החברות בחתימת הסכם הרכישה
החברות בחתימת הסכם הרכישה
SQLink Logo
SQLink Logo
הודעה לעיתונות

קבוצת SQLink רוכשת את Genius Data Science הישראלית

קבוצת SQLink מודיעה היום כי רכשה את חברת Genius Data Science הישראלית. הרכישה בוצעה בסכום של 7 מיליון ₪

Genius Data Science הינה חברת בוטיק המתמחה בבינה מלאכותית, חקר ביצועים ואופטימיזציה, Machin Learning, ביג דאטה, גישות אנליטיות מתקדמות, פיתוח ב-Python ופתרונות data מבוססי Cloud. החברה שותפה עסקית בכירה ורבת שנים עם IBM. היא הוקמה בשנת 1988 ע"י חזי הבר וז'קי ליפסקר, מנכ"לים משותפים.

הפורטפוליו של Genius Data Science חובק לקוחות ממגוון רב של מגזרים, ביניהם: בנקאות ופיננסים, תעשייה, ביטחון, אקדמיה, גיימינג ועוד.

תמיר גורן, יו"ר קבוצת SQLink, אומר: "אנו משקיעים משאבים עצומים בתחום הדאטה ורואים בו את אחד ממנועי הצמיחה החשובים ביותר שלנו. Opisoft, זרוע הדאטה של הקבוצה, הינה אחת משלוש החברות המובילות בארץ ומונה מעל 150 אנשי מקצוע.
ברכישה של ג׳ניוס אנו מקבלים בראש ובראשונה אנשי מקצוע מעולים בתחום ה- data analytics , ובנוסף נמשיך להוביל ולהרחיב את פעילות Watson של יבמ בתחומי ה- Data analytics ,ML ו-AI.
ולסיום, קצת פיקנטריה; כשהקמתי את קבוצת אסקיולינק לפני 27 שנים, בסיס החברה היה מוצר BI שפיתחתי, היום 27 שנים אחרי, זה עדיין אחד התחומים החמים בעולם ובקבוצה."

גלעד רבינוביץ, מנכ"ל קבוצת SQLink, אומר: "דאטה כיום הינה הבסיס של הכלכלה החדשה, מאפשרת לקבל החלטות עסקיות בזמן אמת, ליצור הצעות ערך פרסונליות ללקוחות והשימוש היעיל והנכון בה יוצר את היתרון התחרותי.
ליבת הפעילות של Genius משלימה את הפתרונות שלנו ב-SQLink וביחד יתאפשר לנו לתרגם כל אתגר לפתרון אנליטי. התמהיל הרחב של ג'יניוס יאפשר לנו לספק ללקוחותינו כלים ופתרונות מתקדמים שישפרו את תוצאותיהם העסקיות והתפעוליות".

חזי הבר, יזם ומנכ"ל Genius Data Science, אומר: "שקדנו במשך שנים לפתח את עולם ה-Data science שצובר תאוצה משנה לשנה. מצאנו ב-SQLink תמיכה מיטבית וסינרגיות גבוהה המאפשרת לנו להרחיב ולהעמיק את הפתרונות, הן טכנולוגית והן שירותית. הגב והמיצוב של אסקיולינק יעניק לנו את היכולת לספק פתרונות מקצה לקצה".

חברת Genius תעתיק את מקום מושבה מפתח תקווה למשרדי קבוצת SQLink ברמת גן.

קבוצת SQLink הינה חברת התוכנה הפרטית הגדולה בארץ, והוקמה ע"י תמיר גורן המכהן היום כיו"ר. החברה בעלת תשתית נרחבת ופתרונות מתקדמים בעולמות הטכנולוגיה במגוון תחומי התמחות: פיתוח תוכנה, אבטחת מידע, QA ובדיקות אוטומציה, BI/BIG DATA, תשתיות, דיגיטל, יועצים ומומחים טכנולוגים ועוד. החברה תנצל את קשריה העסקיים ושיתופי הפעולה הקיימים עם מגוון רחב של ארגונים שיסייעו בידה להוציא לפועל את תוכניות הצמיחה של ג׳ניוס.

עם לקוחותיה נמנים מאות חברות מובילות במשק בתחומים:
הייטק, פיננסי, ציבורי, תעשייה, בריאות, ביטחוני ועוד כגון: Nice, תעשיה אווירית, Selina, Trax, DoubleVerify, NeoGames, Pursway, Ebay, מיקרוסופט, אמדוקס, אינטל, בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק ישראל, בנק דיסקונט, ויזה, מגדל, הראל, נציבות שירות המדינה, משטרת ישראל, משרד ראש הממשלה, משרדי הכלכלה, הבריאות, התחבורה, רשות המיסים,שיבא, איכילוב, בלינסון ורבים נוספים.

קבוצת SQLink מונה כ-2,500 מומחים ויועצים מכל תחומי ה-IT והפיתוח.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- טל סופר ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור.