הודעה לעיתונות

Juniper Research: ההוצאה על מעקב אחר נכסים תגיע ל-45 מיליארד דולר באופן גלובלי עד 2027, כאשר רשתות האספקה מחפשות קישוריו

Juniper Research: ההוצאה על מעקב אחר נכסים תגיע ל-45 מיליארד דולר באופן גלובלי עד 2027, כאשר רשתות האספקה מחפשות קישוריות רציפה לנכסים

בייסינגסטוק, אנגליה, 27 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

מחקר חדש של Juniper Research מצא כי ההוצאה הגלובלית לצורך מעקב אחר נכסים של הארגונים תגדל מ-16 מיליארד דולר ב-2022 ל-45 מיליארד דולר ב-2027 - צמיחה משמעותית של 184%.

*המניעים: הניהול והאבטחה של נכסים בעלי ערך גבוה הופכים לחשובים יותר ויותר עבור בעלי עניין רבים, והביקוש לטכנולוגיות המספקות ניטור בזמן אמת בתוך שרשרת האספקה גדול יותר מתמיד.

*למידע נוסף, ראו את דו"ח המחקר החדש: Fleet Tracking & Logistics: Key Trends, Vendor Strategies and Market Forecasts 2022-2027

המעקב אחר נכסים בהקשר זה מתייחס למערכות הממנפות קישוריות אלחוטית לניטור מרחוק אחר מיקומי הנכסים, בהתבסס על נתונים בזמן אמת, במטרה לנהל טוב יותר את מצב הנכסים.

המחקר צופה שהגידול בזמינות של פתרונות מעקב אחר נכסים, והמחיר סביר, יובילו לאימוץ שירותים מנוהלים בקרב הארגונים הגדולים ביותר המפעילים שרשרת אספקה משלהם עבור נכסים בעלי ערך גבוה. הוא צופה כי הפתרונות המבוקשים ביותר יהיו אלה שיכולים להוכיח החזר על השקעה על ידי מזעור גניבה ואובדן נכסים במהלך שינוע הנכסים.

הורידו את הסקירה הטכנית בחינם: כיצד בינה מלאכותית היא נכס למעקב ולוגיסטיקה אחר ציי רכב

מעקב GPS בזמן אמת כדי לשפר את יכולות המעקב אחר נכסים

הדו"ח צופה שמספר הנכסים שאחריהם עוקבים יגיע ל-24 מיליארד עד 2027; צמיחה מ-8 מיליארד בלבד ב-2022. הוא קורא לספקי פלטפורמות מעקב נכסים לכלול פתרונות ניטור בזמן אמת שיכולים למנף מספר טכנולוגיות, כולל 4G, 5G ו-GPS. GPS נמצאת בשימוש נרחב כיום. מדובר בטכנולוגיה חסכונית, אבל עם זאת, יש ליישם את יכולות הרשת המקיפות של 4G ו-5G כדי לעקוב אחר נכסים עם הערכים הגבוהים ביותר.

רשתות 5G נדרשות עבור נכסים בעלי ערך גבוה

הדו"ח צופה שההסתמכות ההולכת וגוברת על 5G תציג הזדמנויות משמעותיות עבור ספקי החומרה במהלך 5 השנים הבאות. היא צופה שהביקוש הגובר לפתרונות שרשרת אספקה 'מחוברים תמיד' יניע את העניין בחומרת מעקב אחר נכסים התומכת ב-5G. בתורם, ספקי חומרה של שרשרת האספקה חייבים למקד את הפיתוח בחיישנים הממנפים את האופי עתיר הנתונים של 5G כדי לספק תכונות כמו התראות בזמן אמת למניעת חבלה.

צפו במחקרי השוק:
[ https://www.juniperresearch.com/researchstore/key-vertical-markets/fleet-tracking-logistics]

הורידו את הסקירה הטכנית:
https://www.juniperresearch.com/whitepapers/how-ai-is-an-asset-to-fleet-tracking-logistics

Juniper Research מספקת שירותי מחקר ואנליטיקה למגזר תקשורת ההיי-טק העולמי, ומספקת ייעוץ, דוחות אנליסטים ופרשנות בתעשייה.

ליצירת קשר

Sam Smith, Press Relations
T: +44(0)1256 830002
E: [email protected]

מקור: Juniper Research

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.