LOGO
LOGO
גרפיקה BUSINESS WIRE
גרפיקה BUSINESS WIRE
BUSINESS WIRE LOGO
BUSINESS WIRE LOGO
הודעה לעיתונות

Cavli Wireless תחשוף את הדור הבא של IoT מבוסס LPWAN עם C42GM, מודול IoT סלולרי חכם, ב-Embedded World 2022, גרמניה

Cavli Wireless תחשוף את הדור הבא של IoT מבוסס LPWAN עם C42GM, מודול IoT סלולרי חכם, ב-Embedded World 2022, גרמניה

מודול ה-IoT המאובטח עבור רשתות של ספקים ברמה גבוהה יוצג בפני למעלה מ-100,000 נציגים מרחבי העולם

סן חוזה, קליפורניה, 17 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE)

Cavli Wireless תשתתף ב-Embedded Worlds 2022 בנירנברג, גרמניה, מ-21-23 ביוני 2022. כנס Embedded World הוא יריד הסחר הגדול בעולם לכל דבר משובץ, ממערכות אלקטרוניות, מודיעין מבוזר, האינטרנט של הדברים, ניידות אלקטרונית, יעילות אנרגטית, ועוד הרבה יותר. החברה תציג את פתרונות קישוריות ה-IoT שלה באולם 5, דוכן מספר 5-362 .
התצוגה המובילה בביתן של Cavli תהיה ההשקה החדשה של מודול ה-IoT הסלולרי החכם תואם C42GM LTE CAT M1/NB1/NB2, אשר ניתן לפריסה ברחבי העולם, מה שהופך אותו לפתרון מיטבי עבור יישומי לוגיסטיקה, רכב, מערכות מעקב אחר רכב ועוד.

C42GM הוא מודול סלולרי חכם תומך LTE CAT M1/NB1/NB2 הפועל במצב כפול (ניתן לשדרוג עד לגרסה 14), ומבוסס על GPP Release 13, ומגיע עם eSIM משולב. ל-C42GM פרופיל חיי סוללה של עשר שנים בשל יכולת להיכנס למצב שינה עמוקה. הוא גם מגיע עם GNSS משולב ותמיכה באות הרדיו Sigfox, יכולת שיכולה לצייד יצרני OEM באפשרות לחקור שימושים הזקוקים לגישת LPWAN היברידית. כפי שצוטט ג'ון מתיו, אדריכל טכנולוגיה ראשי ב-Cavli Wireless,"ה-eSIM המשולב יחד עם קישוריות גלובלית טעונה מראש מגבש את ה-C42GM כ-IoT הסלולרי החזק בעולם המבוסס על מודול LPWAN".

עם העוצמה של Hubble Stack Intelligence, ניתן לנהל את C42GM באמצעות Hubble Lens, תכונת אבחון מרחוק מתקדמת של פלטפורמת Cavli Hubble IoT Managment שבאמצעותה לקוח או מהנדס תמיכה של Cavli יכולים לאבחן מרחוק, לנטר ולפנות באגים בהתקן השטח עם התערבות פיזית אפסית, ובכך סולל את הדרך לקנה המידה האמיתי של IoT .
בשל השותפויות החזקות עם מפעילות של Cavli באיחוד האירופי, יש לנו טביעת רגל נרחבת ברחבי אירופה עבור פתרונות קישוריות ה-LTE וגם ה-LTE-M המקומיות שלנו שאין להן מתחרים בענף מבחינת איכות השירות והתמחור .

הצטרפו לפורום Cavli Wireless שיציג ב-22 ביוני בשעה 16:00 GMT את תומס פסקה, מנהל מעורבות עסקית ב-Cavli Wireless שיחשוף את C42GM בפני הלקוחות שלנו באירופה ושותפים טכנולוגיים שמבקרים ביריד Embedded World. צפו בסרטון הזה מאת Cavli Wireless למידע נוסף https://www.youtube.com/watch?v=DfyRiYjpkdM

"אירוע Embedded World 2022 הוא יריד הסחר המוביל לחברות טכנולוגיה מרחבי העולם להציג את פתרונות הדגל שלהן", אמר טארון תומס ג'ורג', מנהל תפעול ראשי ב-Cavli Wireless. " אנחנו יותר מנרגשים לקחת חלק באירוע היוקרתי הזה, חולקים את הבמה לצד הגדולות בתעשייה, ומראים לעולם איך Cavli Wireless עושה דמוקרטיזציה של האינטרנט של הדברים".

אודות Cavli Wireless, Inc.

Cavli Wireless מעצבת ומייצרת בדרגה תעשייתית מודולי IoT סלולרי חכם המשפרים את אמינות הציוד ומזרזים תהליכי פיתוח עבור יישומים שונים. המודולים הסלולריים החכמים של Cavli מציעים קישוריות סלולרית גלובלית באמצעות תפקודיות eSIM משולבת המספקת למשתמשים תמחור נתונים בינלאומי זמין, ניהול מכשירים מופשט וניהול מנויים מרכזי באמצעות הפלטפורמה הקניינית מבוססת הענן Cavli Hubble.

אודות Embedded World
בכל שנה Embedded World Exhibition & Conference בנירנברג מציעה לקהילה השיבוץ את ההזדמנות ללמוד על חידושים, להחליף רעיונות ולשמור וליצור קשרים בעלי ערך. המציגים מראים את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בכל היבטי הטכנולוגיות המשובצות, מרכיבים, מודולים ומערכות שלמות ועד למערכות הפעלה ותוכנה, כלי חומרה ותוכנה, ושירותים הקשורים למערכות משובצות.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52753068/en

אנשי קשר

Ajit Thomas, CMO, Cavli Wireless Inc
[email protected]
+1-650-535-1150
https://www.cavliwireless.com/

מקור: Cavli Wireless, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.