הודעה לעיתונות

Interactive Brokers מרחיבה כלים למשקיעים גלובליים

GlobalAnalyst מסייע למשקיעים למצוא הזדמנויות חדשות ולגוון את תיקי ההשקעות שלהם

גריניץ', קונטיקט, 30 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

Interactive Brokers Group (נאסד"ק: IBKR), חברת ברוקרים גלובלית, הציגה היום את GlobalAnalyst, כלי חדש המאפשר למשקיעים להשוות את הערכות השווי היחסיות והמדדים הפיננסיים של מניות ברחבי העולם.

GlobalAnalyst מיועד למשקיעים המעוניינים בגיוון תיקים בינלאומי כדי לגלות חברות מוערכות בחסר שעשויות להיות להן פוטנציאל צמיחה גדול יותר. מתוך הכרה בכך שזה יכול להיות מאתגר עבור המשקיעים להעריך את היתרונות היחסיים של מניות הנסחרות במטבעות שונים, Interactive Brokers יצרו כלי פשוט אך רב עוצמה להשוות כל מספר של מניות לפי מדדים שונים באחד מ -27 מטבעות לפי בחירת המשתמש. באופן דומה, משתמשים יכולים לקנות ולמכור ולעקוב אחר מניות אלה במטבע לפי בחירתם, והכל בחשבון אחד על מסך אחד.

באמצעות GlobalAnalyst, משקיעים יכולים לחפש מניות לפי אזור, מדינה, תעשייה, שווי שוק ומטבע כדי לזהות מניות מוערכות פחות ברחבי העולם. טבלה מציגה שוק נוכחי ומדדים פיננסיים שונים, כגון יחס P/E/G (PE חלקי קצב צמיחה של רווחים מורכבים לשלוש שנים). PEG מתחת ל- 1.0 מצביע על כך שחברה מוערכת בחסר, בעוד PEG מעל 1.0 מצביע על חברה שמוערכת יתר על המידה.

"בנוסף להצעת אפשרויות השקעה מיותר מ- 135 שווקים גלובליים, אנו ממשיכים לספק למשקיעים טכנולוגיה וכלים מובילים שיעזרו להם לקבל החלטות השקעה מושכלות", אמר תומאס פיטרפי, יו"ר ומייסד Interactive Brokers. "GlobalAnalyst הוא כלי נהדר עבור משקיעים בודדים וסוחרים מתוחכמים להתחיל את החיפוש שלהם, המחפשים לנצל את היתרונות של השקעה ברחבי העולם. נדגיש כי ניתוח יסודי חייב תמיד לעקוב אחר ממצאים ראשוניים".

הפשטות של GlobalAnalyst הופכת אותו לשימושי עבור כל משקיע המריץ חיפוש מהיר אחר מניות בינלאומיות והוא זמין ללא תשלום באתר Interactive Brokers:

ארצות הברית: ibkr.com/ganalyst
בריטניה: ibkr.co.uk/ganalyst
מרכז אירופה : interactivebrokers.hu/ganalyst
מערב אירופה: ibkr.ie/ganalyst
סינגפור: ibkr.com.sg/ganalyst
אוסטרליה: ibkr.com.au/ganalyst
הונג קונג: ibkr.hk/ganalyst
קנדה: ibkr.ca/ganalyst

אודות Interactive Brokers Group, Inc.:

החברות המסונפות של Interactive Brokers Group מספקות ביצוע עסקאות ומשמר ניירות ערך, סחורות ומטבע חוץ אוטומטיים סביב השעון ביותר מ-135 שווקים במדינות ומטבעות רבים מחשבון השקעות משולב IBKR אחד עבור לקוחות ברחבי העולם. אנחנו משרתים משקיעים יחידים, קרנות גידור, קבוצות מסחר קנייניות, יועצים פיננסיים וברוקרים מייצגים. ההתמקדות שלנו במשך ארבעה עשורים בטכנולוגיה ואוטומציה מאפשרת לנו לצייד את לקוחותינו בפלטפורמה ייחודית בתחכומה לניהול תיק ההשקעות שלהם. אנחנו חותרים לספק ללקוחותינו יתרון במחירי ביצוע ומסחר, כלים לניהול סיכונים ותיקים, אמצעי מחקר ומוצרי השקעה, והכל בעלות נמוכה או ללא עלות, וממצבים אותם להשיג תשואות טובות יותר על ההשקעות. Barron’s דירגה את Interactive Brokers במקום הראשון עם 5 כוכבים מתוך 5 בסקירת הברוקרים המקוונים הטובים ביותר שלה מ-26 בפברואר 2021.

אנשי קשר

Interactive Brokers Group, Inc.
Media: Katherine Ewert, [email protected]

מקור: Interactive Brokers Group, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.