הזמנה לתערוכה
הזמנה לתערוכה
קולאז' ליצירות המשתתפות בתערוכה
קולאז' ליצירות המשתתפות בתערוכה
הודעה לעיתונות

תערוכת ציור ופיסול בגלריית מגדל W

15 אמנים נפלאים מציגים החודש בגלריית מגדל W המפוארת ברחוב ניסים אלוני 6 תל אביב.
נושא התערוכה: :" רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע - אלברט איינשטיין.
האמנים - בציור ובפיסול מציגים להנאתכם מבחר סגנונות אמן בפסיפס מרתק וססגוני עם מטאפורות וסמלים בטכניקות מעניינות ובעיבודים שונים. זה הזמן להתרשם מ- 15 יוצרים בתחומים ובסגנונות שונים שהתלכדו יחדיו בעיקר בשל אהבתם הרבה לאמנות.
אלה שמות האמנים המשתתפים לפי סדר א'-ב':
אריה ורד - מלאת אהבה לטבע ולאדם, רגישה לסביבתה, משתפת הווי חיים בציוריה הריאליסטים והאבסטרקטיים גם יחד. יצירות רבות שלה בנושא טבע ונופים. ציורי הפריחה בשדות - מרהיבים. האמנית מצליחה להטמיע את האופטימיות ביצירותיה. מוסיפה תמהיל חייכני מלא תשוקה ותקווה מבורכת. ורד חברה 24 שנים במקהלת "רון חולון" - ומופיעה בארועים רבים ברחבי הארץ ובעולם.
גזית בתיה - אמנית רב תחומית. החלה לפסל בסוף שנות ה-90. יצירותיה משקפות את החיים כמראה. מביעות שמחה, עצב וגעגועים. בתיה מביעה במספר רב של עבודות את הכבוד שהיא רוחשת לנשים, מעצם היותן נשים. ההשראה מגיעה מרגעים מקריים, מחוויות, מצילומים, משפת גוף ועוד. הפיסול, הצביעה והשריפה בשילוב חומרים שונים יוצרים הפתעה בבריאת היצירה וזוהי חוויה שאין דומה לה. חוויה נוספת ומיוחדת מתקיימת בפגישות שוחרי אמנות בארועים שונים וכשיצירותיה מוצאות להן בית חם.
גלעדי אלעזר - אלעזר גלעדי, צייר בן 34, נולד וגדל במושב עולש שבעמק חפר. הוא מצייר דרך התבוננות בתלת ממד ו"תרגומו" לדו ממד. בעיניו, הציור מהתבוננות הוא אומנם ציור של עצם/גוף "אובייקטיבי" - אולם, בתהליך היצירה, יש התמזגות של אותה מהות של האלמנטים המצוירים עם הרגש והלך הרוח של הצייר כאשר הוא מתבונן בהם - ניתן לומר שהצייר מצייר את עצמו, בין אם מדובר בכוס זכוכית או אדם היושב מולו כמודל.
גרוסמן ביבר אירית - פסלת. ילידת הארץ , גרה ויוצרת בגבעתיים. חברה באיגוד הציירים והפסלים בעיר גבעתיים /רמת - גן. בוגרת בי"ס ללימודי הנדסאות ואדריכלות. חדוות היצירה עבורה היא הענקת רוגע ושלווה המנתקים אותה מחיי היום יום. ביצירותיה היא מביעה את שמחת החיים והחוויות שחווה בטיוליה בארץ ובעולם ובהיתקלותה בדמויות מסקרנות ומיוחדות, שנחרטו בזיכרונה. דרך הפיסול היא מנציחה את הרגע שבו קלטו עיניה את הדמות שסקרנה אותה ומשכה את תשומת ליבה.
טרלובסקי יעקובוביץ ורד -החלה את דרכה האמנותית לפני 25 שנה בסטודיו לפיסול ברעננה. במהלך השנים נחשפה לחומרים שונים וטכניקות שונות והתמקדה בציור פיגורטיבי מופשט.
בשנים האחרונות היא מתמקצעת בעיבוד צילום במחשב (Art Photo) . בעבודותיה פורצת אישיותה, ברעיון ייחודי המשולב ברגשות. ורד מתמקדת בעיקר בדמויות ובהתמזגותן במרחב, באמצעות אפקטים שונים, לפעמים דרמטיים ובעיקר משדרים את ה"שונות". האמנית השתתפה בתערוכות בארץ ובעולם.
לובלסקי יוסי - בוגר ביה"ס לאדריכלות אונ' תל אביב. מצייר בטכניקות וסגנונות שונים. יצירותיו עוסקות בנוף הארץ ישראלי, בנושא משפחה - אבהות ואמהות, טבע חי ודומם. כמי שנולד בסביבה כפרית עם מרחבי טבע, הוא משתדל להביע את געגועיו דרך הטבע, עבודת האדמה, הריחות, הצבעים והחוויות שמסמלים כעוגן לאידיאליזציה של ארץ ישראל היפה והשורשית. בטכניקה ייחודית יצירת ה'סינקופה' שלו בתערוכה מתארת ביטוי לשינוי עתידי במסלול חייו של תינוק ביקום.
לוין שרה - בת 43. נשואה, אם לשני בנים. מורה לארכיאולוגיה - בעלת תואר ראשון בארכיאולוגיה ותולדות האמנות ותואר שני בתולדות האמנות. כל ציוריה באקריליק על קנבס.
לרך סאלי - פסלת. גרה במושב בית יהושע. לפני כ-20 שנה התוודעה לחימר ולמדה פיסול קרמי על אובניים. שנים עסקה ביצירת כלים לשימוש וגם לנוי. לפני כ-5 שנים עברה לפסל בחימר פיסול פיגורטיבי בסטודיו של הפסלת יהודית סודאי. כל יום עבורה הוא אתגר. כל הפסלים עברו יציקת ברונזה.
מרטי רחלי - אומנית רב תחומית הגרה בכפר עין כרם העתיק שהירוק ,האבן הישנה והבתים הישנים, משמשים לה השראה ,הן בציוריה הציבעוניים והן בעבודתה כאדריכלית פנים.
כבוגרת בצלאל,היא ציירה בשמן על קנווס, ובצבעי מים. כיום היא אוהבת לצייר באקריליק על גבי לוח עץ,
לאחר מכן היא מפסלת באמצעות חימר סינטטי. מתקבלת יצירה תלת מימדית עם התרחשויות סוערות של צבעים ועומקים.
נהרי שרית - ציירת רב תחומית ומורה לאמנות. בציוריה היא משתמשת בסמלים, מוטיבים, עיטורים ואורנמנטיקה מהמורשת היהודית.
נוי שלומית - ציירת מהוד השרון מפתחת ביצירותיה את הקו האורבני בו היא משלבת את האדם, הנופים המגוונים במרחב העירוני לצורותיו. היא מציירת באקריליק, בטכניקה מעורבת עם שילובי קולאז'ים, צבעי גיר ופנדה. הציור עבורה מהווה ביטוי לעולם פנימי עשיר המאפשר לה לצאת מתוך גבולות ה'אני' ללא ידיעה מראש מה יעלה על הבד - מעין מסע ללא שם וכותרת.
פנחס מיכל - אם לשניים וסבתא ל-4. נולדה בעיר חיפה. משנת 1986חברה בקיבוץ גינוסר.
בשנת 1992למדה במכללת אורנים ומאז השתתפה בסדנאות רבות. מציירת באקוורל, אקריליק, פסטל שמן, גירי פסטל יבש ולאחרונה אף בצבעי שמן. במהלך טיוליה בחו"ל היא נוהגת לצלם ולאחר מכן לצייר. ולעיתים ניגשת לקנבס ומציירת ללא תכנון מוקדם ובאופן אינטואיטיבי כולל בחירת הצבעים וצורת המריחה. לכל ציור היא מעניקה שם כמו לילד שנולד, ולעיתים השם שעולה - הוא זה שמנחה אותה בתהליך העבודה.
פריסטר רוני - מעצבת וציירת. מציירת בצבעי אקריל, בטכניקה ייחודית וחוקרת את העולמות הפנימיים שלה ואת הרגשות שעולים בה. היא בונה קומפוזיציות בצבעים עזים בהם ניתן לזהות נופים, עצים, בעלי חיים, פרחים, גופים אבסטרקטיים - כל אלה מעוררים את הצופה לדמיין ולהתחבר רגשית לתת המודע. מבחינתה: ״ציור על קיר הוא כמו עוד חלון בחדר ממנו נשקף הנוף הפנימי של בעליו.״
קטיעי עופרה - ציירת אוטודידקטית, גדלה במושב בשרון. היא מציירת שנים רבות בצבעי שמן על בד. היא שואבת השראה מנופי ילדותה ומהטבע שבסביבתה. היא ניגשת לקנווס באהבה ובכשרון רב, ללא הכנה מראש, צובעת במיומנות ובונה יצירה מרשימה.
שטיינפלד דיאנה ילידת תל אביב. נחשפה לאמנות הציור בילדותה. במשך השנים למדה בקורסים שונים לציור ורישום בהשראת ציירים ישראליים ויצרה בעיקר ציורים פיגורטיביים. לאחר פרישתה מהעבודה התפנתה לעסוק באמנות האהובה עליה. דיאנה מושפעת בעיקר מזרם האקספרסיוניזם, מתמקדת בציורי דיוקן מלאים בהבעה ורגש. היא משתמשת במכחולים, סכין ציירים ואצבעות ידיה ומציירת באקריליק על קנבס, לעיתים משלבת בציורים גם גירים.
כל העבודות בתערוכה מיועדות לרכישה ללא עמלה.
הכניסה חופשית כל ימות השבוע בין השעות 8:00-20:00.
מובטחת לכם הנאה רבה
לורי פשניצה אוצרת התערוכה

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- לורי אומנות.