מפרסם: אגמדיה
תאריך: 07/02/2011 01:08
נושא: תיירות

"שבת טיול" באזור יער אלון הגליל

שבת', 12 פבר' 2011 בשעה 10:00
מיקום: יקב יפתחאל
כתובת: אלון הגליל (5 דקות מצומת המוביל) (מפה)
משך: 4 שעות
אגמדיה
אגמדיה
צביקה אופיר, בעלי יקב יפתחאל
צביקה אופיר, בעלי יקב יפתחאל
הודעה לעיתונות

עמק יזרעאל פורח

יקב יפתחאל מאלון הגליל, יערוך בימיי שבת ה12.2 וה-19.2, "שבת טיול" באזור יער אלון הגליל. תקופה זו של השנה היא אחת היפות בשנה, כאשר הפריחה בשיאה ועמק יזרעאל מתגלה בשיא עוצמתו . זה הזמן לארוז את הצידנית ולהגיע ביחד עם המשפחה לשבת שכולה כיף.

ביום שבת בבוקר נפגש כולנו בשעה 10:00 במרכז המבקרים של יקב יפתחאל באלון הגליל (5 דקות מצומת המוביל) שם יחכה לנו צביקה אופיר, בעלי יקב יפתחאל ומכוורת אופיר, אליו הצטרף מדריך טיולים ונצא כולנו להליכה רגלית ביער אלון הגליל, ההליכה היא הליכה קלה ומתאימה במיוחד למשפחות. במהלך ההליכה נוכל להתפעל מהפריחה והירוק של עמק יזרעאל. שיא המסלול יהיה כאשר נגיע לגת העתיקה שם נקבל הסבר מצביקה על ייצור היין העתיק. כשנגיע חזרה למרכז המבקרים של יקב יפתחאל ומכוורת אופיר נוכל לטעום מסוגי הדבש השונים ולבקר ביקב של יקב יפתחאל וללגום מהיין המושבח הישר מהחביות. (הכניסה והטיול היא ללא תשלום)
ביקב יפתחאל גם דאגו לכם למקום לארוחת צהריים ובשיתוף פעולה יוצא דופן נרתמו במסעדת "ללה" בצומת כפר ברוך ויעניקו למשפחות קינוח בהזמנת ארוחה משפחתית. מסעדת "ללה" זכתה לשבחים רבים על האירוח המשפחתי ועל ההתמקדות ביצירת מנות שכל הילדים אוהבים.

לפרטים נוספים- צביקה אופיר – 052-2824644.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אגמדיה.