מפרסם: צפורת תקשורת
תאריך: 21/05/2012 08:10
נושא: קריירה
אבי טופן, מלון היולדות הדסה בייבי ומלון עין כרם
אבי טופן, מלון היולדות הדסה בייבי ומלון עין כרם
הודעה לעיתונות

מינוי חדש במלון היולדות הדסה בייבי ומלון עין כרם

אבי טופן מונה לאחרונה לתפקיד מנהל התפעול במלון עין כרם ובאגף האירוח שלאחר הלידה מלון היולדות הדסה בייבי, הממוקמים בקריה הרפואית של הדסה עין כרם בירושלים.

טופן (52), מלונאי בעל ותק רב שנים, החל את דרכו בלימודי מלונאות בתדמור, עבד במלון הילטון ירושלים, שם שימש מנהל קשרי אורחים, ובתפקידו האחרון שם שימש כמנהל אגף החדרים.

משך 16 השנים האחרונות כיהן טופן כמנהל החוג למלונאות במכללת הדסה, והכשיר מעל 3000 בוגרים בתחומי הקולינריה וניהול בתי מלון.

טופן ישמש כמנהל התפעול גם של מלון עין כרם וגם של מלון היולדות הדסה בייבי.
מלון עין כרם הוקם בשנת 2006, כדי לתת מענה לתיירי מרפא, המגיעים מרחבי העולם לטיפולים בבית החולים הדסה, וכן ומשפחות של מתרפאים מהארץ ומחו"ל.
מלון היולדות הדסה בייבי, שהוקם בראשית 2007, הוא בית מלון ייעודי ליולדות ויילודים, המציע חדרים וסוויטות ליולדות, ותינוקייה המארחת תינוקות עד גיל 30 יום.
במסגרת תפקידו אחראי טופן על המלון בן ה-96 חדרים ו-28 חדרים וסוויטות ייעודיים ליולדות. הוא מחליף את עידית דיין, ששמשה כמנהלת התפעול והתינוקייה מיום הקמתם.

לדברי טופן, על אף היותו מלונאי בעל נסיון רב, הוא רואה אתגר רב בניהול ותפעול בית מלון ייחודי שכזה, המתמקד בתיירות מרפא ובטיפול ביולדות, והשילוב של רפואה ותיירות הוא מרתק ומאתגר.

מיכאל ויזל, מנכ"ל המלון, הביע בטחון כי המלון, סגל העובדים והאורחים יצאו נשכרים מנסיונו רב השנים של טופן. הוא ציין, כי ההיכרות הטובה שלו עם תחום קשרי לקוחות, מהווה יתרון ותאפשר לו לתת שירות מיטבי, המותאם למאפיינים הייחודיים של אורחי המלון.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- צפורת תקשורת.