מפרסם: רימון כהן ושות
תאריך: 08/05/2014 10:34
נושא: עבודה ורווחה
הודעה לעיתונות

קבוצת ISS ישראל ברשימת 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן

• מדובר בהישג חסר תקדים, לאחר שלראשונה בתולדות הדירוג השתתפה בו ISS, כחברה המשתייכת לתחום אספקת השירותים לארגונים ועסקים

• מנכ"ל ISS ישראל, איציק סבג: "הבוקר שמחנו לגלות כי העובדים שלנו נתנו ציון גבוה לארגון והם מרוצים להימנות על משפחת ISS הישראלית והעולמית, המונה כחצי מליון עובדים ב-53 מדינות"

• עוד הוסיף סבג: "אמנם תחום השירותים נחשב כ-'Low Tech', אבל אנו כחברה בינלאומית מנהלים את הארגון בתהליכים מהמתקדמים בעולם וכך גם לגבי ניהול העובדים ורווחתם. הסקר נותן לנו כהנהלה כלי נוסף להבין את צרכי עובדינו וכיצד ניתן לשפר את היום יום במקום עבודתם"

קבוצת ISS ישראל, הקבוצה הגדולה בארץ לאספקת מכלול שירותים לארגונים, מוסדות ועסקים, המשתייכת ל ISS העולמית, גאה להיכלל היום ברשימת 100 החברות שהכי טוב להן, הנערכת על ידי BdiCoface ו-מגזין .TheMarker לדברי מנכ"ל ISS ישראל, איציק סבג, מדובר בהישג פורץ דרך, המהווה נקודת ציון היסטורית בכל תחום מיקור החוץ בישראל.

סבג: "הבוקר שמחנו לגלות כי העובדים שלנו נתנו ציון גבוה לארגון והם מרוצים להימנות על משפחת ISS הישראלית והעולמית, המונה כחצי מליון עובדים ב-53 מדינות. בסקר השתתפו יותר מ-4,000 עובדי הקבוצה בכל תחומי השירותים שהחברה מספקת לארגונים בפיקוח ובקרה של BDI. השתתפותנו בסקר באה מתוך נכונות אמיתית: הסקר נותן לנו כהנהלה כלי נוסף להבנת צרכי עובדינו וכיצד ניתן לשפר את היום יום במקום עבודתם ולתת להם יותר".

סבג מוסיף גם כי כניסת קבוצת ISS ישראל לרשימת ה-100 מהווה המשך ישיר לכך כי הנהלת הקבוצה, כאחד המעסיקים הפרטיים הגדולים בארץ, עמלה מדי יום להעניק לעובדיה סביבת עבודה בטוחה והוגנת ובנוסף קורסים, סדנאות ושאר פעילויות השכלה והעשרה לפיתוח אישי של כל עובד ועובד.

סבג: "אמנם תחום השירותים נחשב כ-'Low Tech', אבל אנו כחברה בינלאומית מנהלים את הארגון בתהליכים מהמתקדמים בעולם וכך גם לגבי ניהול העובדים ורווחתם. ב-ISS חרתנו על דגלנו את האמירה: "אנשים שאוהבים אנשים" ולא בכדי. עובדינו מהווים את מהות קיומנו וראויים לרווחה וליחס הוגן ומכבד - זהו לב האסטרטגיה של ISS והיום הוא מקבל אישור נוסף שזאת דרכנו ולשם אנו ממשיכים להוביל את התחום שבו אנו עוסקים".

אודות ISS ישראל
קבוצת ISS ישראל משתייכת לקבוצת ISS העולמית שנוסדה בדנמרק ב-1901 ואשר מחזורה בעולם למעלה מ-56 מיליארד שקלים. קבוצת ISS הבינלאומית, מהמובילות בעולם בתחום אספקת שירותים לעסקים, מצויה בבעלות שני בתי השקעות: EQT וגולדמן זקס. הקבוצה פועלת ב-53 מדינות ומעסיקה כחצי מיליון עובדים ברחבי העולם. ISS ישראל מהווה את הקבוצה הגדולה בארץ לאספקת מכלול שירותים לארגונים, מוסדות ועסקים, והינה אחד המעסיקים הפרטיים הגדולים בארץ. קבוצת ISS ישראל מעסיקה כ- 12,000 עובדים מתחומים שונים: ניקיון, הסעדה, קייטרינג תעופתי, אחזקה, כח אדם, גינון, הדברה, ייבוא ושיווק ציוד ומיכון לנקיון. לקבוצה גם חטיבה ייחודית: IFS (ניהול שירותים משולבים) המספקת מכלול שירותים אינטגראטיבי לעסקים בתחומי התפעול השונים. בין לקוחות הקבוצה: HP, שטראוס, תנובה, רשות שדות התעופה, מפעלי ים המלח ומשטרת ישראל.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- רימון כהן ושות.