הודעה לעיתונות

Perimeter 81, מובילה בתחום רשתות האפס אמון, מברכת את הסמנכ"ליות החדשות, ליטל פרוש-דוד וטל לאופר

Perimeter 81, מובילה בתחום רשתות האפס אמון, מברכת את הסמנכ"ליות החדשות, ליטל פרוש-דוד וטל לאופר

ותיקות אמדוקס וצ'ק פוינט ישמשו כסמנכ"לית משאבי אנוש וסמנכ"לית נשיא מוצרים

תל אביב, 10 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

Perimeter 81, חברה מובילה בתחום רשתות האפס אמון (ZTNA), מקבלת בברכה שתי סמנכ"ליות חדשות, סמנכ"לית משאבי אנוש, ליטל פרוש-דיוויד, וסמנכ"לית מוצר, טל לאופר. הן יצטרפו לצוות ההנהלה של החברה, יתמכו בצמיחתה המהירה בשוק המקומי והעולמי, ויאיצו את פיתוח המוצר והצמיחה העסקית.

"במהלך 2020, Perimeter 81 יותר מהכפילה את קהל הלקוחות, כוח האדם וההכנסות הגלובלי שלה", אומר עמית ברקת, מייסד שותף ומנכ"ל Perimeter 81. "כדי להמשיך לתמוך בצמיחה יוצאת הדופן הזו, אנו שמחים לצרף את ליטל וטל לחברה וצוות ההנהלה שלנו. כל אחת מהן מביאה ניסיון רב שנים והבנה מעמיקה וחדשנית של תחומי ההתמחות שלהן. אין לי ספק שהם יתרמו תרומה אדירה להמשך הצמיחה העסקית המהירה שלנו תוך התגברות על האתגרים העומדים בפנינו".

ליטל פרוש-דוד מצטרפת ל-Perimeter 81 עם יותר מ-18 שנות ניסיון במשאבי אנוש, מתוכן 15 שנים בענקית הטכנולוגיה אמדוקס. לאחרונה שימשה פרוש-דוד כסמנכ"לית משאבי אנוש של אמדוקס עבור שירותי משאבי אנוש והשגת כישרונות גלובליים וכן שימשה כראש תחום משאבי אנוש ביחידות העסקיות וכן אחראית על חווית העובדים. במהלך תקופה זו, הצוות העולמי שלה, שמנה 150 מנהלי משאבי אנוש, סיפק פעולות משאבי אנוש ליותר מ-30,000 עובדים ב-60 מדינות. לפני כן שימשה כראש משאבי אנוש ישראל וכראש משאבי אנוש של היחידות הארגוניות באמדוקס.

טל לאופר שימשה בעבר כמנהלת המוצר הבכירה של צ'ק פוינט לפתרונות אבטחת סייבר המוצעים בשיטת תוכנה כשירות, והיא מצטרפת ל-Pimeter 81 עם רקע עשיר בניהול מוצר. לפני שהצטרפה לצ'ק פוינט, לאופר שימשה כדירקטורית לניהול קו מוצרים בתאגיד התקשורת העולמי Arris. היא ניהלה את קו המוצרים המוביל של החברה וזכתה במספר פרסים יוקרתיים על עבודתה. לאופר היא מנהלת מוצר מוכשרת עם עבר מוצלח בפיתוח והשקת טכנולוגיות מתקדמות לתקשורת ואבטחת סייבר.

Perimeter 81, מובילה בתחום רשתות אפס אמון לפי Forrester New Wave, היא אחת מחברות אבטחת הסייבר הצומחות ביותר בישראל. החברה מצפה לשלש את כוח האדם שלה עד סוף 2023 ככל שהביקוש לפלטפורמת חוויית אבטחת סייבר (CSX) שלה יגדל. עם 71% מהסמנכ"לים ומנמ"רים שאומרים שהם מתקשים להילחם בהתקפות סייבר בגלל המורכבות של פתרונות אבטחת הסייבר הנוכחיים שלהם, ה-CSX של Perimeter 81 מפשט את אבטחת הסייבר עבור חברות שאימצו משאבים מבוססי ענן ועברו לעבודה מרחוק או עבודה היברידית.
Perimeter 81 מפשטת באופן קיצוני את אבטחת הסייבר עם פלטפורמת ה-Cybersecurity Experience (CSX) הראשונה בעולם. עם הפתרון ההוליסטי מבוסס הענן הזה, Perimeter 81 מאפשרת לארגונים מכל התעשיות והגדלים לתמוך ברצונות המיידיים של אלו שצריכים לעבוד מרחוק מכל סיבה - ועדיין היא מעניקה לצוותי IT את היכולת לנהל את הכול בבטחה.

אודות Perimeter 81

החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי שני בוגרי יחידת העילית של המודיעין בצה"ל, המנכ"ל עמית ברקת וסמנכ"ל הכספים שגיא גידלי, וממוקמת בתל אביב, לבה של אומת הסטארט-אפ. לקוחותינו כוללים חברות מגודל SMB ועד לחברות Fortune 500, ומובילים בתעשייה במגוון רחב של מגזרים. השותפים שלנו הם בין האינטגרטורים המובילים בעולם, ספקי שירות מנוהלים ומשווקי ערוצים. למידע נוסף בקרו באתר www.perimeter81.com.

למידע נוסף:

Matt McLoughlin
Gregory FCA on behalf of Perimeter 81
[email protected]
610-228-2123

מקור: Perimeter 81

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.