הודעה לעיתונות

Audax Private Equity מכריזה על השקעת אסטרטגית ב-BlueCat Networks

Audax Private Equity מכריזה על השקעת אסטרטגית ב-BlueCat Networks

טורונטו, 23 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Audax Private Equity (Audax) הודיעה על חתימת הסכם סופי לביצוע השקעת צמיחה אסטרטגית ב-BlueCat Networks (BlueCat), ספקית מובילה של תוכנות תשתית קריטיות למשימה. התנאים הכספיים של העסקה לא נחשפו.

BlueCat, שהקומה ב-2001, היא ספקית מובילה של תוכנות תשתית קריטיות למשימה עבור בקרת רשת, מיכון ואבטחה. הפלטפורמה Adaptive DNS™ שלה היא משאב דינמי, פתוח, מאובטח, ניתן להרחבה וממוכן התומך ביוזמות ההמרה הדיגיטלית המאתגרות ביותר, כגון אימוץ ענן היברידי, וירטואליזציה ופיתוח אפליקציות מהיר. כמה מהארגונים הגלובליים הגדולים ביותר, כולל 30% מ-Fortune 100, סומכים על BlueCat שתספק את הבסיס לאסטרטגיות המרה דיגיטליות, כגון מודרניזציה של תשתיות ויישומים, וינהל את סיכוני אבטחת הסייבר באמצעות אבטחת DNS פרואקטיבית.

"מאז הקמתנו לפני יותר משני עשורים, BlueCat שאפה להבטיח גישה אמינה, מאובטחת ומהירה ממשתמשים ומכשירים לעננים ואפליקציות - ולהפוך את ה-DNS למאפשר של המרה דיגיטלית ואימוץ ענן. השקעה זו מהווה ציון דרך משמעותי עבור החברה, הלקוחות, העובדים וכל בעלי העניין שלנו, כאשר אנו מתחילים את השלב הבא במסע הצמיחה שלנו. ל-Audax רקורד ארוך ורב מוניטין של שותפה מוצלח ועבודה בשיתוף פעולה עם חברות תוכנה וטכנולוגיה בתחום התשתיות והאבטחה, בפרט על ידי פריסת אסטרטגיית הבניה והרכישה שלה להרחבת הפתרונות המוצעים ומעבר לשווקים סמוכים, ואנו מצפים ליהנות מהמשאבים מוסיפי הערך של החברה", אמר סטיבן דוויטו, מנכ"ל BlueCat Networks.

"לאחר שעזרה לכמה מהארגונים הגדולים בעולם להתגבר על המורכבות ברשתות שלהם, BlueCat מחזיקה במודל עסקי איכותי וחדשני שנועד לצמיחה אורגנית ובלתי אורגנית כאחד", אמר אייבשו בהטיה, דירקטור ניהולי ב-Audax.

"חשוב לציין, BlueCat ממוקמת היטב כדי לנצל את הצמיחה במורכבות הרשת המונעת מהרחבת ההתקנים, אימוץ הענן ודרישות אבטחה אצל לקוחותיה הקיימים, ולהאיץ את הצמיחה עם לקוחות חדשים באמצעות השקעה נוספת בערוצי שותפות. אנו נרגשים לקבל את ההזדמנות הייחודית לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם סטיבן וכל צוות ההנהלה של BlueCat כדי לעזור לקחת את BlueCat לשלב הבא", אמר טימותי מאק, דירקטור ניהולי ב-Audax.

דאג גריסום, דירקטור ניהולי ב-MDP, אמר: "היה תענוג לעבוד עם סטיבן ועם כל צוות BlueCat ולעזור להם להצמיח את העסק ולהרחיב את המנהיגות של BlueCat כשותפה מהימנה של חברות המיישמות יוזמות של המרה דיגיטלית. אנו בטוחים של-BluCat יש עתיד מזהיר בשיתוף עם Audax".

העסקה צפויה להיסגר ברבעון השלישי של 2022 וכפופה לתנאי סגירה מסוימים, לרבות תקופת ההמתנה הנדרשת על פי Hart-Scott-Rodino Act. עם הסגירה, Audax תהיה הבעלים של נתח השליטה ב-BlueCat, כאשר MDP תממש את השקעתה ב-BlueCat במלואה.

ויליאם בלייר ונומורה ניירות ערך אינטרנשיונל בע"מ משמשים כיועצים פיננסיים ל-BlueCat. Ropes & Gray משמשים כיועצים המשפטיים של Audax וקירקלנד ואליס משמשים כיועצים המשפטיים ל-BlueCat ול-MDP.

אודות BlueCat

BlueCat היא חברת Adaptive DNS™. המשימה של החברה היא לעזור לארגונים הגדולים בעולם לספק גישה אמינה ומאובטחת לרשת מכל מקום. לשם כך, BlueCat דמיינה מחדש את ה-DNS. התוצאה - Adaptive DNS™ - היא משאב דינמי, פתוח, מאובטח, ניתן להרחבה וממוכן התומך ביוזמות ההמרה הדיגיטלית המאתגרות ביותר, כמו אימוץ ענן היברידי ופיתוח מהיר של אפליקציות.

מטה החברה נמצא בטורונטו ובניו יורק ויש לה משרדים נוספים ברחבי העולם, כולל גרמניה, בריטניה, יפן וסינגפור.

למדו עוד www.bluecat.com.

אודות Audax Private Equity

Audax Group היא מנהלת השקעות אלטרנטיביות מובילה עם משרדים בבוסטון, ניו יורק וסן פרנסיסקו. מאז הקמתה ב-1999, החברה גייסה הון של למעלה מ-30 מיליארד דולר בעסקי הפרייבט אקוויטי והחוב הפרטי שלה. Audax Private Equity השקיעה יותר מ-9 מיליארד דולר ב-150 פלטפורמות ויותר מ-1,100 חברות הרחבות, וכיום היא משקיעה מתוך קרן הפרייבט אקוויטי השישית שלה בסך 3.5 מיליארד דולר. באמצעות גישת ה-Buy &Build הממושמעת שלה, Audax Private Equity מבקשת לעזור לחברות פלטפורמה לבצע רכישות נוספות שמתדלקות צמיחה בהכנסות, מייעלות את הפעילות ומגדילות משמעותית את ערך ההון העצמי. עם יותר מ -300 עובדים, Audax היא שותפת הון מובילה עבור חברות בשוק הביניים בצפון אמריקה. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של Audax Private Equity: www.audaxprivateequity.com או עקבו אחרינו בלינקדאין.

אודות Madison Dearborn Partners, LLC

מדיסון דירבורן פרטנרס, Madison Dearborn Partners, LLC ("MDP") היא חברת השקעות פרטית מובילה שבסיסה בשיקגו. מאז הקמתה של MDP ב-1992, החברה גייסה הון מצרפי של יותר מ-28 מיליארד דולר והשלימה למעלה מ-150 השקעות. MDP משקיעה בחמישה ענפים ייעודיים בתעשייה, כולל תעשיות בסיסיות; תוכנות ושירותים עסקיים וממשלתיים; שירותים פיננסיים ועסקאות; שירותי בריאות; ושירותי טלקום, מדיה וטכנולוגיה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.mdcp.com.

ליצירת קשר
For Audax:
Julie Rudnick / Zachary Tramonti
FGS Global
[email protected]

For BlueCat:
Pierre Hamilton
Senior Manager, Corporate Communications
[email protected]

For Madison Dearborn Partners:
Jake Yanulis / Rohan Yaradi
Abernathy MacGregor
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.