הודעה לעיתונות

חברת RRsat הישראלית תספק שירותי שידור בלוויין בהונגריה ב-1.2 מיליון דולר

החברה הודיעה כי זכתה במכרז של רשות השידור ההונגרית הממשלתיתMTVA לספק שירותי שידור של ערוצי הרדיו והטלוויזיה של Duna World. לחוזה אפשרות הרחבה ל-2.5 מיליון דולר

חברת RRsat Global Communications Network Ltd (נאסד"ק: RRST), ספקית מובילה של שירותי ניהול והפצת תוכן עבור רשתות טלוויזיה ורדיו בכל העולם, הודיעה כי זכתה במכרז של רשות השידור ההונגרית הממשלתית MTVA לספק שירותי שידור של ערוצי הרדיו והטלוויזיה של Duna World . המכרז צפוי לייצר הכנסות של 1.2 מיליון דולר עבור RRsat, עם אפשרות הארכה לתקופה נוספת בסכום כולל של 2.5 מיליון דולר.

קרן MTVA מנהלת את נכסי המדיה הציבוריים של הונגריה, ותומכת בשלוש חברות מדיה ציבוריות, ביניהן Duna TV ו-MR. הקרן מעסיקה 2,200 עובדים ומהווה את גוף המדיה הגדול בהונגריה, עם 5 תחנות טלוויזיה, 8 תחנות רדיו וסוכנות חדשות מלאה.

מטרתן של ערוצי Duna World היא לחזק את הזהות הלאומית של ההונגרים ברחבי העולם, ולקרב אותם למסורת ולשפה ההונגרית. על מנת להביא את התוכן בצורה יעילה אל אוכלוסיות המהגרים בצפון אמריקה ובאוסטרליה, ולהתאים אותו לקבוצות הדמוגרפיות השונות, משדר הערוץ את תכניו בשעות שמתאימות לכל איזור זמן.

חברת RRsat תספק ל-MTVA פתרון שידורים משולב ומקיף, כולל שירותי עיבוד מדיה והכנה לשידור כמו קליטת תוכן, EPG, המרת תדרים וכתוביות, ופתרונות העברת שידורים לצפון ודרום אמריקה, ולאוסטרליה, באמצעות פלטפורמות RRsat על גבי הלוויינים Galaxy 19, Intelsat 21 ו-Optus D2 בהתאמה.

ליאור ריבל, סמנכ"ל מסחרי, RRsat: "אנו שמחים לאפשר ל-MTVA להגיע אל הקהילה ההונגרית ברחבי העולם עם תכני טלוויזיה ורדיו באיכות גבוהה. פתרון השידור המשולב של RRsat תוכנן על מנת לאפשר לספקיות שידורים בכל העולם להגיע אל קהלים נרחבים יותר בכל מקום, באמצעות פלטפורמת טכנולוגיה מתקדמת לניהול והעברת שידורי תוכן אשר עונים על דרישות הביצוע הנוקשות ביותר. אנו שמחים לעזור בהעברת תחושת הביתיות לצופי Duna בכל העולם."

ריטה לנצ'ו, סמנכ"ל תקשורת, MTVA: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם RRsat בהעברת שידורי הטלוויזיה והרדיו של Duna World לצופים בצפון אמריקה, דרום אמריקה ואוסטרליה, במסגרת המהלך לאספקה גלובלית של תכנינו. MTVA חיפשה שותפת שידור מקצועית ואמינה ברמה גבוהה, שתוכל לספק את כל שירותי עיבוד המדיה הדרושים, היום ובעתיד. היצע השירותים של RRsat ויכולת ההפצה הגלובלית, מספקים לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים. התרשמנו ממתקניהם המתקדמים, הניסיון המרשים שלהם בעבר ורשימת הלקוחות האיכותיים, ואנו מצפים להמשך שותפות ארוכה ומוצלחת עם RRsat."

אודות RRsat
חברת RRsat Global Communications Network Ltd. (נאסד"ק: RRST) מספקת פתרונות גלובליים מקצה לקצה להכנה, ניהול והפצת תוכן דיגיטלי לתעשיית שידורי הטלוויזיה והרדיו הצומחת במהירות, עם יכולת הפצה ליותר מ-150 מדינות. החברה מספקת, באמצעות רשת עולמית של לוויינים, סיבים אופטיים ואינטרנט, שירותי העברת שידורי תוכן באיכות גבוהה על בסיס 24/7 ליותר מ-630 ערוצים, המועברים לספקיות שידורים, טלוויזיה מקוונת וישירות לצופים בכל העולם. כמו כן מספקת RRsat שימוש על פי דרישה של שירותי הפקה ושידור חי של אירועי ספורט וחדשות, באמצעות ניידות שידור לווייני. מעל ל-130 ערוצי רדיו וטלוויזיה ברחבי העולם עושים שימוש במרכזי השידור של החברה, המציעים שירותים מקיפים לניהול והכנת תוכן.www.rrsat.com

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קוואן תקשורת.