הודעה לעיתונות

Glassbox הכריזה על 44 מיליון דולר של הכנסות חוזרות שנתיות מתוכנה ועל האצת הצמיחה ברבעון הרביעי

Glassbox הכריזה על 44 מיליון דולר של הכנסות חוזרות שנתיות מתוכנה ועל האצת הצמיחה ברבעון הרביעי

החברה ממשיכה להגדיל את טווח העסקאות הגלובלי עם צמיחת לקוחות בשווקים הקמעונאיים, השירותים הפיננסיים, הבריאות והטלקומוניקציה

תל אביב, 12 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

Glassbox (TASE:GLBX), חברת תוכנה כשירות (SaaS) המספקת אנליטיקת חוויה דיגיטלית עבור אפליקציות אינטרנט ומובייל, הודיעה כי הגיעה ל-44 מיליון דולר של הכנסה חוזרת שנתית (ARR) ברבעון הרביעי של 2021. סכום זה מייצג צמיחת ARR אורגנית בשיעור של 34% במונחים של שנה לשנה, וזה הרבעון השלישי ברציפות בו מציגה החברה צמיחה מואצת מאז הנפקת החברה ביוני 2021.

"לא יכולתי להיות יותר גאה במומנטום המתמשך של Glassbox ובסיום הנהדר של השנה. הוספנו כמות מרשימה של לקוחות חדשים מהשוק הארגוני והבינוני בכל אזור גיאוגרפי מרכזי, כולל כמה מהמותגים הגדולים בעולם, והבסיס הקיים שלנו ממשיך להתרחב איתנו. הצמיחה הדו ספרתית הרבעונית של ההכנסה החוזרת השנתית שלנו מאותתת שאנו ממשיכים לבצע, ועוד מאיצים לאחר ההנפקה", אמר ירון מורגנשטרן, מנכ"ל Glassbox.

ברבעון הרביעי החברה הכריזה על יכולות חדשות ומשמעותיות בניתוח ביצועים וניטור משתמשים אמיתיים, מה שמחזק עוד יותר את ההובלה הטכנולוגית שלה בעיני הלקוחות. בדו"חות ה-G2 של החורף של Glassbox שמרה על מעמדה כטובה ביותר בתעשייה, והיא הייתה חברת החוויה הדיגיטלית היחידה שהוכרה כמובילה בשש קטגוריות ראשיות, והגדילה את המובילות שלה בקטגוריית המובייל, עם ארבעה פרסים כולל מערכת היחסים הטובה ביותר.

עדות לצמיחה החזקה היא עלייה של 130% נטו של ההכנסה החוזרת השנתית המעודכנת ב-2021 בהשוואה לשנה הקודמת על בסיס פרופורמה, ותוספת של למעלה מ-70 לקוחות חדשים, נתונים המדגישים את מעמדה של Glassbox כאחת החברות הצומחות ביותר בשוק החוויה הדיגיטלית. "אנחנו משקיעים לצמיחה באמצעות המשך פיתוח טכנולוגי, יוזמות יציאה לשוק ורכישות נוספות ושותפויות כדי להגיע ליעדים שלנו. חשוב מכך, הלקוחות ממשיכים לממש ערך עסקי מוחשי מהפתרונות שלנו. אנו נרגשים לתרום את חלקנו למהפכה הדיגיטלית, ומחויבים לחדשנות ויצירת ערך עבור לקוחותינו", הוסיף מורגנשטרן.

אודות Glassbox

גלאסבוקס מעצימה ארגונים ליצור מסעות דיגיטליים נקיים מחיכוכים עבור הלקוחות שלהם. הפלטפורמה לאנליטיקה של החוויה הדיגיטלית שלנו פועלת באפליקציות מובייל וברשת בזמן אמת כדי להאיץ נאמנות וצמיחה. באמצעות כלי ויזואליזציה ואנליטיקה מונעי בינה מלאכותית, גלאסבוקס מאפשרת לצוותים להקנות עדיפות לחוויית לקוח ושיפורי מוצר דיגיטלי באמצעות מערכת שיתופית אחת. מ-IT וניהול מוצר ועד לשיווק וציות לרגולציות, צוותים יכולים להבין את מאבקי המשתמשים, לבחון באופן ויזואלי את מסע הלקוח, ולבצע מיטוב עבור כל שלב. מאות ארגונים בתעשיות מרובות בחרו בגלאסבוקס בזכות פריסה קלה ומאובטחת המבוססת על ענן פרטי. www.glassbox.com

ליצירת קשר:

Osi Sessler
[email protected]

Kat Aronofsky
[email protected]

מקור: Glassbox

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.