מפרסם: kanaan - pr
תאריך: 14/05/2018 15:00
נושא: טכנולוגיה והייטק
הודעה לעיתונות

Evolven הצטרפה לתכנית השותפים של CA Technologies

חברת Evolven Software הישראלית, המספקת תוכנה לניתוח שינויים (Change Analytics), הודיעה על הצטרפותה, כשותף מוסמך, לתכנית השותפים של CA Technologies. מוצריהן של שתי החברות משווקים בישראל ע"י NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס.

במסגרת הסכם השותפות, Evolven ו- CA Technologies ירחיבו את האינטגרציה של Evolven Change Analytics עם פתרונותיה של CA Technologies בתחום ניהול ביצועי אפליקציות ובינה תפעולית, כולל המוצרים CA Application Performance Management (APM) ו- CA Unified Infrastructure Management (UIM). אינטגרציה זו תאפשר ללקוחות יכולת ייחודית לקשר באופן אוטומטי בין אירועים ומדדים הקשורים לביצועים לבין השינויים בפועל שבוצעו בסביבות הענן ההיברידיות שלהם. הדבר יאפשר למשתמשים למנוע בעיות של ביצועים וזמינות, ולפתור אותן במהירות.

תוכנת Evolven Change Analytics עוקבת אחר כל השינויים שבוצעו בסביבות ענן היברידיות, מקצה לקצה. תוכנת Evolven משתמשת באנליטיקה מוגנת בפטנט, המבוססת על למידה ממוחשבת, כדי לנתח את השינויים שהיא מאתרת, תוך קורלציה למדדי הביצועים של CA, לתקלות ולטופולוגיה של טרנזקציות.
הפתרונות המשולבים מאפשרים ללקוחות משותפים את הדברים הבאים:

- האצת פתרון בעיות: קבלת רשימה של שרשי הבעיות, המבוססת על קורלציה וניתוח של מדדי ביצועים, התראות על תקלות ו-KPIs של CA, עם שינויים שאותרו ע"י Evolven .
- זיהוי שינויים מסוכנים בשלב מוקדם: קבלת הודעות על שינויים בעלי סיכון גבוה, עוד לפני שהתגלתה בעיית ביצועים.
- ניהול עקביות: זיהוי ההבדלים בין ובתוך סביבות כדי לסייע במניעת בעיות תפעוליות.
- זיהוי שינויים לא מורשים: זיהוי שינויים שאינם קשורים לבקשת שינוי כלשהי שקיבלה אישור, המפריעים לתהליך ומהווים סיכון תפעולי גדול.

"אנו מאד שמחים להרחיב את פעילותנו עם חברה מובילה בשוק כמו CA", אמר סאשה גילנסון, מנכ"ל Evolven. "קיימת סינרגיה חזקה בין Evolven Change Analytics לבין סל מוצרי טכנולוגיות תפעול ה-IT של CA, כגון CA APM, CA UIM ו-CA Spectrum. כאשר משתמשים בהן ביחד רואים כי אינטגרציות אלו מביאות ערך רב ללקוחותינו במאמציהם להגיע לכמות קטנה יותר של אירועים, ל-MTTR מהיר יותר ולפרודוקטיביות משופרת".

"Evolven Change Analytics מתאים בצורה טבעית למוצרים עטורי הפרסים של CA בתחום ביצועי אפליקציות וניהול תשתית" אמר סודיפ דאטה, סגן נשיא לפיתוח מוצרים, Agile Operations, ב-CA Technologies. "הגדלת התובנות של מוצרינו בתחום ביצועי האפליקציות במרכזי נתונים מסורתיים, ענן היברידי ותשתיות ענן ציבוריות באמצעות הפתרון של Evolven, מאפשרת ללקוחות גם לראות כיצד שינויים בתשתית עשויים להשפיע על ביצועי אפליקציות".

אודות Evolven

שינויים לא ידועים הם השורש של בעיות היציבות, אך תחום ה- IT עדיין נאבק כדי לדעת מה השתנה בפועל. Evolven מאפשרת לדעת סוף סוף מהם כל השינויים שבוצעו בפועל בסביבת המיחשוב. היא משתמשת בלמידת מכונה כדי לזהות ולתעדף את השינויים המסוכנים ביותר. הודות ל-Evolven, צוותי IT Operations, DevOps ו-ITSM חווים פחות אירועים, MTTR מהיר יותר ופרודוקטיביות משופרת.
Evolven היא חברה מובילה מוכרת בתחום ה- IT Operations Analytics (ITOA), ודורגה ע"י IDC כ-IDC Innovator לשנת 2017, וע"י גרטנר כ-Cool Vendor בתחום ה-IT Operations . היא גם זכתה בפרסי Red Herring Top 100 בצפון אמריקה, TiE 50 Top Startups, 20 ספקי פתרונות מרכז הנתונים המבטיחים ביותר, עשרת הספקים המובילים של Banking Analytics, ופרס ITOA50.

אודות NessPRO

NessPRO הינה קבוצת מוצרי התוכנה של נס ישראל והנציגה בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות וישראליות המפתחות מוצרי תוכנה המיועדים לשוק הארגוני. הקבוצה פעילה 40 שנה בשוק הישראלי ומשרתת מאות לקוחות. בנוסף למכירת מוצרי התוכנה במודלים עסקיים שונים, מתמחה NessPRO גם באינטגרציה, שיווק, שירות, הדרכה ותחזוקה של מוצרים אלו. פרטים נוספים ניתן למצוא ב: www.nesspro.co.il

לפרטים נוספים: דודו כנען, טל' 054-4255307, דוא"ל [email protected]

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- kanaan - pr.