Envivo Lungo -  נספרסו
Envivo Lungo - נספרסו
הודעה לעיתונות

Nespresso משיקה תערובת קפה עוצמתית ומעוררת המיועדת לקפה של הבוקר

Envivo Lungo
לעורר את הבוקר שלך

לגימת הקפה הראשונה בבוקר היא רגע של פינוק מעורר. לאוהבי הקפה האיכותי שרוצים להעצים את החוויה שמהווה פתיחה ליום כולו , מציגה נספרסו את Envivo Lungo: תערובת חדשה המצטרפת למגוון של 23 תערובות הקפה הקבועות של נספרסו. התערובת ה 24 היא בעלת טעם עוצמתי ואיכות מעוררת, והיא נרקחה במיוחד על ידי מומחי הקפה של נספרסו כך שתתאים לרגע של תחילת היום עם ספל קפה גדול ועוצמתי.
תערובת Envivo Lungo החדשה הינה בדרגת חוזק 9 בסולם דרגות חוזק הקפה של נספרסו (נע בין 1-12). זוהי התערובת החזקה ביותר במשפחת Lungo (אספרסו ארוך) של נספרסו המצטיינת בטעם עשיר ומקורי. דירוג החוזק נקבע על פי שלושה משתנים: דרגת הקליה, המרירות וגוף הקפה, הקפסולה החדשה מתווספת לחמשת התערובות הקיימות בסדרת Lungo, המיועדות כולן לכוסות בנפח 110 מ"ל.
מומחי הקפה העומדים מאחורי פיתוח התערובת התייחסו במיוחד לצרכני קפה השותים קפה בבוקר בספל גדול, ובתוספת חלב. התערובת Envivo Lungo הותאמה לכך במיוחד, כך שהחלב הופך את גוף הקפה למעוגל יותר אך עדיין שומר על אופיו וטעמו העוצמתי. הקפה החדש, Envivo Lungo, מתאים גם לחובבי אספרסו חזק המעוניינים בקפה ארוך יותר.
תערובת הקפה Envivo הינה שילוב של פולי ערביקה הגדלים בהודו, עם פולי רובוסטה משובחים המגיעים ממקסיקו. הצירוף הייחודי מעניק לקפה ניחוחות קליה, תווים ארומטיים עציים ועוגיית ג'ינג'ר. הוא מאופיין בגוף מלא שמשאיר בחיך טעם נפלא ואינטנסיבי לאורך זמן.

מחיר לצרכן : 23.30 ₪ לשרוול של 10 קפסולות

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- גיתם פורטר נובלי.