מפרסם: גיתם פורטר נובלי
תאריך: 19/02/2017 10:32
נושא: קולינריה, צרכנות
גלידות "נסטלה" משיקה את עונת 2017
גלידות "נסטלה" משיקה את עונת 2017
גלידות "נסטלה" משיקה את עונת 2017
גלידות "נסטלה" משיקה את עונת 2017
הודעה לעיתונות

גלידות "נסטלה" משיקה את עונת 2017

מרחיבה את סדרת La- Frutta למקפיא המשפחתי עם שלושה שילובי פרי ומוסיפה שלגון חדש בטעמי ליצ'י-פסיפלורה ושלגון תות בננה לילדים
***
השקות וחידושים לבני נוער - שלגון Play, טילון אקסטרים שוקולד, ריבועי קראנץ' ושלגון קראנץ' עם שוקולד לבן
***
השקות וחידושים לילדים - PUSH IT מזרק עם גלידת מסטיק וסוכריות - פיתוח ישראלי שהוא חידוש עולמי בתחום הגלידות

גלידות "נסטלה" פותחת את עונת 2017 ומתמקדת בחדשנויות ובהובלת מגמת ה- Wellness עם מוצרים חדשים ומגוונים. במהלך העונה החברה תשיק מוצרים ייחודיים המיועדים לבני נוער ולילדים.

La Frutta - חיזוק והובלת תחום ה- Wellness
גלידות נסטלה ממשיכה להוביל את מגמת ה- Wellness בעולם הגלידות, ומשיקה מגוון מוצרים, המאפשרים לצרכנים ליהנות מגלידות מאוזנות יותר תזונתית, מופחתות קלוריות, סוכר ושומן.
לאור הצלחת שלגוני La Frutta שהושקו בשנה שעברה, הוחלט להרחיב את הסדרה גם לתחום הגלידות המשפחתיות עם שלושה שילובי פירות מקוריים: מנגו-פסיפלורה-אננס, בננה-תמר-פקאן, תות שדה - פירות אדומים. בנוסף יושק שלגון חדש בטעמי ליצ'י-פסיפלורה.
מוצרי La Frutta מכילים 50% פרי, מתאפיינים במרקם נימוח, ובשילובי טעמים מפתיעים. בכל שלגון בין 67-90 קלוריות בלבד.

JOYA COLLECTION
בסדרת המיני של שלגוני השמנת העשירים JOYA COLLECTION יושקו שני טעמים חדשים: שוקולד פאדג' וקוקוס פאדג'. כל שלגון מכיל עד 250 קלוריות. בנוסף, שלגוני JOYA קלאסיק חוזרים בגודל רגיל ואליהם יצטרף טעם חדש - עוגת גבינה-תות.
לבני הנוער: "אתגר Play" וטילון אקסטרים שכולו שוקולד
כחברה חדשנית ומעודכנת המחוברת לעולם הדיגיטל הדינאמי, תשיק גלידות נסטלה את Play - שלגון בטעם מסטיק-תות. השקת השלגון תגובה בפעילות עם יוטיוברים מובילים בתוך ערוץ היוטיוב, אשר יניעו את בני הנוער להיענות לאתגרים מדליקים שיופיעו על מקל של כל שלגון, ויזכו את המשתתפים בפרסים שווים.

טילון אקסטרים שיעיף את חובבי השוקולד עשוי וופל שוקולד, בתוכו גלידת שוקולד עם חתיכות פאדג' ומעליו מטבע שוקולד.

מותג קראנץ' הפופולארי בקרב בני הנוער מתרחב עם השקת ריבועי קראנץ' בקופסא בטעמי וניל ושוקולד ושלגון קראנץ' בטעם שוקולד לבן - גלידת וניל בציפוי שוקולד לבן.

חדשנות בקטגוריית הילדים: PUSH IT - גלידת מסטיק בתוך מזרק
PUSH IT - מזרק גלידה לילדים אותו משיקה גלידות נסטלה הוא פיתוח ישראלי הנחשב לחידוש עולמי בתחום הגלידות. הגלידה בטעם מסטיק בתוספת סוכריות עוגה ופקק אכיל משוקולד.
סדרת La- Frutta הפופולארית מתרחבת לשלגוני הילדים עם שלגון מפנק בטעם תות-בננה בשילוב מגוון מדבקות של קעקועי פירות, שיסייעו להורים לעודד את ילדיהם לצרוך שלגונים על בסיס פירות.
גלידות נסטלה חוזרת עם להיטי הילדים: שלגון "צומצום" ושלגון "מיניונים", אליהם יצורפו בובות מדליקות חדשות.
שלגוני הילדים של גלידות "נסטלה" עומדים בתקן הבינלאומי המחמיר של נסטלה העולמית ומסומנים בסימון "במיוחד עבור ילדים": הגבלת גודל המוצר והתאמתו למנת ילדים, הערך הקלורי של השלגון, כמות סוכרים, אחוזי השומן, השומן הרווי והנתרן מוגבלים ומותאמים למנת צריכה של ילדים.

לדברי גלית בר, סמנכ"לית שיווק, גלידות נסטלה: "ההצלחה המרשימה של סדרת La Frutta מאז השקתה ב- 2016, הוכיחה לנו שהצרכן הישראלי מעוניין לצרוך מוצרים טובים יותר תזונתית, אך לא מוכן להתפשר על הטעם. גלידות נסטלה מחויבת להמשיך לחדש ולהוביל את הצמיחה בשוק הגלידה כולו, עם מיקוד מיוחד בעולם הWELLNESS - ." בר מוסיפה: " כמי שמובילה את שוק הילדים ובני הנוער, גלידות נסטלה תמשיך להציע את הטרנדים והגימיקים הכי מעודכנים והכי מדליקים שיהפכו את עונת הקיץ הקרובה לשמחה וטעימה יותר."

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- גיתם פורטר נובלי.