלתה על התרמית, גם בעזרת מעסיקים שפרסמו מודעות דרושים שהתלוננו על חברה זו, והעבירה מכתב תביעה בגין הנזקים שגרמו מעשיה של חברת חושן לג'וב מאסטר ולאמינותה ומקצועיותה בפני המעסיקים המפרסמים באתר. לאחר שחברת חושן הבינה את חומרת מעשיה והוכח כי היא פעלה בניגוד מוחלט לתקנון האתר (שהיא חתומה עליו) היא נאלצה לשלם לג'וב מאסטר פיצוי בסך 25,000 ש"ח בגין מעשיה.

שי חן, מנהל פיתוח עסקי בג'וב מאסטר אומר ומזהיר: "ג'וב מאסטר הנה חברה רצינית ומקצועית שכבר מיום היווסדה חרטה על דגלה לתת למעסיקים שמפרסמים באתר, את המענה הטוב, האיכותי, המקצועי והאמין ביותר, החל מקבלת קו"ח רלוונטים ביותר למשרה המפורסמת ועד למניעה מוחלטת של קבלת דואר זבל.
אנו משקיעים משאבים רבים במניעת רמאויות והטרדות של גורמים שמנסים לפגוע במעסיקים שמפרסמים אצלנו, קו"ח שמועלים לאתר נבדקים ע"י צוות מיוחד ובמידה ומתגלים קו"ח לא כשרים אנו נוקטים ביד קשה בפני אלה שהפרו את תקנון השימוש באתר, לכן אני לא ממליץ לאף אחד לנסות ולרמות כי בסופו של דבר במקום "לעשות כסף" על חשבון ג'וב מאסטר הוא יאלץ לשלם לנו עשרות אלפי ש"ח בדיוק כפי שקרה עם חברת חושן כהן ביטחון".

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- ספילו תקשורת.