הודעה לעיתונות

גלאסבוקס מדווחת על נתונים פיננסיים לרבעון השלישי: 40 מיליון דולר הכנסה שנתית צפויה, גידול של 186% בהכנסה נטו שנתית

גלאסבוקס מדווחת על נתונים פיננסיים לרבעון השלישי: 40 מיליון דולר הכנסה שנתית צפויה, גידול של 186% בהכנסה נטו שנתית צפויה בחישוב מחדש, ורווח מתואם של 27.7 מיליון דולר עבור 9 החודשים הראשונים של 2021

החברה בונה מומנטום עם שותפויות אסטרטגיות בולטות ורכישות טכנולוגיות

תל אביב, 16 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

גלאסבוקס (Glassbox, TASE:GLBX), ספקית מובילה של אנליטיקת חוויה דיגיטלית עבור אפליקציות רשת ומובייל, הודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ותשעת החודשים הראשונים של 2021. החברה דיווחה על הכנסות מתואמות של 10.0 מיליון דולר ברבעון השלישי ו-27.7 מיליון דולר בתשעת החודשים הראשונים, המביאים לידי ביטוי צמיחה של 29% משנה לשנה בהכנסות ממנויים לענן. ההכנסות ממנויים חוזרים היוו 95% מסך ההכנסות.

החברה חצתה את קו 40 מיליון הדולר עבור הכנסה שנתית צפויה ברבעון השלישי של 2021. מספר זה משקף צמיחה של 31% בשנה על בסיס פרופורמה. זהו הרבעון השני ברציפות של צמיחה מואצת מאז שגלאסבוקס הונפקה בבורסה לניירות ערך בתל אביב ביוני, מהלך שהאיץ עוד יותר את ההתקדמות של החברה להשגת החזון לטווח ארוך שלה: להגיע לרמה של 100 מיליון דולר הכנסה שנתית צפויה ב-2-4 השנים שלאחר ההנפקה .

"זו תקופה מרגשת בגלאסבוקס. אנחנו ממשיכים לראות השקעות ענק בשוק ובתעשייה שלנו, לקראת שיפור מתמיד של הערוצים הדיגיטליים, ואנו מרגישים מאוד אופטימיים לגבי העתיד". אמר ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס. "בנוסף לצמיחה האורגנית החזקה שלנו, אנחנו גם ממשיכים להשקיע בתחומים חדשים כדי להרחיב את מערך המוצרים שלנו".

עלייה של 186% בהכנסה נטו שנתית צפויה, בחישוב מחדש בתשעת החודשים הראשונים של 2021, היא המניע לצמיחה החזקה של גלאסבוקס בהשוואה לתקופה הקודמת על בסיס פרופורמה. בהתבסס על המומנטום הזה, החברה ממשיכה לצבור נתח שוק בשוק הארגוני ובשוק הביניים, כולל גידול משמעותי בעסקאות סלולר. היא מציגה 50 לקוחות חדשים נוספים בוורטיקאלים שונים, כולל כמה מותגי מפתח בולטים. לגלאסבוקס יש גם יותר מ-60 מיליון דולר במזומן ובפיקדונות לטווח קצר להשקעה במחקר ופיתוח, מכירות ושיווק, וגם ברכישות פוטנציאליות כדי להרחיב את פלטפורמת החוויה החכמה שלה.

גלאסבוקס, שהיא היחידה המציעה כיום בשוק פתרון חוויה חכמה, הגיעה לסיכום אסטרטגי עם מיקרוסופט המאפשר סגירת עסקאות ציר מכריעות חדשות. החברה ממשיכה לבסס את מובילות המוצר שלה באמצעות מסירותה להגדלת הערך ללקוחותיה. בנוסף, הצמיחה של החברה ניזונה מרכישת טכנולוגיית בדיקות AB מ-Convertize, המאפשרת לגלאסבוקס להרחיב את יכולות החוויה החכמה שלה.

גלאסבוקס זכתה ליותר מ-40 פרסי G2 כהכרה במאמצים מניעי העתיד שלה, ולאחרונה דורגה במקום הראשון במדד היחסים הטובים ביותר בסתיו 2021, וזאת בנוסף להכרזתה כמובילת מומנטום G2 בסתיו 2021 עבור תוכנת אנליטיקה דיגיטלית ואנליטיקה לאפליקציות מובייל.

אודות Glassbox

גלאסבוקס מעצימה ארגונים ליצור מסעות דיגיטליים נקיים מחיכוכים עבור הלקוחות שלהם. הפלטפורמה לאנליטיקה של החוויה הדיגיטלית שלנו פועלת באפליקציות מובייל וברשת בזמן אמת כדי להאיץ נאמנות וצמיחה. באמצעות כלי ויזואליזציה ואנליטיקה מונעי בינה מלאכותית, גלאסבוקס מאפשרת לצוותים להקנות עדיפות לחוויית לקוח ושיפורי מוצר דיגיטלי באמצעות מערכת שיתופית אחת. מ-IT וניהול מוצר ועד לשיווק וציות לרגולציות, צוותים יכולים להבין את מאבקי המשתמשים, לבחון באופן ויזואלי את מסע הלקוח, ולבצע מיטוב עבור כל שלב. מאות ארגונים בתעשיות מרובות בחרו בגלאסבוקס בזכות פריסה קלה ומאובטחת המבוססת על ענן פרטי.

ליצירת קשר:

Francesca Pezzoli
[email protected]
Kat Aronofsky
[email protected]
Osi Sessler
[email protected]

מקור: Glassbox

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.