הודעה לעיתונות

מינוי חדש בהסתדרות הלאומית- משנה למנכ"ל

מחניך תנועת הנוער הלאומי למשנה למנכ"ל ההסתדרות הלאומית.

איתמר שרוני מונה למשנה למנכ"ל ההסתדרות הלאומית

הלאומית דוהרת לקראת שנת 2022 עם שינויים ועדכונים חדשים בלב הנהלת הארגון. בראש השינויים, מינויו של איתמר שרוני, מי שעמד בשנים האחרונות בחוד מאמצי הארגון לגיוס חברים חדשים, לתפקיד משנה למנכ"ל הארגון.

דירקטוריון ההסתדרות הלאומית מינה היום, 29.11.21, את איתמר שרוני (38) למשנה למנכ"ל הארגון.
שרוני, יליד עכו החל דרכו כחניך בתנועת הנוער הלאומי בית"ר, מכהן בשנים האחרונות כראש מערך הגיוס והתאגדויות העובדים של הארגון. לצד פעילותו האינטנסיבית של יושב הראש, יואב שמחי במערך הצמיחה של הארגון, פעל שרוני להקמת מערך הגיוס של הארגון ויחד הובילו לצמיחה של עשרות אלפי חברים חדשים. שרוני שצמח בשורות ההסתדרות הלאומית מאז היותו חניך בתנועת הנוער הלאומי בעכו, שירת במגוון תפקידים בתנועת הנוער עד לכהונתו כמנכ"ל התנועה.
מניהול תנועת הנוער קפץ שרוני באופן טבעי לשורות ההסתדרות הלאומית, בה החל את דרכו בתפקיד מנהל חטיבת ההתארגנויות דרך סמנכ"ל אגף הגיוס. תפקיד בו זכה שרוני להצלחה רבה דווקא בתקופת הקורונה המאתגרת, בה ידע לנווט את מערך השיווק והגיוס ולשמור על גרף צמיחה גם בתקופה הקשה למשק בישראל.
יושב ראש ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי: "אין שמח ממני על אישור מינויו של איתמר לתפקיד משנה למנכ"ל. איתמר הינו דוגמא נוספת להיותה של ההסתדרות הלאומית משפחה אחת גדולה וחממה לצעירים המוצלחים שגדלים אצלנו ולחניכי הנוער הלאומי- בית"ר שחפצים להמשיך את דרכם באופן טבעי בהסתדרות הלאומית".

לפרטים נוספים:
חנן שלאין- 0506212168
הסתדרות לאומית- דובר

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- הסתדרות העובדים הלאומית.