הודעה לעיתונות

Logz.io חושפת שיפורים לפלטפורמת התצפיות שלה ב-ScaleUP 2021

Logz.io חושפת שיפורים לפלטפורמת התצפיות שלה ב-ScaleUP 2021

יכולות חדשות כולל לוחות מחוונים מאוחדים וזיהוי חריגות מקדמות באופן משמעותי את יכולת התצפית למפתחי פול סטאק מודרני עבור משתמשי Logz.io

בוסטון ותל אביב, 18 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

Logz.io™, פלטפורמת תצפיות מובילה בקוד פתוח עבור צוותי DevOps מודרניים, הכריזה על עדכונים בולטים לפלטפורמת התצפיות מובילת השוק שלה בכנס המשתמשים השנתי ScaleUP. שילוב היכולות, שיהיה זמין מאוחר יותר השנה, כולל לוחות מחוונים מאוחדים, זיהוי חריגות, ניטור ביצועי שירות וניהול אירועי אבטחה, והוא נתמך בידי אימוץ מתקדם יותר של OpenSearch, מספק מגוון רחב יותר של יכולות מתקדמות וקריטיות יותר למשימה הדרושות כדי לתמוך בתצפיות פול סטאק האחודות בעידן הנוכחי.

שיפורי המוצר החדשים ביותר הוכרזו בכנס המשתמשים הווירטואלי ScaleUP 2021 בהשתתפות מאות לקוחות ושותפים של Logz.io, וכן תומכי קוד פתוח. האירוע שימש פורום אינטראקטיבי עבור קהילת Logz.io, ושותפו בו שיטות עבודה טכניות מיטביות ותרחישי שימוש בהם נדרשות תצפיות, כולל חקירה מבוססת בינה מלאכותית, ניטור מיקור שירותים ומודל חדש עבור תצפיות שירותים משותפות, מצגות בולטות של לקוחות ושותפים, כולל Farfetch, מיקרוסופט ו-AWS.

"אנו שמחים להגדיל באופן דרמטי את היכולת של הלקוחות שלנו להפיק תועלת מגישה אחודה יותר, חוצת פלטפורמות, אשר מקדמת את התצפיות בפיתוח פול סטאק, מרחיבה תחומי מוצר מרכזיים לתמיכה במקרים מתקדמים של שימוש, וממשיכה לאמץ את OSS", אמר תומר לוי, מנכ"ל Logz.io. "עם השיפורים הללו, והשיפורים המתמשכים לפלטפורמה החדשנית והחזקה שלנו, אנו גאים להיות מקור מוביל לתצפיות שבאמת בנוי להתאים לגודל".

שיפורי מוצרים חדשים שהוכרזו ב- ScaleUP 2021 הם:

לוחות מחוונים אחודים: מאפשרים ללקוחות לחפש במהירות את שורש לבעיות בייצור ולבצע ניתוח מרוכז בהתאם לתצפיות הפול סטאק שלהם - תוך שימוש בכל שילוב של לוגים, מדדים ועקבות המנוטרים באמצעות Logz.io. מאפשרים ללקוחות לאחד נתונים במהירות מבלי לעבור באופן ידני בין מוצרים ולאחד את כל הנתונים או חלקם בלוחות מחוונים מאוחדים כדי לקבל את התמונה המלאה של הסביבה שלהם, לאפשר צוותים ולפתור בעיות מוקדם יותר.

זיהוי חריגות: לרתום את כוח הבניה המלאכותית כדי לאפשר ללקוחות לבודד ולחקור באופן אוטומטי בעיות שמתעוררות בסביבת העבודה שלהם, בהתבסס על דפוסים והתנהגויות יוצאי דופן. מנוע הבינה המלאכותית של Logz.io, כדי לאתר ולהתריע על בעיות, עוקב אחר נתונים ובונה מודל שלוקח בחשבון מגמות ייחודיות בסביבה ומתחיל במעקב אחר התנהגות חריגה באופן שוטף. המערכת משפרת את הדיוק לאורך זמן בהתבסס על היישום המתמשך של למידת מכונה ותשומות אנושיות.

ניטור ביצועי שירות: מקדם את היכולת של לקוחות לנטר את ביצועי האפליקציות בארכיטקטורות שירותי מיקרו באמצעות Logz.io Distributed Tracing, המבוסס על Jaeger. מאפשר למשתמשים לקבל מבט אחד על בריאות המערכות שלהם כדי לאתר במהירות חריגות ומקצרי קיצון יותר לעמוק, ולדגום עקבות בלחיצה אחת. מבוסס על העבודה של Logz.io עם קהילת ה-OSS לשיפור Jaeger ו-OpenTelemetry, כולל תרומת OTEL Span Metrics Processor.

ניהול אירועי אבטחה: יכולת זו מספקת את הנדרש בידי אנליסטים בתחום האבטחה כדי לסווג, להקצות עדיפות, ולשתף פעולה טוב יותר בקטנת מספר האירועים, תוך השגת יכולת מוגדרת להפעיל תזרימי עבודה ממוקדים שמטרתם להגיב לאיומים. ניהול האירועים תומך בתזרימי עבודה מרכזיים סביב זיהוי איומי אבטחה מתעוררים, הקצאה וטיפול, בדיקה מבוססת חומרה ומזעור פגיעות לאחר מכן - היא מספקת לצוותים נראות אל מגמות באירועים, סטטוס פתרון ומדדי תגובה מרכזיים אחרים.

OpenSearch: בהתאם למחויבותה החזקה לקוד פתוח, Logz.io אימצה את OpenSearch כמנוע הבקאנד שלה לרישום לוגים ולחיפוש בפלטפורמת התצפית הטבעית לענן. מאז שהודיעה Elastic על כוונתה לסגור את קוד המקור של Elasticsearch, Logz.io עבדה בשיתוף פעולה הדוק עם AWS ואחרים כדי לקדם את OpenSearch, מה שמאפשר למשתמשים להגן על ההשקעות הקיימות שלהם תוך קליטה, שאילתות וניתוח נתוני לוגים באופן מהיר ותגובתי יותר.

בנוסף, ב- ScaleUP 2021הודיעה Logz.io כי תרחיב את הפעילות ליפן לפני סוף השנה.

לקבלת מידע נוסף על הכרזות המוצר החדשות שפורסמו ב- ScaleUP 2021, בקרו בבלוג של Logz.io. כדי לצפות בהקלטה של הכנס, בקרו https://nurture.logz.io/l/scaleup-2021

אודות Logz.io

Logz.io™ היא פלטפורמת הנצפּוּת (observability) בענן המובילה שמאפשרת למהנדסים להשתמש בכלי הקוד הפתוח הכי טובים בשוק בלי המורכבות של ההפעלה, הניהול וההגדלה שלהם. Logz.io מציעה ארבעה מוצרים: ניהול לוגים המבוסס על ELK, ניטור תשתיות המבוסס על Prometheus, מעקב מבוזר המבוסס על Jaeger ו-SIEM ענן המבוסס על ELK. המוצרים האלה מוצעים כשירותים בענן מנוהלים ומשולבים באופן מלא כדי לעזור למהנדסים לנטר, לפתור בעיות ולאבטח את עומסי העבודה המבוזרים שלהם בענן ביעילות רבה יותר. חברות המבוססות על הנדסה כמו סימנס, יוניטי ו-ZipRecruiter משתמשות ב-Logz.io כדי לפשט את הניטור והאבטחה של עומסי עבודה, להגדיל את התפוקה של המפתחים, לקצר את הזמן לפתרון בעיות ולהגביר את הביצועים והאבטחה של היישומים הקריטיים שלהן.

אנשי קשר
Kerry Pillion
[email protected]

מקור: Logz.io

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.