הודעה לעיתונות

Elektros, Inc. (OTC: ELEK) חותמת על הסכם הפצה עם EV Connect, רשת תחנות הטעינה ברמת הפרמיום

Elektros, Inc. (OTC: ELEK) חותמת על הסכם הפצה עם EV Connect, רשת תחנות הטעינה ברמת הפרמיום

Elektros (OTC PINK: ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה כי החברה חתמה על הסכם שיווק עם EV Connect המפעילה אחת מרשתות תחנות הטעינה הגדולות בצפון אמריקה

סאני איילס ביץ', פלורידה, 24 ביוני 2022, (ACCESSWIRE) :

Elektros Inc שמחה להודיע שהחברה חתמה באופן רשמי על הסכם שיווק עם אחת מרשתות עמדות הטעינה המובילות של צפון אמריקה, EV Connect. עם EV Connect, שפועלת מקליפורניה, Elektros מצפה להשתמש בקשרים שלה בתעשיית הרכב החשמלי כדי לעזור להרחיב את משרע נקודות הטעינה של EV Connect אל כל רחבי המדינה, החל בפלורידה.
EV Connect, שנכנסה לאחרונה לרשימת TIME100 של החברות המשפיעות ביותר במרץ, חסכה לנהגים יותר מ-1,350,000 ליטר בנזין, סיפקה כוח ליותר מ-56 מיליון מיילים חשמליים, והפחיתה יותר מ-12 מיליון ק"ג של גזי חממה מאז הקמת החברה ב-2010. Elektros ו-EV Connect רואים סינרגיה במתן פתרונות ניידות חשמלית משני משחק לצרכנים המסייעים בתמיכה בכוכב נקי יותר ובעתיד בר קיימא.

שתי החברות מבינות שעכשיו זה הזמן לקדם את תשתית האנרגיה של המדינה כדי לענות על הביקוש של הצרכנים ולספק עתיד אמין לתחבורה חשמלית. נקודות הטעינה הללו, או תחנות הדלק של ימינו, הן חיוניות לעתיד הניידות החשמלית, ו-Elektros מצפה להמשיך לבנות מערכות יחסים יקרות ערך ולמלא תפקיד מפתח בהתרחבות של EV Connect ברחבי ארצות הברית.

אודות Elektros, Inc.

Elektros היא חברת רכבים חשמליים אמריקאית אשר מחדשת ומציעה פתרונות ניידות עבור צרכנים ועסקים. נוף הרכב עומד בפני שינוי מהותי שיתרחש במהלך העשור הבא כדי להגיע למצב של ניטרליות פחמן. Elektros מטפל בשינוי הפרדיגמה הזו עם טכנולוגיות ניידות התומכות בקיימות ומציעות חוויית משתמש מובילת שינוי. חברת Elektros שואפת להציג לצרכנים חווית רכב חשמלי משכנעת וחדשה לחלוטין המכונהElektros Sonic החל משנת 2023.

אודות EV Connect

EV Connectנמצאת במשימה לבנות כוכב לכת טוב יותר על ידי הפעלת חשמל כדלק תחבורתי. באמצעות פלטפורמת הטעינה החדשנית והפתוחה שלה, EV Connect מפשטת את ההגדרה, הניהול והאופטימיזציה של עמדות טעינה עם שירות לקוחות פרימיום, מהתקנה ועד לתמיכה במנהלי התקנים. EV Connect מנחה חברות בכל הגדלים בניהול רשתות של מטענים ומספקת חוויית טעינת EV חלקה המעצימה את הנהגים.

אתר: https://www.evconnect.com

הודעת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד" הכוללות מידע הנוגע לאירועים עתידיים ולביצועים פיננסיים ותפעוליים עתידיים. המילים "עשוי", "היה", "יהיה", "מצפה", "מעריך", "יכול", "מאמין", "פוטנציאל", וביטויים ווריאציות דומים מהם נועדו לזהות הצהרות צופות פני עתיד. אין לקרוא הצהרות צופות פני עתיד כערובה לביצועים או לתוצאות עתידיות ולא בהכרח יהיו אינדיקציות מדויקות לזמנים שבהם, או לפיהם יושגו ביצועים אלה או תוצאות אלה. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע הזמין בעת ביצוען ו/או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון למועד זה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים ולאי-ודאות העלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או מוצעים על ידי ההצהרות צופות פני העתיד. גורמים חשובים שיכולים לגרום להבדלים אלה כוללים, אך אינם מוגבלים: תנודות בביקוש למוצרי Elektros, Inc, הכנסת מוצרים חדשים, יכולת החברה לשמור על קשרי לקוחות ועסקים אסטרטגיים, השפעת מוצרים תחרותיים ותמחור, צמיחה בשווקים ממוקדים, הלימות הנזילות והאיתנות הפיננסית של החברה כדי לתמוך בצמיחתה, ומידע נוסף שעשוי להיות מפורט מעת לעת בהגשות של Elektros, Inc עם רשות ניירות ערך של ארצות הברית. דוגמאות להצהרות צופות פני עתיד כאלה במהדורה זו כוללות הצהרות לגבי מכירות עתידיות, עלויות וקבלת שוק של מוצרים וכן פעולות רגולטוריות ברמה המדינית או הפדרלית. לקבלת תיאור מפורט יותר של גורמי הסיכון וחוסר הוודאות המשפיעים על Elektros, Inc, עיינו במסמכים של רשות ניירות ערך של החברה, הזמינים בכתובת www.sec.gov. Elektros, Inc אינה מתחייבת לעדכן בפומבי או לתקן הצהרות צופות פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת.

ליצירת קשר
Elektros, Inc. IR and Media Inquiries
אימייל: [email protected]
אתר: https://elek.world/

מקור: Elektros, Inc.
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.