הודעה לעיתונות

Pyramid Analytics נבחרה כפיינליסטית עבור 2022 Ventana Research Digital Innovation Awards

Pyramid Analytics נבחרה כפיינליסטית עבור 2022 Ventana Research Digital Innovation Awards

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מופיעה לראשונה ברשימה הקצרה של האנליטיקה

לונדון וניו יורק ותל אביב, 23 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics (Pyramid), ספקית פלטפורמת מודיעין פורצת דרך לקבלת החלטות, הודיעה כי החברה נבחרה כפיינליסטית עבור Ventana Research Digital Innovation Awards, בטקס השנתי ה-15. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של החברה היא אחת משלושת המועמדים הסופיים בלבד בקטגוריית האנליטיקה. תחום הבינה העסקית והאנליטיקה בשוק התוכנה העולמי תחרותי ביותר. יש כ-120 ספקי תוכנה במרחב הזה. Ventana Research תכריז על הזוכה ב-29 ביוני 2022.

Ventana Research Digital Innovation Awardsמזהים את הטכנולוגיות והמוצרים המובילים שיש להם את ההשפעה הבולטת ביותר בשווקים הרלוונטיים שלהם, תוך הכרה בספקים חלוציים שתורמים להתקדמות בטכנולוגיה, מניעים שינויים ומגדילים ערך עבור ארגונים ברחבי העולם. הפיינליסטים של השנה מייצגים גל התקדמות טכנולוגית משמעותית בשימוש ב- בינה מלאכותית ובלימוד מכונה המוזרמים בכלים ויישומים המדגימים התקדמות מהותית, שלפי הניתוח של Ventana, יש להם את ההשפעה המשמעותית ביותר על התעשיה הטכנולוגית.

נקודות מפתח:

* Pyramid Analyticsהיא פיינליסטית בקטגוריית האנליטיקה של Ventana Research Digital Innovation Awards, הנערכת בפעם ה-15, עבור פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות פורצת הדרך שלה.
*פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid היא אחד משלושת מוצרי האנליטיקה בלבד שנבחרו בידי האנליסטים של Ventana Research. בפיינליסטים הנוספים נמצאת גם ותיקת התעשייה, Qlik.
* Ventana Researchתכריז על הזוכה ב-29 ביוני 2022.
*לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת המודיעין לקבל החלטות של Pyramid .

מודיעין לקבלת החלטות הוא הדבר הגדול הבא באנליטיקה של ביג דאטה

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית בהכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי הנתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה היותר טכנית הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.

ציטוטים

מארק סמית', מנכ"ל ומנהל מחקר ראשי ב-Ventana Research: "החשיבות של החדשנות הדיגיטלית הטכנולוגית להשגת ערך של כל ארגון חיונית כדי להיות פרודוקטיבי ועמיד בזמנים הטובים והרעים ביותר, ו-15 השנים שלנו בזיהוי ספקיות טכנולוגיה ממשיכות להיות מסורת ארוכת שנים של החברה שלנו.

"ברכות לפיינליסטים בשנה ה-15 של Ventana Research Digital Innovation Awards, על השאיפה שלהם למצוינות טכנולוגית ומסירותם לקידום תעשיית הטכנולוגיה כדי להשפיע ולהתכונן למוכנות הנדרשת על ידי כל ארגון".

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף של Pyramid Analytics: "אני נרגש מכך ש-Pyramid היא פיינליסטית בקטגוריית האנליטיקה של Ventana Research Digital Innovation Awards. צוות מחקר האנליטקיה ב-Ventana - מארק סמית', דייב מנינגר ומאט אסלט - מביאים אמינות, ניסיון ומומחיות לסיקור הנתונים והאנליטיקה שלהם, ואין שני להם. בנוסף, Ventana נחשבת באופן נרחב כאובייקטיבית מובהקת במחקר שלה. להכרה מהצוות הזה יש משמעות רבה.

"חשוב לציין, Ventana Research היא אחת מקבוצה הולכת וגדלה של חברות ייעוץ בתעשייה שרואים את החדשנות שהביאה פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid לבינה העסקית והאנליטיקה שלא השתנו במשך זמן רב מדי. ברור שהמודיעין לקבלת החלטות הוא העתיד של האנליטיקה. אנו משתמשים בבינה מלאכותית לא רק כדי לעבור מניתוח חזוי לניתוח בדיעבד - וזה לא דבר של מה בכך - אלא גם כדי להפוך לזמין את הכוח של החלטות מונעות נתונים עבור כל מי שמקבל אותן בארגון".

אודות פירמיד אנליטיקס

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות ומודעות יותר. היא מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בסביבה אחת עם הכוונת בינה מלאכותית, מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהצרכים הפשוטים ועד המתוחכמים.
תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners (JVP), Sequoia Capital ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52759357/en

ליצירת קשר

UK
Susie Evershed
Resonance
+44 7966 145092
[email protected]
US
Heather Racicot
Resonance
+1 360-632-5616
[email protected]
Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
[email protected]

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.