הודעה לעיתונות

Lootverse הכריז על מדיה חברתית פנימית בעולם שלו

Lootverse הכריז על מדיה חברתית פנימית בעולם שלו

מיאמי, 23 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

Lootverse, העולם המקביל הראשון שנחשף, הכריז על מדיה חברתית משלו. Lootfeed הוא מוצר אלפא וניתן לגשת אליו ישירות מהמפה האינטראקטיבית על ידי לחיצה על סמל החדשות בסרגל הכלים העליון. למרות שילוב תפקודיות דומה מפלטפורמות וכלים פופולריים הקיימים בשוק, הוא בולט מבין האחרים עם מערכת תשלומים חדשנית שנוצרה כדי לפתור בעיות כמו ספאם, בוטים, טרולים ועוד רבות אחרות.

Lootfeed מאפשר למשתמשים לפרסם טקסט, תמונות וסרטוני וידאו לעוקבים אחריהם ולקהל הגלובלי. הם יכולים גם לשלוח הודעות פרטיות, לבקש תמיכה ולחפש מידע בספרייה. בדיוק כמו בפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות, משתמשים יכולים ליצור אינטראקציות ולתקשר זה עם זה. חמשת הפוסטים והתגובות הראשונים הם בחינם. לאחר מכן, משלמים עמלה של 0.01 Lootian Ticket (LT), מטבע הפדיון של Lootverse, עבור כל פוסט, ו-0.001 LT לכל תגובה. על כל תגובה, לייק או דיסלייק, כותב הפוסט מקבל 0.005 LT.
לחיצה על הסמל Lootmark, המוצג כדגל בסרגל הכלים העליון של המפה, מאפשרת משתמשים לחפש אנשים אחרים (Lootizens), עסקים (מפעילי פורטל) וציוני דרך (יעדים) לעקוב אחריהם. כל פרופיל עם סימון Lootmark עולה לכל הפחות 0.02 LT (בערך 0.14 דולר ארצות הברית). חצי ממנו עובר לבעל הפרופיל, והחצי השני נשרף. משתמשים יכולים גם להגדיר בנוסף "צנצנת קללות" שתזכה להפקדות בידי מסמני ה-Lootmark כהקשר להתנהגות טובה, והפקדות אלו יישרפו אם המשתמש שזכה לסימון מתנהג בצורה לא נכונה ומוחרם.
"אנו מאמינים שהמנגנון הזה ישלוט בספאם ויעניש באופן אוטומטי התנהגות שלילית. יתרון נוסף הוא שב-Lootfeed אין פרסום. מספר הפוסטים הגלובליים המותרים למשתמש מוגדר על פי הדירוג שלהם בהיכל התהילה, מה שמגביל תוכן מסחרי ומשאיר יותר מקום לאינטראקציות אורגניות", אמר ג'יימס דושן, מנכ"ל Loot NFT, החברה מאחורי Lootverse.

אודות Loot NFT

Loot NFT מנהלת את Lootverse, העולם המקביל הראשון שנחשף. ל-Lootverse יש 4,880 מחוזות עם תרבות, מערכת פוליטית ופעילות כלכלית משלהם, ובהם משתמשים יכולים להירשם, להחליף את הכסף הארצי שלהם ב-Lootian Credits כדי לקנות ולפתח את הקרקע שלהם, לשחק משחקים, לעשות קניות ועוד.

ליצירת קשר ולמידע נוסף

Tayce Bandeira Marchesi
[email protected]

מקור: Loot NFT.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.