הודעה לעיתונות

כנס Postgres Build 2021 יארח מומחי PostgreSQL מובילים

כנס Postgres Build 2021 יארח מומחי PostgreSQL מובילים

EDB תארח אירוע וירטואלי בחינם עבור משתמשי PostgreSQL באירופה

בדפורד, מסצ'וסטס, 18 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

EDB, תורמת מובילה ל-PostgreSQL®, פרסמה את מערך הדוברים המלא עבור Postgres® Build 2021, אירוע שנתי בן יומיים שיתקיים באופן וירטואלי ב-30 בנובמבר וב-1 בדצמבר. הכנס השנה יפגיש את מומחי PostgreSQL המובילים בעולם יחד עם משתמשים ארגונים, חברי קהילה ומובילי מחשבה כדי לחקור את כל מה שקשור ב-PostgreSQL. כל מפגשי הכנס יתקיימו בין 9:00 בבוקר ל-17:00 בערב GMT. ההרשמה ל-Postgres Build היא בחינם.

"Postgres Build 2021 נשאר האירוע המוביל הממוקד בארגונים עבור משתמשי Postgres באירופה", אמר סיימון ריגס, עמית Postgres ב-EDB. "מעקביות בשכפול וזמינות גבוהה ועד להעברת בסיסי נתונים מדור קודם ל-Postgres, Postgres Build 2021 יידע וילמד את המשתמשים לגבי הנושאים הדחופים ביותר באקו סיסטם של Postgres כדי לעזור למקבלי החלטות להניע בהצלחה את המודרניזציה של בסיסי הנתונים בארגון".

מסלולים וסדר יום

Postgres Build 2021 יכלול שלושה מסלולים המכסים את השימוש ב-PostgreSQL בארגון, כלים ותכונות של PostgreSQL ותרחישי שימוש ב-PostgreSQL. הדוברים מייצגים ארגונים מובילים, כמו המכון הגיאולוגי הבריטי, המרכז לפיתוח מחשוב מתקדם בהודו, והאוניברסיטה הפתוחה והרחוקה הלאומית (UNAD).

נקודות המפתח במפגש:

• ברוס מומגי'אן, סגן נשיא, אוונגליטס Postgres, יתחיל את האירוע בן היומיים בהרצאה על פרויקט הקוד הפתוח PostgreSQL, האתגרים העומדים בפניו וכיצד הקהילה יכולה לתכנן מראש כדי להימנע מהם.

• מרק לינסטר, מנהל טכנולוגיה ראשי, EDB, יתחיל את היום השני בהרצאה על האתגרים סביב העברת מסדי נתונים לענן. לינסטר ידון באפשרויות עבור Postgres בענן תוך התמקדות בקוברנטיס ובסיסי נתונים כשירות ויעמיד את EDB Cloud Native Postgres לצד BigAnimal™, שירות מסד הנתונים המנוהל במלואו של EDB.

• ד"ר מייקל סטונברקר, חלוץ Postgres, זוכה פרס טיורינג ופרופסור ב-MIT, יעביר את הרצאת הסיום ביום השני, תוך התמקדות בחשיבות ובהשלכות של שיקולי פריסת ענן, תוכנה כשירות ובסיסי נתונים כשירות עבור ניהול בסיסי נתונים עתידיים של PostgreSQL.

• פאנל לקוחות יציג את המנהלים ריק מאלון מאריקסון קנדה ומרטין שכימיטר מ-RWE גרמניה.

ראו את סדר היום המלא עבור Postgres Build 2021.

הרשמה

ההרשמה ל- Postgres Build היא ללא תשלום וזמינה כאן.

EnterpriseDB, EDB ו- Postgres Enterprise Manager הם סימנים מסחריים רשומים של EnterpriseDB Corporation. EDB Postgres ו-BigAnimal הם סימנים מסחריים של EnterpriseDB Corporation.

Postgres, PostgreSQL ולוגו Slonik הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של האגודה הקהילתית PostgreSQL של קנדה, ומשמשים באישורם.

אודות EDB

PostgreSQL הופך לבסיס הנתונים המועדף שבוחרים ארגונים המעוניינים להגביר את החדשנות ולהאיץ את העסקים. התוכנה ברמה הארגונית של EDB מרחיבה את PostgreSQL, ועוזרת ללקוחותינו להפיק ממנה את המירב בהתקנה מקומית ובענן. התמיכה 24x7 הגלובלית שלנו, השירותים המקצועיים וההדרכה שלנו עוזרים ללקוחותינו לשלוט בסיכונים, לנהל עלויות ולשפר יעילות. עם 16 משרדים ברחבי העולם, EDB משרתת למעלה מ-5,000 לקוחות, כולל שירותים פיננסיים מובילים, ממשלות, מדיה ותקשורת וארגוני IT. כדי ללמוד על PostgreSQL עבור אנשים, צוותים וארגונים, בקרו ב-www.EDBpostgres.com

ליצירת קשר:

Laura West-Wilson
PAN Communications
+44 (0) 7557 968890
[email protected]

מקור: EDB

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.